Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobrý brejle jsou ty co nosí Michael Weston z Burne Notice *3* *3*
    • to jsou asi ray-ban caravan
  • Ty voe další uber brejle pro blbce, co neví že žluté sklo pro lidské oko prostě zlepšuje kontrast a tím vidíte lépe. Ukamenujte mě, ale uráží mě, že z nás hráčů dělají až takový hovada...a další sprostý slova.
    • Výkřik do tmy, ale po přečtení dalších přízpěvků jsem rád, že tu žádná "hovada" co si to koupí nejsou. :)
  • walltar
    Tak tahle brýle sou fakt vtip... žluté skla od Horsta Fuchse ... a jak někdo psal tak mírně zvětšijí, což znamená jedno: "Vietnamská kfalitá" Ale jeden zázrak bych opravdu viděl .... a to že si to někdo koupí to je opravdová záhada. Pokud k něčemu budu potřebovat zkreslující žluté brýle tak si zajdu ke svému lokálnímu žlutému prodejci a za pade si je tam koupím. No jo dobrá reklama dělá divy.
  • A co modern warfare 3 naslouchátko, abych tu hru i lépe slyšel? To by nebylo?
  • Spades
    To mi přopomnělo tohle:
    http://www.youtube.com/watch?v=mKYKyIObXyM
    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  • budu stastnej jak tenhle borec az budu mit bryle je mu staci koste http://www.youtube.com/watch?v=oP8GyhheQy0
  • a funguji ty bryle jen na cod8( *1* ) nebo si budu muset na kazdej dil koupit dalsi *1* *1* *1* *1*
    • Spis me zajima jestli bryle pro hru s hraci budou v sade. Bylo by to od nich hezke. A ti bohatsi si muzou zaplatit clenstvi v prestiznim socialni siti majitelu zlatych bryli a budou tam moct psat na zed sve zazitky spojene s nosenim tohoto kůl prislusenstvi.
  • Strcte si tyhle teploussky bryle i s celym COD do ritniho vence *11*
  • Já hraju vetšinou jen v trenclích (občas i v tričku), neoholen, min. 2-3 dny nemytej... Kolem stolu prázdné flašky od plzní a neustále plný popelník. A jestli mi tyhle brejle pomůžou k tomu abych vypadal drsňácky, když mě stejně někdo neuvidí, tak je beru...
  • smejki
    No... jak by asi ty brýle mohly fungovat...
    samy o sobě vám těžko zajistí lepší ostření, neboť už z principu nemohou křivit světlo. mohou tedy působit jen jako filtr. A zde jde potom o dva možné efekty:
    1) snížený intenzity "agresivněších" vlnových délek. To by pomáhalo jen při dlouhých sezeních, kdy se vám díky tomu oko unaví pomaleji. dále tím samozřejmě hrozí barevné zkreslení hry. pro a proti se mažou, vlny se srážení a přínos je prakticky nula.
    anebo
    2) cílené filtrování (uměle přidaných) barev, které zhoršují rozlišovací schopnost hráčova oka (horší kontrast). po jejich odfiltrování tedy dostáváte kvalitnější obraz. to by ovšem šlo řešit i bez brýlí jednoduše tak, že tyto barvy odfiltrujete už při samotném promítání. chápu ale, že prodat wannabe-badass capartovi stylový brejle za kilo vočí je pro ekonomiku firmy mnohem lepší. ve výsledku bych se vůbec nedivil tomu, kdyby byl obraz hry kurven záměrně. Lidem bez základních znalostí optiky by nikdy nedošlo, že jde o boudu, a Activision za takovou věc ještě velebili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit