Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od doby Wizardry 7 a Might and Magic: World of Xeen, čekám na RPG, které by dokázalo skloubit fantasy a scifi tak nenásilně, že to nikomu nevadilo.
  • roboti a dinosauri?! to me moc nebere...
  • MickeyMutant
    Fajn, přilít šutr elexu a stvořil lidi, elfy, trpaslíky a orky. Supr invenční mytologie.
  • to ignoruj mě so to třeba líbí a doufám že to bude mít atmosféru jak prvni dva díly Gothic a taky mě zajímá jak bude vypadat ta frakce co zni jak z equilibria
  • Žádná pokud chceš aby z toho vzniklo teletabbies *15*
  • Zabery jsou navíc z pre-alphy, hodne věci se ještě muze zmenit.
  • Vzdycky mi zarazi jak všichni rikaji, ze je to klisovite a ze je to bez napadu a ze je to stejne jako ta a ta hra zkombinovana do druhé.... prd je to nova hra. Podle popisu me to imponuje, zalezi jak to bude ve vysledku. Dany trailer pusobi, ze hra ještě není dodelana aspoň ten zaver jak bojuji (animace).

    Presto si myslim, ze hra ma dobry zaklad z hlediska historie, a moznosti. Me imponuje variabilita magických schopnosti, technologie a i obyčejných mecu.. proc ne.

    Docela by me zajímalo jak by většina z vas, tech kritiku vymyslela něco tak uzasne nového, ze by jste nebyli schopni rici, tohle je z tehle hry a tohle z tamhlete hry, atd. Za tech x desitek let je tu takových her a takových kombinaci, ze vždy můžete něco na nejakou hru napasovat. Ale je jen otázkou, zda tvurci dokazi zkombinovat jednotlive herni prvky do sebe tak dobře, ze budou hrace bavit po všech strankach.

    PS: Vsem se nemůžete zavděčit..
  • Hodně cringy, za toto bych ruku do ohně nedal *1*
  • zní to jako Gothic, akorát že místo psanců, mágů, paladinů jsou tu albové, bersekři a psanci. Uvidíme jak to dopadne.
  • Jak může být omezenost reálného světa překážkou u fantasy??? *7*
  • Tak, já už Piraním nijak zvlášť nevěřím, Risen 3 byla hodně unavená (a únavná) hra. Tohle působí jako Risen 4, bez pirátů, ale zato s Falloutem 4. Nevím, no. Těším se, ale spíš ze setrvačnosti.
  • Krescz
    tak tou sci-fi to totálně pohřbili...ani pes po tom neštěkne *7* , prostě se jim povedl druhý gothic před X lety a risen, to neznamená, že umí udělat dobré RPG...na 100% tam bude ten trapný souboják
  • Tak po tom "mood" videu už to může jen příjemně překvapit... vypadá to fakt bezduše a prázdně, prostě další Risen 2/3..prosím ať se pletu..
  • MickeyMutant
    Problém leží ve fantazii autorů, nebo spíš v tom, co považují za populární, přijatelné a srozumitelné pro široké publikum. Vždyť je to vlastně znovu model lidé (fašisti utlačující ostatní rasy), elfové (magické přírodní mystično), trpaslíci (ozubené mašinky) a rasy a míšenci vyhnaní na okraj (psanci ve větru).
  • XorxoxTalarius
    No Gothic nebyl zrovna ultra originalni pocin a hra samotna taky bylo klisovita az hruza :)
  • XorxoxTalarius
    No tak mozna ze jsou frakce dost vyhranene, ale pro ucel hry mi to prijde lepsi, nez kdyby byli v kruhu a navzajem se propletali a jejich agendu jsi musel slozite zjistovat
  • J*bať sci-fi. Ich hry boli vždy fantasy, Gothic bol fantasy. Ale PB sa už snažia len vymaniť z neúspechu ktorým trpia od kedy vydali Gothic 3. Snažia sa vrátiť na scénu, ale márne, Gothicu sa nič nevyrovná. Je mi zle už len z pohľadu na tú klišovitú matlaninu.
  • Zkus vymyslet novy politický kompas s osami X a Y, protiklady Materiálna a Duchovna a pak ti vymyslím další super frakce. Problém není v omezenosti autorů ale omezenosti realného světa *3*
  • KrPa
    Ten příběh je jakási kopírka CaC a tiberia. Mohli tu apokalipsu udělat nějak jinak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit