Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak po tom "mood" videu už to může jen příjemně překvapit... vypadá to fakt bezduše a prázdně, prostě další Risen 2/3..prosím ať se pletu..
  • zní to jako Gothic, akorát že místo psanců, mágů, paladinů jsou tu albové, bersekři a psanci. Uvidíme jak to dopadne.
  • To je problem prijit s necim originalnim, treba rpg kde budete hrat za mravence nebo vcelu a misto mesta bude ul nebo atmosferickou hrou z prostredi hlubokych lesu nebo rozlehlych prerii kde byjste hrali za elfy nebo taureny usilujici se o zivot v souladu s prirodou, nebo rpg zevnitr hory kterou provrtavaji svoji tezbou trpaslici... misto toho ztraceji cas s takovym mixem gothico/stalker/falloutu kdesi cosi...
    • Něco ti řeknu - Za mravence ani včelu hrát nechci ! (děkuji už jsem byl šváb a díky bohu jsem netlel jen v mraveništi ) , Trpasíkem uvnitř hory raděj v nějakém dungeonu než kutacím RPG . A tauren či elf ? - Wo co go proboha ? ¨
      Tady vím zcela určitě , že pokud mne k tomu hra nedonutí dějem či nutným vývojem , tak si na rytíře v kůži hrát rozhodně nebudu . Naopak doufám , že už dorostlo trochu chytřejší pokolení , aby pobralo i takové světy jako byly Wizardry či Hard to be God .....
      • jo, Wizadry, Might and Magic, Albion, Xenogears - samé skvělé mixy fantasy/sci-fi
        • + Arcanum
  • Tak, já už Piraním nijak zvlášť nevěřím, Risen 3 byla hodně unavená (a únavná) hra. Tohle působí jako Risen 4, bez pirátů, ale zato s Falloutem 4. Nevím, no. Těším se, ale spíš ze setrvačnosti.
  • Jen doufám, že už mají pořádně "vymazlený" engine, protože z jednoho screenu to vypadá jako pořád ten samý ještě z Gothic 1.
  • ach boze, tak takovym mixum nefandim. To je jak spojit hokej s atletikou a dostihama *9*
    • walltar
      Teoreticky spojení Fantasy a Sci-Fi může zplodit hodně zajímavé univerzum... Warhammer 40K je imho jedno z nejzajímavějších světů. Ale tohle působí jako přeplácanost... Na jednom obrázku je člověk s mečem a koženou zbrojí, další je mech, další je nějaká zničená post apo budova, a na posledním obrázku nezapomněli na něco co vypadá jako dinosaurus... plus je to celý dělaný celkem realisticky, takže to ve výsledku působí jako když pejsek a kočička vařili dort. Něco tomu chybí, aby to fungovalo, jako celek.
  • MickeyMutant
    To fakt nikdo nedokáže vymyslet a ve hře oživit frakci, která by nebyla extraktem všech klišé z minula? Fašisti, greenpeace hipíci, mechanici, desperáti. To už tu stokrát bylo.
    • Zkus vymyslet novy politický kompas s osami X a Y, protiklady Materiálna a Duchovna a pak ti vymyslím další super frakce. Problém není v omezenosti autorů ale omezenosti realného světa *3*
      • Jak může být omezenost reálného světa překážkou u fantasy??? *7*
        • Žádná pokud chceš aby z toho vzniklo teletabbies *15*
      • MickeyMutant
        Problém leží ve fantazii autorů, nebo spíš v tom, co považují za populární, přijatelné a srozumitelné pro široké publikum. Vždyť je to vlastně znovu model lidé (fašisti utlačující ostatní rasy), elfové (magické přírodní mystično), trpaslíci (ozubené mašinky) a rasy a míšenci vyhnaní na okraj (psanci ve větru).
  • KrPa
    Ten příběh je jakási kopírka CaC a tiberia. Mohli tu apokalipsu udělat nějak jinak.
  • J*bať sci-fi. Ich hry boli vždy fantasy, Gothic bol fantasy. Ale PB sa už snažia len vymaniť z neúspechu ktorým trpia od kedy vydali Gothic 3. Snažia sa vrátiť na scénu, ale márne, Gothicu sa nič nevyrovná. Je mi zle už len z pohľadu na tú klišovitú matlaninu.
    • XorxoxTalarius
      No Gothic nebyl zrovna ultra originalni pocin a hra samotna taky bylo klisovita az hruza :)
  • Krescz
    tak tou sci-fi to totálně pohřbili...ani pes po tom neštěkne *7* , prostě se jim povedl druhý gothic před X lety a risen, to neznamená, že umí udělat dobré RPG...na 100% tam bude ten trapný souboják

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit