Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Avernum : Escape from the pit me nedavno celkem pohltilo asi na 70 hodin. Exile uz je na me moc velka vykopavka, ta grafika a barvy delaji sakra hodne, takze tyhle remaky velice ocenuji. Kdo ma rad takticky boje, solidni svet a dialogy, hledani magic itemu, co by v bojich pomohly, hledani ty spravny cesty a postupu, bude ho to bavit. Strasne mam rad tu nelinearnost, kdy clovek si vazne musi rozmyslet, na jakej quest ted ma a na jakej je jeste moc slabej. Casto se mi stalo, ze jsem vlezl do dungu, dal ho do pulky a na postup dal uz jsem proste nemel vyzbroj, tak jsem musel pokracovat jinde a pak se treba vratit. Samozrejme treba hrat na nejtezsi obtiznost - tahovy hry jsou na to delany. Tohle jsou poctivy RPG a zprava me potesila, dik.
  • Spiderweb software mam velice rád a hrál sem skoro vsechno co vydali. Jen opravim nepresnost - Avernum II:crystal Souls neni remakem Exilu 2, ale remakem remaku Avernum 2 který je remakem Exile 2. Tudis ten samy pribeh, tak sama hra je nyni po 3 vydavana tim samým autorem. A to už je trochu moc. Zvláště kdyz rozdíl oproti Avernum 2 jsou v enginu minimalni. Už by se měl posunout dál.
    Jinak pro milovníky starých poctivých rpg výborná věc. Doporučil bych ale předchozí serii Avernum než tuto novou.
  • skoda ze uz jsem rozmazleny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit