Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě si stěžujte, že to opravili tak brzo.. *7* Fakt neskutečné na co všechno dokážou lidi nadávat
    • nojo .. na druhou stranu clovek by cekal tohle uz v zakladu ... chapu ze se tlaci na terminy a pod .. ale ne kazdy reaguje s patchema takhle rychle, coz je pak opruz (vsichni zname hry ktere jdou bez problemu dohrat az treba pul roku po vydani) .. + kdyz uz clovek za neco plati a nema predem moznost zkusit demoverzi tak to zrovna pevne zaklady na budovani duvery k vyvojarum nestavi ..
  • "výjimkou nebylo ani čekání přes třicet vteřin." Vzpomínám si, jak jsem kdysi čekal na loady i pár minut a nebylo to nic divného. Doba se mění. To ale nekibicuji, jen vzpomínám :-)
    • No, já jsem na nahrátí mise v c&c tiberian sun čekal na svém P1 dobrý 2 nebo 3 minuty.
    • misho8723
      No ja si pamätám dlhšie loadingy aj pri Vampire:Bloodlines, tam so čakal tak 5 minút (na 1,5 Ghz Athlon XP a 512 RAM pamäti) alebo aj pri BioShocku - tam tiež nie dáko málo, niekedy aj 2 minúty (to už som mal "až" 1 GB RAM :D) a teraz hrám na dvojjadrovom Inteli 2,66 a 4 GB RAM Zaklínača Rozšírenú edíciu a niekedy loadingy trvajú okolo 30 sekund, ale horšie je, že jednotka mi ide horšie ako Zaklínač 2 :D
      • No Zaklínač jednička se po vydání nahrávala klidně pět minut. Po patchích už to bylo lepší. *4*
    • smejki
      Nejdelší loadingy pamatuju z Gothiců. good times *5*
      • první zaklínač bez patchů měl šílený loadingy + Pure ve Win 7
      • filias
        Loading levelů u původního FarCry jsem nesnášel....
        Na mém stroji to trvalo vždy několik minut a jako bonus to ani nečekalo na odkliknutí.
    • Můj rekord byl asi u hry Desperados, jeden z posledních levelů se načítal cca 45 minut, ostatní jen pár minut. Asi jsem měl málo paměti, nevím no :)
      • To už je ovšem hodně drsné :-)
  • mozte mi prosim pomoct ako sa ten patch stahuje ? otvorim si tu stranku steamu a neni tam ziadny link na patch.. dik
  • to je nenapadlo hned? Snad byl nějaký beta-test ne?:\
    • jak říká kolega. Na snížení doby loadingu mohli pracovat klidně poslední měsíc, dva. Nějakou dobu trvá ty hry vylisovat a distribuovat. Problém se podařilo odstranit až po fázi "GOLD" čímž je záhada vyřešena. Důležité je, že se nahrávací časy zkrátily. Z mého pohledu to byla ke hře asi jediná výtka. Druhá často vytýkaná záležitost týkající se AI nás "tichošlápky" asi tolik nebije do očí.
    • treba kdyz to opravovali tak uz byla hra v lisovne *5*
  • nevim jak u vas ale me z 30-45s se zkratilo na nacitani na 10s mimochodem celkem to nechapu ale Deus EX je jedina hra co my pc rozpali na tolik ze vetracek od zdroje se toci tak rychle ze pritahne kable a celkem to dela kraval coz nechapu jak je to mozny.
    • smejki
      možná podobný problém jako u první verze Starcraftu 2, kde některé primitivní scény neměly fps lock a grafika tak renderovala třeba 350 fps, jela na plný výkon a strašně se žhavila.
  • No, ničeho jsem si nevšiml, ale hra se nahrává opravdu velice rychle. První nahrátí netrvá déle, jak půl minuty, a opětovné je do 10 sekund, takže si nemám na co stěžovat.
  • a) to je neduh dnešní doby, hra pomalu ještě nevyšla a už je tu patch
    b) to si musí stěžovat hráči/recenzenti, aby se něco dělalo s loadingama a podobnými chybami? Co dělali betatesteři? *10*
    • smejki
      to jako myslíš, že zbastlili opravu za dva dny na popud recenzentů? tvůj pohled na vývoj softwaru je hodně naivní *3*
    • b) ono to tak jednoduche neni :-) Znam z vlastni zkusenosti, toto jsou chyby o kterych se vi a proste nez odlozit finalni vydani (pripominam ze hra musi byt hotova nekolik tydnu predem kvuli lisovani placek), tak radsi to vydaji s chybami a chvilku po vydani (prave na tomto se pracuje v tom mezicase kdy se lisuje a distribuuje) vydaji zaplatu na zname chyby. Nebal bych se ze by o tom nevedeli v dobe vydani.
      • navíc má pomalu každý dneska net, takže stažení patche není problém jak např. před 10ti a více lety.
  • Nevíte jestli to je na ps3 ?
    • Máš ruce a oči? Ano? Tak so to naťukej do gůglu.
  • Takže pokud to chápu správně, pro spuštění a hraní nového Deus Ex je nezbytný steam? Už jsem si to chtěl koupit, ale pokud to tak je, tak na DE kašlu.
    • Ty si byl zavřenej někde dost dlouho.To,že to pude přes Steam,se ví asi rok..
    • Nevim co mas za problem se STEAMem..Plne funkcni, bezproblemova a muzes hrat i offline. Plus dalsi veci jako savy na STEAMU, hry na vice pocitacich (PC/Notebook).... Jo problem je kdyz hodne piratis tak je problem s crackem na steam :D
      • Já o problémech crackování steam her nic nevím :D Je to víceméně stejné jako u všeho ostatního..
        • Anal.S
          Ani moc ne *3*
          Většine releasu je udělaná z non-steam verzí. Nedávno jsem si stahoval Half-life 2 +Ep 1/Ep 2 (ukamenujte mě) a měl jsem problémy skoro pořád. Mazali se mě savy. Hra najednou našla zapnout. To ani nemluvím o otřesné instalaci, která je prováděná zastaralými .bat soubory, takže je na disku potřeba 3x víc místa, než hra zabírá *11* *16*
          • setup.bat jsou u repacku/ripu her (ukamenujte mě též, že to vim) které jsou už crackle a patchle pokud je to možné.. občas velká komprese, proto je při instalaci potřeba tolik místa, protože se instaluje zaroveň ve složce s instalačnimi soubory, které se pak smažou samy nebo si je smaže člověk.. asi jsi měl nějákou špatnou verzi
          • lol dyt to dneska stoji par korun ty ep1 a 2... to je mazec se s tim sr@t a usetrit 300czk... LOL
          • Gonzi
            běžně je k exači nějaký steamengine nebo tak něco, co to obchází - zrovna tahle hra je aktuálně cracklá steamovka, takže tak. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit