Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejnak to dopadne spatne nevidim v tom budoucnost
  • Osobne som Green man gaming vyskúšal a zatial v poriadku, hlavná výhoda proti steamu je jednoznačne v tom že tu neplatí 1USD=1€,ale za tie USD sa tu dá nakupovať.. Teraz uvažujem nad La Noire je tam takmer o 20€ lacnejší a to je už slušný rozdiel, tak uvidíme...
  • s hovnem
  • Ellendway
    Dneska Lara Croft And The Guardian Of Light koupená za $2,69. Naprostá spokojenost. Sleva z $20.
    • A to se vyplati
    • Vitekb
      Eh? V "mé" verzi je zlevněna z 14,99$ na 3,69$...
      • Ellendway
        Prodal jsem Men of War co byla zdarma za dolar :)
  • Jaky mate zkusenosti s http://gamerkeys.net kazdej si to vychvaluje,ale neni nekde hacek ?
    Treba s temi RU verzemi sice tam je navod,ale kde je jistota,ze nahodou za pul roku se nedostanu na steam,ci mi hra nepojede ?
    • ucho
      porušuješ tím podmínky steamu, jestli tím myslíš toto...
      • Ale proc by se meli porusovat podminky,kdyz se to takle dela Napr deux ex Skyrim . tim padem se porusili podminky
        Ta hra je se aktivuje pres steam zaplatim za klic a jedu ,, Kdyby to bylo nejaky spatny na steamu by byly vlakna o tom,ze nekupovat digitalni klice a podobne
        • ucho
          protože to není oficiální prodejce. ve většině případech se jedná o klíče zakoupené v rusku (řada distributorů má v různých regionech rozdílné ceny a v rusku jsou ceny o dost nižší). tedy nějaký týpek v rusku nakoupí a klíč ti prodá. aktivovat se musí přes VPN (steam jako takový by ti kvůli rozdílnému regionu onen klíč nedovolil aktivovat).
          porušuješ tím podmínky steamu (tedy ty si koupíš klíč, který by ti normálně steam nedovolil koupit), na druhou stranu s tím asi nic moc dělat nemohou. zatím vím snad jen o jednom případě, kdy se na steamu mazaly uživatelům nějaké hry, jinak ale nic dramatického. volba je na tobě :)
          • Dobre dekuju za vysvetleni ja prave se ptal lidi,co takle maj a maj to dlouho a zadny problemy .
            A co se tyce digitalnich klicu treba z Aglie na to se to taky vaze ? A nebo cesky mmoboost?
            Dekuju
  • Hmm, tak jsem se podíval a: mizerné hry, jiné jsou jen atrapy - například Battlefierld 3 je v seznamu uveden jen kvůli SEO, ale koupit si ho nemůžete! U drtivé většiny her mají uvedeno "tuhle hru není možné odprodat", u dalších "aktuální hodnota odprodeje 0,99$"... Do toho ten šílený prodej ruských klíčů na Steam, kdy chtějí přístup na Váš účet na Steamu, aby Vám to (prostřednictvím toho jejich pochybného prográmku "kapsla") přes ruskou VPNku mohli aktivovat... Tak děkuji, ALE TOHLE JE FUJ, KTERÉ NECHCI *16*
    • Vitekb
      Samozřejmě, že se mnoho her nedá odprodat. Nebylo by to ani možné. Mají dost Steamworks her nebo i hry které se aktivují přes Origin, a když už si ji aktivuješ jinde, tak nemohou odprodej povolit, protože by to jistě většina lidí zneužívala a producenti by na to ani nepřistoupili.
      O ruských klíčích nic nevím. Z GMG mám jen hry zdarma, které občas rozdávali, ale o problémech s ruskými klíči jsem zatím neslyšel.
    • ááá, zřejmě někdo z Comgadu :) Také jsem u GMG nakoupil a klíče na Steam mi přišly poštou. Pane, než začnete flamovat na základě shlédnutí titulku a možná tak frontpage celého shopu, tak si zjistěte fakta. To, že nelze velkou část her odprodat dle mého obchod vůbec nijak neponižuje - ostatní to berou jako standard, tudíž ty hry, které lze odkoupit, beru jako hezký bonus. Rád bych viděl screenshot, kde je nějaká zmínka o tom, že Capsule chce přístup na váš Steam účet??
      • Že by někdo z GMG? *1* Máte to předražený *3*
        • jnsCZ
          Nejsem z GMG ani s nimi nemám nic společného :)
    • Hmm, jaký ruský klíče? Já tam koupil dvě hry a u obou mi došly klíče mailem, který jsem si aktivoval přímo ve Steamu.
  • Škoda, že se nejmenují Orange Man Gaming. *16*
    • Vitekb
      Proč jako?
  • Nechápu, co všichni proti GMG máte. Je to padesátáosmá možnost, jak si koupit online hru, což znamená padesátáosmá šance na dobrou cenu. Každá hra je levnější někde jinde a kdo sleduje například http://isthereanydeal.com/ (je třeba si zobrazit ty dolarový), ví že Green Man Gaming ty ceny občas (díky $ cenám vlastně dost často) má fakt dobrý.

    Nejvíc mě ovšem baví ten zástup lidí, který nechtěj používat nic jinýho než Steam. Bože, četli jste vůbec ten rozhovor? Jasně se tam píše, že na GMG spoustu her (platí to hlavně pro novinky od větších vydavatelů) prodávají v podobě klíčů na Steam. Tudíž si to tam koupíte, na Steamu zadáte kód a hrajete přes něj - žádnej klient GMG nepotřebujete. Stejně jako když si kupuju klíč přes Aukro.
    • terz
      Pokud jde o mě GMG jsem vůbec neřešil. Šlo mi hlavně o nával českých digi. distribucí.
  • Jak tady procitam prispevky, tak se ani nedivim... Hned jde poznat nase krasna ceska povaha... Nekdo se snazi tady podnikat a vsichni ho hned kritizuji. Jak typicke pro nas narod cesky!
    • Mají podnikat tak, aby to bylo pro zákazníky zajímavý. Když jsou drahý, tak je za to chválit nikdo nebude. Není to o žádných Češích! Pokud jde o dig. distribuci, tak ta má být levnější tím, že jsou ušetřeny náklady za distribuci v kamenných obchodech, za obal, DVD apod. Nechápu, jak to poté můžou prodávat za stejnou cenu. Proto věřím, že se jim moc dařit nebude.
  • Ty ceny mají stejný jak v kamenných obchodech - takhle si od nich nikdo nic nekoupí. Na Aukru nové dig. klíče prodávají se slevou o víc jak 50%. Běžně si tam hry kupuji, nedávno jsem koupil MOH 2010 za 139 Kč. BF3 prodávají i za 397 Kč. Dig. distribuce je dobrá, ale musím tomu odpovídat cena.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit