Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velmi dobrá hra, můžu doporučit. Stála mě na Steamu jen pár stovek a je tam velký prostor pro znovuhratelnost. Musím říct, že obtížnost mě vcelku překvapila!
  • h0p3
    Tohle mi hrozně sedlo. První run na normal mi zabral cca 6h, což bych řekl, že za €20 není vůbec špatný. Až možná na konec, kterej byl takovej.. nijakej. Každopádně si to o víkendu plánuju zkusit znovu na hard. Protože nejen, že se to parádně hraje, ale ještě líp se to poslouchá a kouká se na to. Plus se tam můžete celkem solidně vyřádit kombinováním různých skillů. Takže za mě klidně plnokrevnou 10. Já se bavil.

    Ještě jsem si tak snil nad tím, jak by se mi líbila nějaká diablovka z tohohle světa, s tímhle audiovizuálem.
    • SixThe9th
      Kloubouk dolu, ja jsem musel sestrelit obtiznost na nizkou a stejne jsem se radne potrapil. U prvniho souboje s Matkou jsem s tim male trisknul :)
      • h0p3
        Jo u Matky mi trochu vadilo, že ten souboj chtěl po tobě dost specifickej build. Zbytek bossů jsi mohl seřezat s tím co tě bavilo. Tady jsi prostě musel vymaxovat štít a možná dash. Ale pokud jsi na ní vždycky pošetřil vulcana, tak se dala. *1*
  • TheRKD
    Vypada na paradni, cyberpunkovy podzim, Blade Runner 2049, Ruiner, Observer. Jeste by CDP mohl nadelit Cyberpunk 2077. :D
    • To bude len ďalšie priemerné konzolové RPG ako Witcher. Len to bude mať scifi kabátik. Na to tu už ale máme Mass Effect sériu.
      • Kompost
        to je este stale medzi trollujucou mladezou v mode kydat na witchera? uz to neni sranda tak rok a pol...
        • Sranda bol akurát ten hype okolo witchera a tiež to bezbrehé adorovanie tej firmy z Poľska. Väčšinou sa jedna o tú istú skupinu ľudí, čo hatujú už roky CoD. To prestalo byť vtipné už pri neustálom spomínaní padajúcich vrtuľníkov.
        • Trollobat nechci, ale mně ten Witcher taky přišel nudný. 1 a 2 bylo jakžtakž ok, v trojce mám už jen pár hodin, protože nemám motivaci to hrát (ale možná je to xboxem). A to mám rpg dost rád. Prostě 100 lidí, 100 chutí.
  • prosíme gamesplay :)
  • Cyberpunk štýl milujem. Keď pred pár rokmi Square uvolnili niektoré svoje IP pre indie developer, tešil som sa, že niekto sa chytí Anachronox a dočkáme sa nejakej jednoduchšej hry z toho sveta. Škoda toho.
  • od série Shadowrun (Returns, Dragonfall, Hong Kong) jsem si pořádný cyberpunk neužil, tak šup sem s tím =)
  • Strasne me stve ze se neda zmenit ovladani :(
  • Paul_cz
    Zajímavé že zrovna poláci ten cyberpunk takhle rulujou. Ruineři jsou ex-CDP, asi je nebavilo čekat na dodělání Cyberpunku 77, tak si řekli že se trhnou a spíchnou si sami něco menšího a rychleji.
    Na wishlist s tím.
  • Tohle mne zrovna hodně láká.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit