Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilusiveman

    Hm, hodně dobrá hra a na mě dost i těžká na normální obtížnost, ale na lehčí bych nehrál. Nutí to překážky skutečně řešit a né je jen umlátit auto-atakem.


    Chceme se na to složit s bros, aby jsme si to zahráli na plejstíku v čilu s pořádnou dávkou dohadování se o postupu, prostě jak deskovku.. a na počítači je to taky fajn, nicméně v pohodě typ hry na konzoli. Vzdáleně, ale silně mi komplexitou koreluje s mou idolizovanou RPG hrou..


    "Obsah je hustej, investice relevantní"

  • Johnny

    Standartní verze podporuje Lokální COOP dvou hracu na jednom PC nebo až ta vylepšená?

    • cms.sarka-tmejova

      Verzi se standartou nám bohužel nedodali, v té standardní split screen je.

      • ,,Konzolová verze Divinity: Original Sin II navíc minulý týden Gamescomu získala ocenění za nejlepší RPG výstavy...,, 


        Ten Gamescom se ma, ze mu hra ziskala oceneni.

      • Prezentace českých herních "novinářů" je naprosto skvělá. Než bych hodnotil někoho jiného a utahoval si z něj, tak bych nejdřív posoudil sám sebe a svoje vyjadřovaní na YT, nějaká pravopisná chyba je oproti tomu naprostá zanedbatelná maličkost.

        • cms.sarka-tmejova

          Nehodnotím a věcně jsem mu odpověděla, víc mě těší, že ti ležím v žaludku natolik, aby sis kvůli mně založil účet. Děkujeme za názor, klíčenku pošleme obratem.

          • Kdyby jenom v žaludku..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit