Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja o BF3 nepochybujem tesim sa na mappack back to karkand 64 hracov destrukcia paradne zvuky na bf3 nebude mat nic o tu hru sa nebojim ale fakt ta mapa metro sa mi nepaci ale take mapy boli aj BC 2 mensie zamerane na pechotu budu tam urcite aj velke mapy + heliny stihacky ked ukazu nejake video z conquestu pre 64 hracov aj stihacky tak vam spadne sanka *3*
    • Kez by,ale zatim jsem k BF3 spise skepticky.Radsi budu prijemne prekvapen nez zklaman.
      • budu aj rozne druhy map cchu vyhovet kazdemu tato mapa co ukazuju metro ma asi prilakat Cod hracov ale budu aj velke mapy :) hlavne sa tesim na karand to bude pecka http://www.youtube.com/watch?v=4tJijqizxfs
        • to je pekne ze tam bude destrukcia a uzasne zvuky a grafika ale autoheal a 3D spotting tam nemaju co robit a prikazova ruzica je kde? (je toho viac co by tam nemuselo byt a co by tam malo byt)
          • je aj hardcore rezim a ten je naisto potvrdeny tak ze tam nebude 3d spoting ani autoheal *3* http://www.battlefield-3.cz/prikazova-ruzice-se-mozna-nakonec-bf3-objevi/
            • to je fajn ale ja nechcem mod kde ma zabije jedna rana do prstu a prikazova ruzica je zaklad BF a cez nu sa dalo spotovat ale len na mini mape a bolo to vsetko vyvazene a skvele ale dokial neuvidim / nezahram si betu tak nebudem vediet
          • zapomel jsi na zobrazovani zasahu, spotting by mohli udelat tak, ze na mape se oznaci misto kam mirim, tj kdyz omylem oznacim spatne tak akorat spletu spoluhrace ..
  • COD v bleděmodrym...
  • Cosi
    To druhý video patří k adventuře Dead Cyborg.
  • IsajmonI
    Záběry z Alphy a všichni to okamžitě odsuzujou jako by ta hra už byla vydaná, obsahovala tuhle jedinou mapu a byla omezená v multiplayru pro 3hráče... A opět přišlo na řadu CoDMW3 - řekněte mi kolik jste toho viděli z MW3 mulťáku??!! singl, ehm ehm - grafika jak z MW2, obsahově pořád stejný (zase v kůži amerického marináka co sám zničí ruskou flotilu s americkou vlajkou v ruce) Mw3 se jak s multákem tak singlem pude zahrabat
    • Souhlasim s tebou Mossi, nektere reakce tady jsou prehnane.
      Nejvypecenejsi jsou reakce, jak prostredi nejde znicit, kdyz to je pro ucely testovani v teto alfa verzi vypnute *1* .

      Ale co, pokud predobjednavku zrusi par hysterek, tak se vubec nic nestane a aspon bude predplatitelu mene heh.
    • mna osobne vobec nazujima nejake COD. to je proste sr*cka ktora si nezasluzi moju pozornost. tym ze sa toto niekomu nepaci neznamena ze sa mu paci COD. ja som fanusik BF2 a po tych kecoch ako sa toto vrati k svojim korenom sa mi toto absolutne nepaci. rovnako ako sa mi nepacil bad company
  • Do tech baraku s tim LAV strilel HEPB?
    High Explosive Paint Ball? *1*
  • El-Bravo
    Zase tak úžasný mi to nepřijde...
    • takže MW 3 vypadá líp?
      • El-Bravo
        to tvrdí kdo?
        • ten otazník značí otázku *5*
          • El-Bravo
            to je otázka ve stylu: když ne bf3 tak mw3...hrál sem jenom cod 2 ...k rozhodování mezi bf a cod nemám důvod.
            • když pro tebe nevypadá dobře ani BF 3, zeptám se jestli BF nebo CoD, nemůžu napsat BF nebo NFS nebo Gears Of War, jsou to jiný hry
    • Hlavne tohle je jeste Alpha verze takze zadnej zazrak se zatim nekona
      • El-Bravo
        no ale od tohodle se snad budou odvíjet ne? takže nwm jestli hype z traileru vyplní..
  • Hmm blood screen,so REAL...EA to s tim porazenim CoD berou asi hodne vazne,protoze to co zatim prezentuji mi pripomina cod snad vic nez samo cod.
    Stary dobry bf zemrel s BF2.
    • Blood screen, so real. Master sergant super sergant VIP.
  • Ja si nemuzu pomoct,ale ze vsech dostupnych uvolnenych materialu to na me pusobi,ze to s klasickym BF nema moc spolecneho.Spis mi to prijde jako BC strihle CoDem.
    A lidi co se tu ohani tim,ze je to alpha,by si meli uvedomit,ze koncept hry se uz asi moc menit nebude.Budou se vychytavat bugy a vyladovat,takze se z toho co uz je na netu da predbezne usuzovat,jakym smerem ta hra miri.
    A ten smer se mi nelibi.
    Porad doufam,ze konecne ukazou neco,co aspon trochu pripomina klasicky BF.
    • IsajmonI
      Koncept hry běž a střílej ty druhý mi vyhovuje... Cod se tomu hodně podobá což je i škoda.. Ale hlavní rozdíly a plus B3 bude rozloha map, 64hráčů na mapě(Pc), zničitelnost prostředí(ne úplný),možnost osedlat vrtulníky, stíhačky, tanky... S čím bude konkurovat CoD??
      • S cim bude konkurovat cod je mi celkem sumak.Cod jde mimo me uz hodne dlouho.Ale doufal jsem,ze BF3 bude jine,ze opravdu pujde ve slepejich klasickeho BF jak slibovali,nicmene zatim to proste vypada na BC meets CoD,coz s klasickym BF moc spolecneho nema. *8*
      • Ehm co já vím čím může CoD konkurovat ? Co třeba hratelností, zabavou?Když už pochopíte že někdo si chce prostě sednout k PC a střílet jak magor.Ne každej je celej udělanej s toho že může někoho přejet tankem.
        • IsajmonI
          Hratelnost? To je právě to - myslim si, že MW3 bude úplně to samý jako MW2 - nový mapy, zbraně, perky,, to se rychle ohraje. Cod je dobrý já se ho taky hodně nahrál.
          Přejet někoho tankem?x) joo to se ti v CoDu nestalo.xDD
    • tak nejak to vidim aj ja
    • Pry diskutuji o prikazove ruzici ale zda se ji dockame to vi jen ten nahore. *13*
  • Nevim co máte všichni za problém, proboha tohle jsou videa z Alfy, což znamená že je ještě čas na implementaci pár věcí (zvlášť CommandRose). A já pořád věřím že jí tam daji.
    Úplná zničitelnost budov je vlastně taky úplná blbost, pominu-li že to technicky zatím neni možný, tak já jsem přesně tohle čekal a nemůžu si stěžovat.
    A co se podobnosti s BC2 a CoD týče. Co jste sakra čekali? To je to co se dneska prodává, BF3 se jen snaží být jen lepší (a BC2 podle mě je) než COD. A lepší v tolika ohledech že se většina podobnosti ztrácí. Zvlášť BF3 se zatím zdá být určena pro oba "týmy". Pro CODkaře je tu Rush a TDM v malym počtu hráčů a pro BF fans je tu Conquest v 64 hráčích. Každej si najde něco. To že PR oddělení DICE je trochu pitomý a místo aby ukázali ty velký mapy nám ukazujou tuhle hnusnou mini mapu je jen jejich blbost.. Snad bude v betě nějaká pořádná!
    Jediné co se mě nelíbí je nové menu/interface, ta modrá mi prostě nesedí. Každopádně už mám jednou předobjednáno tak to nebudu rušit kvůli tomu že se mi nelíbí jedna mapa v alfa (!) verzi..
    • ano robia to pre masy tj. to hodne zjednodusuju ale ked tam je medic a ukazatel zdravia tak naco autoheal ked tam je engineer nac autorepair ked tam je noz co sa da chytit do ruky tak naco autoknife a to iste plati aj o granate tak commo rose tam musia dat namiesto 3D spottingu (WH) keby to od zaciatku nepropagovali ako navrat ku korenom a ako nastupcu BF 2 tak by som to chapal ale kedze s tymito slovami BF 3 predstavili tak by to mohli aspon z casti splnit
      • Presne tak,kdyby to nepropagovali jako klasicky Battlefield,ale rekli rovnou ze pujde o hru v duchu BC odnoze a cod ,tak by ta hra sla uplne mimo muj zajem a nemusel bych pak byt zklamany,kdyz vidim kam se ta hra opravdu ubira,zatimco jsem cekal plnohodnotneho nastupce klasickeho BF.
      • Taky splnili, je tam conqest pro 64 hráčů, letadla a lehání.. Autoheal tě nevyhealuje úplně ale jen do cca 75% a lékárničky léčení zrychlují. Já tam logiku vidím.. Pravda s tím granátem a nožem je to trochu divné, al pravděpodobně budeš moct třeba s tím granátem v ruce házet na delší vzdálenost nebo tak něco.. Ale připoměl jsi mi jetšě toho medika, ty bedny, lékárničky a ammo boxy, jsou neskutečně hnusný, vypadaj jako něco z Worms 3D.. Já chci zpět ty z BF2/BC2!!
        • To ze tam je 64 hracu,letadla a lehani z toho jeste nedela klasicky battlefield.Ta hra proste koncepcne miri uplne jinam,nez 1942 a bf2.To je proste fakt a samo o sobe to neni nic spatneho,kdyby to neprezentovali jako nastupce klasickeho BF.
          Meli to nazvat BFBC3 a nemusel by clovek cist v kazde druhe diskuzi narky,ze to uz neni ten klasicky BF protoze vetsina techto lidi by tu hru nejspis proste ignorovali.
          • presne a potom tu ludia vypysuje veci ako "je to len alpha" alebo "nepaci tak nekupuj" ale tu ide o to ze DICE to prezentuje ako uplne inu hru a zaujimalo by ma kto z tych co tu BF 3 obranuju hral nejaky iny battlefield nez bad company
            • @rancor1223 mne sa BF 3 paci vyzera to epicky ale ked sa pozriem pod ten krasny obal tak to nie je to co DICE propaguje a to mi vadi BC 2 nebol zly ale oproti BF to uz nebolo ono a kedze toto vyzera ako pokracovanie BC 2 tak ma to asi tiez moc neoslni :-/ a pritom by stacilo zmenit par prvkov nieco pridat a odobrat a najlepsie BF ake DICE kedy spravili by bolo tu... toto bude max. naj BC ktore zatial spravili
            • Já, například. Jediný BF který jsem dlouhodobě nehrál v MP byl BF1942, jinak jsem hrál jak BF2 tak BF2142 a stejnětak teď hraju BFBC2 a těším se na BF3.. Ale to jsem asi ve velké menšině..
        • autoheal lieci do full iba autorepair na vozidla opravy do asi 50-75% (aj vam pride autorepair uplne absurdny?) s tym nozom a granatom nebude nijaky rozdiel iba ze ho budes mat v ruke pre (asi pre lepsi pocit) a ano aj tie bednicky vyzeraju divne ale to je to najmenej to je iba vyzor a nemeni to nijako hratelnost
  • Co tady všeci seretem že je to jenom alfa a hodně se toho změní. Leda tak hov*o, do vydání zbývá jenom něco přes dva měsíce a hra musí být hotová ještě dříve. Za tu dobu stihnou změnit tak velký hov*o.
    • Ucelem aplha a beta testovani taky nejsou zadne velke zmeny hernich mechanismu nebo dokonce konceptu hry.Ucelem je vychytavani chybek a celkove ladeni hry.Na velke zmeny je uz pozde.
      Takze kdyz si clovek odmysli ty bugy,domysli si demolici ala BC tak ma velmi slusnou predstavu jak bude vypadat finalni produkt.
      • To je ono, dost lidí si stěžuje, že to vypadá jak CoD s pěknou grafikou a to se už nezmění. Tvoje poslední věta to přesně vystihla, díváme se prakticky na finální produkt (s bugam ofc.).
      • jak BC 3
    • Pravda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit