Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud tam nebude HC mod, tak nevidím důvod ke koupi.
  • Poskodit budovy pujde jenom u tech kde se bude dat vlezt. Jinak tam budou jenom takovy flicky na zdech. A u tech, ktere pujdou poskodit tak pujde znicit jenom vrchni poschodi. Rozumej prvni mozna ale jenom mozna i druhe. Prizemi neznicite. Tedy pocitejte ve meste vzdy maximalne jednu rozni budovu na jednu ulici, u ktere pujde znicit prvni poschodi. Zazracnej Frosbite2, ktery nejde ani modovat jak je slozitej. Nic moc teda.
  • Co tady všeci seretem že je to jenom alfa a hodně se toho změní. Leda tak hov*o, do vydání zbývá jenom něco přes dva měsíce a hra musí být hotová ještě dříve. Za tu dobu stihnou změnit tak velký hov*o.
    • Ucelem aplha a beta testovani taky nejsou zadne velke zmeny hernich mechanismu nebo dokonce konceptu hry.Ucelem je vychytavani chybek a celkove ladeni hry.Na velke zmeny je uz pozde.
      Takze kdyz si clovek odmysli ty bugy,domysli si demolici ala BC tak ma velmi slusnou predstavu jak bude vypadat finalni produkt.
      • To je ono, dost lidí si stěžuje, že to vypadá jak CoD s pěknou grafikou a to se už nezmění. Tvoje poslední věta to přesně vystihla, díváme se prakticky na finální produkt (s bugam ofc.).
      • jak BC 3
    • Pravda
  • Koukám, prezentující maník se má co učit... zkoušet zapnout tlumič výšlehu (flash supressor) je malinko nahlavu... a říkat, že sniper by měl zabíjet na jednu ránu a divit se, že je občas potřeba dát dvě, či dokonce tři! Vrchol *3*. Borec je zřejmě zvyknutý na CSko a AWM *3*, jinak sniper je samozřejmě jednoranka do kebule. A mám takový pocit, že nakonci nám taky lhal... neukázal nám assaulta *1* . Na druhé video nějak nemám kule *2*.
  • Hmm blood screen,so REAL...EA to s tim porazenim CoD berou asi hodne vazne,protoze to co zatim prezentuji mi pripomina cod snad vic nez samo cod.
    Stary dobry bf zemrel s BF2.
    • Blood screen, so real. Master sergant super sergant VIP.
  • Je tam autoheal, ale léčí jen do cca 60-75%. Pak už je potřeba lékárnička..

    EDIT: sakra, sem jsem to postnout nechtěl :D
    • Mám pocit, že autoheal není ani u BF:BC2. On to sice rozdejchá, krvavá viněta zmizí, ale to jenom aby to hráče neotravovalo, pořád potřebuje medika. Ono pokud nevidíte samotný ukazatel HP, pak jsou diskuze na toto téma liché *3*
      • v BC2 je autoheal - jeden spoluhráč bol ťažko zranený a potom sa ukryl a zrazu sa mu dopĺňalo zdravie a bol tam úplne sám bez lekárničky.
    • ja mam pocit ze je to do 100% ale budiz ale v BF 3 je do 100% a aby sa auto samo od seba opravilo do 60% ked sa ho nikto nedotkne a ani v nom ani blizko neho nie je engineer je absurdne
      • Erien
        Jak víš, že to healuje do 100? Navíc jsem neviděl ještě osobně na videu, z MP že by se tank sam healoval, to jsem viděl jen v SP. No až si to zahraju osobně tak budu hodnotit :)
        • lebo to asi samotne DICE povedalo ne? a videl si ty nejaky MP gameplay z BF 3? pozri si a uvidis ze ked ta porania aj na 35% tak za chvilu mas full HP
          • Erien
            Videa mam prohlídlé to se neboj, ale nejde poznat nic. On jde dostane dávku zmizí červená obrazovka ujde pár metru a po jediné ráně je mrtev, což buď dostal do hlavy, nebo tam heal není. A oficialní prohlašení od Dice, že technika se opravuje sama jsem nikde nečetl, to by mi klidně mohl někdo poslat.
            • Erien
              Třeba to admin serveru může v nastavení vypnout uvidíme
            • "Ground-based vehicles regenerate health too, even without the aid of a Repair tool"
              http://www.youtube.com/watch?v=HB-1TTaOCR4&feature=channel_video_title daj si 720p a daj si 1:30 a pozeraj na jeho zivot a nema tam ziadnu lekarnicku a btw. pekne je tam vidiet ten 3D spotting (WH)
  • Komu sa nepaci nech nekupuje. Komu hej tak nech kupuje. Jasne ako facka. Kazdemu sa vyhoviet neda. Co je aj dobre lebo potom by to nebola hra ale bordel.
    • keby to spravili ako starsie BF hry a ako navrat ku korenom tak myslim ze by vyhoveli kazdemu BF veteranovy a urcite aj tym ktori zacali az pri BC serii ale nechce sa im kupi nejaku tu BF hru (kedze najnovsie BF 2142 je 5 rokov stare) a pre novacikov ktori chcu tymovu akciu by to bolo tiez riesenie ale ked to urobia takto tak vyhoveju len tym ktori z toho chcu mat rychlejsiu a lahsiu akciu a kedze uz teraz to vyzera ze bude stacit len par ran na zabitie tak v HC mode na trafi do prstu a ja zomriem? to by asi nevyhovovalo nikomu
      • Erien
        ty už víš jaké to bude, i když si viděl jen videa, že však nekupuj nikdo nikoho nenutí. :)
        • Vis,ty videa dokazi napovedet,jakym smerem se zhruba ta hra bude ubirat.A to,ze je to alpha verze na tom nic nemeni,protoze koncept hry se uz menit nebude.
          Ucelem aplha a beta testovani je vychytavani bugu a celkove vyladovani hry,ale rozhodne ne zadne velke zmeny natoz zmeny v celkovem pojeti hry.
          • Erien
            Tak mi napiš, co se ti teda přesně nelibí?
      • tuto staznost som uz posul aj na inych forach. ze po troch ranach z automatickej si death. Toto je ako staznost????? Ak chces aby tvoja postava zniesla 5-10 ran tak si zahraj Crysis 2 a nie FPS kde sa snazia ako tak byt realny aj ked to stale este od reality je daleko. Ale bolo by to voec hratelne ak by to bolo uplne ako real??? Ani neviete co chcete :(
        • no minimalne na 3 rany a smrt se v pripade dragunova rad postezuji :)
        • lol ja som nepisal o ziadnej staznosti na 3 rany precitaj si to znovu ja som napisal ze uz teraz to vyzera na par ran (to neznamena ze je to zle, dobre?) ale v HC by ma trefil do prstu a ja zomrem to som napisal a teda neviem ci ty mas v prste srdce ked je podla teba realne na to zomriet ale budiz hlavne som pisal o tom ze ked je to BF 3 tak nech to vyzera ako BF a nie ako BC to je vsetko a este k tej realite tak BF je arkada a vzdy bola ale BC je este vacsia keby som chcel simulator a realitu zahram si armu
          • Erien
            "v BC 2 su medici celkom neochotny a nepotrebujem ich moc casto lebo sa sam vyliecim" To se teda velmi pleteš to že se ti červena obrazovka změní na normalní neznamená že si vyléčen. To je jenom proto aby si lépe viděl, ale jinak ti zůstanou HP tak jak tě postřelil a vylečí tě jenom lekarnička. Pokud někoho postřelí jeho HP vidíš nad ním a můžeš si všimnout, že bez lékarničky se nevyléčí. Tedy Pc verze možná, že konzole to mají jinak, ale na PC žádný autoheal v BC 2 není.
            • Erien
              Ale tak to je extremně pomalý autoheal.
            • Erien: Je tam autoheal, ale léčí jen do cca 60-75%. Pak už je potřeba lékárnička..

              A mimochodem, v BF2 měli Technici autorepair ve vozidlech...
            • Erien
              A proč když se podívám na kolegu ma ubrané a nic ho nehealuje. Měl by ses na to pořádně podívat. ;)
            • to nie je pravda v BC 2 JE autoheal tak ako aj v CoDe a je robeny formou bloody screenu iba v HC mode autoheal nie je
          • Presne tak,Bf serie byla vzdy arkada a na nic jineho si ani nehrala.Jenze rozdil mezi klasickym BF (1942 a 2) a novodobym bf(bc serie,bf3) je ten,ze u klasickeho bf ta arkadovost neprekracovala urcite meze.
            Myslim,ze vetsina lidi,kterym se bf3 nezamlouva,nechteji z bf nejakou realnou hru.Od toho tu je napriklad arma,ale chcou battlefield v klasickem pojeti a ne tenhle bc krizeny s codem.
          • No to mas pravdu. Ospravedlnujem sa ale ta, ved nemusis hrat HC ak to bude az tak nerealne ale zase verim ze to bude skor jedna rana do tela alebo do hlavy. A ruky nohy dva zasahy.
            • np :) ale to je prave to ze ked oni daju do normal modu autoheal tak to straca ten nadych a tu nutnost spolupracovat v BC 2 su medici celkom neochotny a nepotrebujem ich moc casto lebo sa sam vyliecim a v BF 3 to nebude inak a ked bude HC taky hardcore ze ma raz trafi z gulometu a ja lahnem tak potom ten medik uz bude uplne nepouzitelny ale keby to spravili ako v starsich BF tak ziaden HC mod by tam nemusel byt lebo BF bol vzdy taka "zlata stredna cesta" medzi HC a casual
    • keby vyhoveli mne vyhoveli by vsetkym a mali by tak najlepsiu fps strielacku vsach dob.
      • Erien
        Mně vyhověli i bez tebe. :)
  • Nevim co máte všichni za problém, proboha tohle jsou videa z Alfy, což znamená že je ještě čas na implementaci pár věcí (zvlášť CommandRose). A já pořád věřím že jí tam daji.
    Úplná zničitelnost budov je vlastně taky úplná blbost, pominu-li že to technicky zatím neni možný, tak já jsem přesně tohle čekal a nemůžu si stěžovat.
    A co se podobnosti s BC2 a CoD týče. Co jste sakra čekali? To je to co se dneska prodává, BF3 se jen snaží být jen lepší (a BC2 podle mě je) než COD. A lepší v tolika ohledech že se většina podobnosti ztrácí. Zvlášť BF3 se zatím zdá být určena pro oba "týmy". Pro CODkaře je tu Rush a TDM v malym počtu hráčů a pro BF fans je tu Conquest v 64 hráčích. Každej si najde něco. To že PR oddělení DICE je trochu pitomý a místo aby ukázali ty velký mapy nám ukazujou tuhle hnusnou mini mapu je jen jejich blbost.. Snad bude v betě nějaká pořádná!
    Jediné co se mě nelíbí je nové menu/interface, ta modrá mi prostě nesedí. Každopádně už mám jednou předobjednáno tak to nebudu rušit kvůli tomu že se mi nelíbí jedna mapa v alfa (!) verzi..
    • ano robia to pre masy tj. to hodne zjednodusuju ale ked tam je medic a ukazatel zdravia tak naco autoheal ked tam je engineer nac autorepair ked tam je noz co sa da chytit do ruky tak naco autoknife a to iste plati aj o granate tak commo rose tam musia dat namiesto 3D spottingu (WH) keby to od zaciatku nepropagovali ako navrat ku korenom a ako nastupcu BF 2 tak by som to chapal ale kedze s tymito slovami BF 3 predstavili tak by to mohli aspon z casti splnit
      • Presne tak,kdyby to nepropagovali jako klasicky Battlefield,ale rekli rovnou ze pujde o hru v duchu BC odnoze a cod ,tak by ta hra sla uplne mimo muj zajem a nemusel bych pak byt zklamany,kdyz vidim kam se ta hra opravdu ubira,zatimco jsem cekal plnohodnotneho nastupce klasickeho BF.
      • Taky splnili, je tam conqest pro 64 hráčů, letadla a lehání.. Autoheal tě nevyhealuje úplně ale jen do cca 75% a lékárničky léčení zrychlují. Já tam logiku vidím.. Pravda s tím granátem a nožem je to trochu divné, al pravděpodobně budeš moct třeba s tím granátem v ruce házet na delší vzdálenost nebo tak něco.. Ale připoměl jsi mi jetšě toho medika, ty bedny, lékárničky a ammo boxy, jsou neskutečně hnusný, vypadaj jako něco z Worms 3D.. Já chci zpět ty z BF2/BC2!!
        • To ze tam je 64 hracu,letadla a lehani z toho jeste nedela klasicky battlefield.Ta hra proste koncepcne miri uplne jinam,nez 1942 a bf2.To je proste fakt a samo o sobe to neni nic spatneho,kdyby to neprezentovali jako nastupce klasickeho BF.
          Meli to nazvat BFBC3 a nemusel by clovek cist v kazde druhe diskuzi narky,ze to uz neni ten klasicky BF protoze vetsina techto lidi by tu hru nejspis proste ignorovali.
          • presne a potom tu ludia vypysuje veci ako "je to len alpha" alebo "nepaci tak nekupuj" ale tu ide o to ze DICE to prezentuje ako uplne inu hru a zaujimalo by ma kto z tych co tu BF 3 obranuju hral nejaky iny battlefield nez bad company
            • @rancor1223 mne sa BF 3 paci vyzera to epicky ale ked sa pozriem pod ten krasny obal tak to nie je to co DICE propaguje a to mi vadi BC 2 nebol zly ale oproti BF to uz nebolo ono a kedze toto vyzera ako pokracovanie BC 2 tak ma to asi tiez moc neoslni :-/ a pritom by stacilo zmenit par prvkov nieco pridat a odobrat a najlepsie BF ake DICE kedy spravili by bolo tu... toto bude max. naj BC ktore zatial spravili
            • Já, například. Jediný BF který jsem dlouhodobě nehrál v MP byl BF1942, jinak jsem hrál jak BF2 tak BF2142 a stejnětak teď hraju BFBC2 a těším se na BF3.. Ale to jsem asi ve velké menšině..
        • autoheal lieci do full iba autorepair na vozidla opravy do asi 50-75% (aj vam pride autorepair uplne absurdny?) s tym nozom a granatom nebude nijaky rozdiel iba ze ho budes mat v ruke pre (asi pre lepsi pocit) a ano aj tie bednicky vyzeraju divne ale to je to najmenej to je iba vyzor a nemeni to nijako hratelnost
  • Battlefieldy sú pre deti! Pre porádnych chlapov je tu Red Orchestra *5*
    • Uz to tak vypada.Cod jde mimo me,novy BF asi nebude to co slibovali,takze jedinou jistotou zustava jen ta Red orchestra,kde opravdu nebudou zadne kompromisy.
      • Jistě, že budou. Viděl jsi volání letecké podpory, nebo minometné palby v RO2? Takřka instantní reakce sotva zvedneš sluchátko rádia. Stejně tak budovy nepůjdou zničit úplně, protože by to pak "nebyla zábava".

        Všude jsou kompromisy z důvodů hratelnosti. I přebíjení zbraní je v těch nejvíce realistických FPS stále moc rychlé. Zkus pod palbou bezchybně vyměnit zásobník (a ještě v zime u Stalingradu bez pořádného oblečení).

        Jde o zábavu a všude byly a stále jsou kompromisy. Jenom někteří vývojáří mají v těch kompromisech větší soudnost, než jiní.
        • Ale tady prece nejde o to,aby ta hra byla naprosto realna.Samozrejme,ze kvuli hratelnosti dochazi ke kompromisum.Navic kdyz si chcu zahrat hru,ktera je aspon trochu verna realu,tak sahnu po arme pripadne starem flashpointu.
          Ale neni kompromis jako kompromis.Ja nemam problem s arkadovymi hrami,pokud se to neprehani.Stary dobry bf1942 je arkada jako remen,ale urcitou hranici neprekracuje a bavil jsem se,coz se o poslednich cod a bfbc rict neda.
          Jde o to,ze RO2 zatim pusobi,ze nepujde cestou totalniho mainstreamu jako cod a bohuzel i posledni dily battlefieldu.
          A to,ze by RO2 mela byt kdovi jak realna ,me opravdu ani nenapadlo.
      • oprava: kde snad opravdu nebudou zadne kompromisy
  • Všichni ste špíny co umíte jen na vše plivat a žádná hra už vám asi nebude dobrá. Nevím, jestli chcete zázraky nebo co?? ale možná by vám mělo být jasný, že je to jen hra. Když vyšel Doom, mluvilo se o tom, že má výbornou grafiku ap. a prostě to tak bylo, dnes když se řekne, že hra má výbornou grafiku tak hledáte každou pičovinu čím to shodit... Osobně mi to připadne velice zábavně na zabití času v noci před spaním, na celodenní sezení u PC to nevidím a sem rád, narozdíl o vás urejpanech honičů se umím zabavit i jinak....
    • Nikdo nechce zadne zazraky.Ono by uplne stacilo,kdyby udelali klasicky BF ,kdyz uz to tak prezentuji a nebo to maji prezentovat jako BFBC3.
      Jo a vscihni jsme moc radi,ze ty se umis zabavit i jinak,zatimco my jsme tragedi co sedi u pc od rana do vecera.
      *3*
    • ty si myslis ze my tu vsetci len sedime u PC a honime si hej? tak potom az moc rychlo posuczujes ludi o ktorych nevies vobec nic a viec ked DICE povie ze to bude pravy nastupca BF serie a ze to s BC nebude mat nic podobne ale ono to nakoniec je naopak tak to je uplne normalne ze?
    • jesteze si to vsem vysvetlil ty zoufalce. :)
      ale snad tomu uveris aspon ty sam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit