Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra nejspíš nebude pro mě, ale moc se mi líbí přístup vývojářů, že si najdou chvilku a odpovídají na zdejší příspěvky (byť je mi líto, že musejí číst některé zdejší ho*niválské příspěvky :)).

    Držím palce, ať to z early accessu vyleze co nejdřív a ať se to povede k obrazu vašemu a k hráčské radosti :).
    • Moc diky :)
  • Jack1947
    Další vesmírná ... ehm hra od čechůů no to jsme to teda dopracovali... všechno načaté a nic nedokončené... ano Space engineers byla ta první... *7*
    • Zdar do early access jsme museli jit protoze mame jen vlastni penize a zadneho sponzora. Chceme udelat studio od zakladu a netahat do toho pokud mozno zadneho investora. Tohle je jediny zpusob jak to tak udelat. Do space hry jsme sli protoze jsme fans zanru. Ja jsem na Space Engineers pracoval v minulosti. Ta hra prodala 2,3 milionu kopii a udelala svuj vlastni zanr. Dokoncena urcite bude. Ale ten rozmer - je to obrovska dynamicka hra je velikej. Tak snad na nas vyvojare ktery makaj nezanevres :)
      • Jack1947
        Nechápu jak bych měl na někoho zanevírat když mě ani jeho hra moc nezajímá... lol

        Hmm, no jistě to chápu ale vemte si jak dlouho tam Space enginners je, není to první česká hra. Prostě tohle se mi moc nelíbí,

        "Dokoncena urcite bude" noo bude ale za jak dlouho že :D

        Ea snad špatný tak moc není... když se správně uchopí.

        ale jo třeba se mýlím a dopadne vám to a dokonce i vydáte hru, která navív bude úspěšná.
        • Netreba dalsich slov :) Dik za podporu :)
  • hmm to je taková Borderlandová grafika - pěkné . Až na ty asteroidy nakonci : D
    • Neco takovyho jsme chteli dosahnout. Jinak grafika se jeste hodne zlepsi casem. Ted jsme ji udelali tak abysme setrili maximalni mnozstvi prostredku a mohli hru vydat kvuli testingu komunite a soucasne uz mit nejaky prijem. Uz ficime 8 mesicu na chlebu a vode :D
      • Tak snad bude brzo aspoň na chlebičky *4*
  • KamilZm
    A další "česká hra", která (podle Steamu) nemá ani české titulky. Sice u tohoto typu her nějak extra potřeba nejsou, ale ten přístup, kdy Češi na Čechy kašlou, mě hodně z principu s*re.
    • Ahoj kluci. Nemeli jsme cas na ceske titulky a popisky ale pridame je do hry nebojte :). Chteji po nas i cinstinu, nemcinu atd. Jsme hrdi Cechoslovaci takze se na to nevykaslem.
      • vyzera to super, ja by som to aj hned na steamu kupil, ale pockam si az ked to nebude v akcii :)) (myslim smrtelne vazne)
        • Dik! Vic takovych! :)
      • urcite drzim palce, at je Legends of Azulgar povedena hra *5*
        • Diky moc :)
    • KrPa
      tak je to furt early acces, lokalizace jsou asi tak to posledni nejdulezitejsi
    • Priorita je zasáhnout nejsirsi publikum a az pak resit lokalizace.. a je jedno zda je to ceska nebo zahranicni hra ci produktu obecne. Ano, pokud mas dost energie a prostredku tak se muzes věnovat i temto vecem.
      Další věc je jak nektere věci prelozit do cestiny, to ze umis programovat vytvaret hry a jsi cech neznamena, ze dokazes udelat dokonale preklady z anglictiny do cestiny u slov, která uz jsou zazita..
      • ano, ale timhle chces rict, ze cesky programator udela hru v anglictine a pak ji musi prekladat do cestiny?
    • Přesně, anglicky umim dobře ale taky mě irituje tenhle přístup. Chápu absenci dabingu třeba u Kingdom Come, ale nespachtit ani titulky? To jsou mimojiné důvody proč ještě občas používám torrenty ;) *8*
      • nekromant33
        jestli umíš anglicky, tak to důvod pro pirátění určitě nebude, ať už se o tom snažíš přesvědčit nekoho jinýho nebo sám sebe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit