Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jooooooooooo to si koupim jooooooo!!!! COD JE NEJLEPSI !!!!!! *5* *5* *5*
  • A protoze jsme se na to vybodli a pouzili jsme zase ten samej engine, tak jsme vam aspon domluvili ze dostanete hezky bryle. Ale zaplatite si je ofc. *5*
  • smejki
    Tento výrobek zdá se mi poněkud bullshitný...
  • Zaujímavá je veta že aby sme videli ostřej ... ale na konzolích v rozlišení 1024*728 nebo i méne to neuvidíte ostře ani kdyby ste si dali robotické čočky :D a ne nejaké brýle
    • 1280x720 je rozliseni, ktery nejvic her na konzolich vyuziva...
      • Spades
        Ja stale nechapu, jak tomu muze nekdo rikat HD, kdyz 4:3 monitor ma vetsi rozliseni :D (1280x1024)
      • to ano ale to v žádnem prípade neplatí pro Call of Duty které na konzolích nikdy nemělo 1280*720 ....
  • Whoossain
    To je jasný, že při hraní dbám na to, jak vypadám. Nejčastěji hraju na postu snipera, takže na sebe před každou hrou navleču ghillie, to dá přeci rozum...
  • A little soul soothing...

    http://www.youtube.com/watch?v=RgFKjD8ZMaQ
    http://www.youtube.com/watch?v=PamMKhhfBDw
    • lol, budou to davat i unas ?
  • tak vam nevim jestli vymena mych dioptrickych bryli za slusive CoD bryle mi pomuze k lepsimu hernimu zazitku... barvy mozna lepsi ale rozliseni by mi pak pripadlo tak 200x100
    *1*
  • Activision rádo prachy a nebojí se to přiznat. Stejně tak má prachy rádo EA. A DICE. A Infinity Ward. A Bioware. A Blizzard. A Bethsda. Někdo ale míří výše a rád se uchýlí ke špinavějším praktikám zaměřujícím se na vděčnější hráče. Proto mě tahle novinka absolutně nepřekvapila.
    • kostejnesmrtelny
      Špinavější praktiky?
      To jako myslíš seriózně? *1* *1*

      V zásadě s tím co jsi napsal souhlasim, ale zrovna tenhle termín mě teda nemálo rozsekal *1*
  • Takze prestige edice bude s brylema? *1*
  • Sám mám za sebou pár hodin testování brýlý od gunnaru a vážně hodně uleví Vaším očím. Chvilku si na to musíte zvykat ale to není problém. Bylo by hezké je mít možnost zakoupit u Vás ale řekl bych, že by se cena také pohybovala mezi 2 až 3mi tisíci jako na alze. Takže si myslím, že každý kdo by měl o ně zájem by si je objednal z USA.
    • ales.smutny
      Díky, že se ozval někdo se zkušenostmi, zajímal mne efekt té technologie.
      • zx_spektrum
        Efekt té technologie staví na placebu, ačkoliv ti co za to dali prachy si to nepřipustí *4*
        • Tomu nerozumis! Zluty bryle co zlepsi zrak prodavali v teleshopingu uz davno a dokonce meli vymenny skla takze sis mohl vybrat jak moc chces zrak zlepsi! Skoda ze ten teleshoping nemuzu nikde najit :/
          • smejki
            to byly mojave convertibles, jestli se nepletu *1*
            • smejki
              jo, děsí mě to dodneška. Jenže, ony fungují, ne že ne. Filtrují se ty vlnové délky, které akorát mrví vnímání momentálního obrazu. potíž bude spíše v tom, že to byly šunty a po deseti výměnách skel se to rozsypalo.
            • drasta
              Vyhravas 5 bodu a zlatyho bludistaka :D
      • Tyto brýle pomáhají v dlouhých sessions hodně. V nabídce mají na výběr mezi herními a spíše kancelářskými brýlemi ale osobně sem v nich nerozeznal velký rozdíl. Spíše v designu. Jinak brýle Vám kapku všechno zaostří a zvětší. Takže je také dobré se zaměřit na velikost obrouček, protože u větších obrazovek by ty menší nemusely být zrovna vhodné. Pokud se nepletu tak se některé typy dají vybrat i jako dioptrické. Vše je také lehce zbarveno do žluta ale není to nic co by vadilo jak u hraní nebo kancelářské práce.
        • IMHO_dexter4games
          Petře a mohl by jsi říci zda ti nějak pomohly ty brýle? Stojí ti vůbec za ty peníze - je vidět nějáké velké zlepšení při hraní? V případě 3D by se mi brýle zdáli ještě zkousnutelné ale pro ty lidi, kteří mají výborný zrak, si právě nejsem jistý tím zlepšením. Třeba to přece jenom není margetingový tah, respektive je ale nemusí to být nutně úplná blbost, jak se někteří snaží tak urputně naznačit..
        • Navíc jsou velice lehké a tenké takže i když používáte headset tak je v podstatě necítíte...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit