Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Porad cekam na ten jejich "skvely" destrukcni model, zatim mi nijak extra neprijde po te strelbe do budovy.
    • Dle vyjadreni DICE byl destrukcni system v teto verzi omezen, jde primarne o testovani stability serveru atd.
    • To protože je v tý Alpha verzi část destrukce ořezaná kvůli výkonovým testům.
  • Me vydesilo ze se DICE ohani realnymi nazvy zbrani ale faktickych chyb je tam jako maku. Napr. vzhled Benelli M1014 neodpovida realne predloze. M16 a M4 pri pouziti kolimatoru zmizi muska pritom je ale nadale pritomna na zbrani a mela by byt videt. Natahovani zaveru ruskych zbrani pres ruku, zvlast krkolomne to je po instalaci optiky. Na EOTechu je videt zamerny obrazec i v ponosu a pri behu. A to neni vse. Obavam se ze to objevi i ve finalni verzi a to nam zatim ukazali jen rucni palne zbrane. Max. detaily grafiky, delka stinu, smer slunce, pocet fragmentu na ktere se rozpadne budova po zasahu atd. mi jsou u pr.ele. Strilecka to jsou zbrane a z tohoto pohledu zatim vypada BF3 jako ubohy prumer. *10*
    • ubohy prumer s nadprumernym ozvucenim .. zatim bych si s tim hlavu nelamal .. ta Alpha vypada hodne rozpracovane ..
      • K ozvuceni nemam vyhrad, co se tyce toho lamani hlavy kez mas pravdu, BETA v mnohem napovi ale proc to delat dvakrat kdyz to lze udelat spravne uz napoprve?! *13*
        • Tohle navic ani neni beta ale ALFA verze, takze se fakt jeste hodne zmeni.
          Jinak mas pravdu, ze je urcite lepsi mit realne vypadajici zbrane a i ty serepeticky kolem (natahovani zaveru atd), dokonalost se skryva v detailech.

          DICE trochu lituju,ze ty jejich "uzavrene" alfa testy tak hodne unikaji na verejnost a fandove pak zazivaji casto zbytecna traumata, protoze ve finale bude hodne veci jinak :-).
  • Zajimave video. Ukazka neznicitelneho prostredi a jak ktere zbrane vydavaji zvuk. Proc mam ten pocit ze koukam na BC2? *1*
  • Vypada to jak BC2 zase kecaj rusim obednavku a radsi si koupim coda
    • Pete.palis
      si zabil *1*
    • cakal som BMW a je z toho CITROEN. rusim objednavku a radsej si kupim DACIU LOGAN.
    • El-Bravo
      lol
  • po grafickej stranke:
    grafika single player kampane a tohto je neporovnatelna. toto vyzera dost... ako to povedat... zle?
    - strasne silny kontrast. - modely a niektore kextury. - ten ich slavny model znicitelnopsti nakonec neni nic viac nez to co mal Bad Company akurat vo vacsom meritku. ziadna full znicitelnost sa nekona co je pre mna obrovske sklamanie.
    co sa tyka gameplayu tak sa mi to tiez nepozdava. je to viac bad company 3 ako battlefield 3. moze to byt tou mapou a rush modom... uvidime. kazdopadne navrat k BF2 korenom aky som cakal sa nekona. cakal som nadhernu grafiku a full znicitelne prostredie. zatial to tak nevypada.
    ano ano je to alpha bla bla bla. ale ja nejsom naivny, ta hra nevychadza za rok, cele to prekopat proste neni cas a ak by to nevapadalo podla predstav EA tak pochybujem ze by na to robili oficialny trailer. proste ta MP grafika je cista konzola, cisty bad company. s nesudim len z jedneho vidiea ale so vsetkych ktore sa ohladom MP objavili
    • je to alpha verzia
      • a ty si myslis ze do full verzie kompletne prekopu celu hru hej? alpha verzia je stary build ale asi takto bude full verzia vyzerat akurat budu vychytavat bugy a ono to naozaj vyzera ako BC 3 a to nespravi ziadna alpha pokial si hral BF 2 alebo nejaky starsi BF a hral si aj BC 2 tak to musis vediet posudit
      • ako dokaz ze tam nebude full znicitelne prostredie mi to staci.

        ale teraz a na mna zas vrhnete ako muchy na h*vno s tym ze to je len alpha aby som ja potom zas pisal ze ja som to hovoril.
        • http://www.battlefield-3.cz/destrukce-bf3-alfa-trial-verzi-je-snizena-battlerecorder-potvrzen/ *7*
          • Ale ono by taky nebylo poprve, co tvurce lze o svym produktu.
            • ani to nebude poprvy krat co sa im na ich hru vys*rem.
          • cast destrukcie je vypnuta. to sa da predpokladat ze je ta mensia destrukcia ktora tam evidentne neni. ustrelovanie kuskov steny napriklad. ALE. co som videl tu velku znicitelnost ako urobenie diery do steny je presne to iste co bad company. predrobeny skrpit prsne v ktorom mieste sa stena znici. kde neni skript tam neni nicenie.
            • cakal som ze konzoyl budu mat len skripty. no po kecoch ako padajuce baraky z faul line rata fyzika som cakal viac a ne len hentie trapne bad company skripty (s ktorymi sa neda spravit diera do podlahy napriklad)

              predobjednavku som zrusil uz davno a cim viac o tejto hre viem tak sa len utvrdzujem v tom ze som urobil dobre. BF2 ostane stale kralom.
            • to je jasne kazdemu od zaciatku ze to bude skript keby nebolo tak to nerozbeha kazdy a o konzolach ani nehovorim tie by zhorely *16* *15*
  • hmm postřílet pár záporňáků to jo ale makat na opravě švajcem tak to asi není to pravé,co to kur.. je batlers ne slátanina. *10*
  • Všichni ste špíny co umíte jen na vše plivat a žádná hra už vám asi nebude dobrá. Nevím, jestli chcete zázraky nebo co?? ale možná by vám mělo být jasný, že je to jen hra. Když vyšel Doom, mluvilo se o tom, že má výbornou grafiku ap. a prostě to tak bylo, dnes když se řekne, že hra má výbornou grafiku tak hledáte každou pičovinu čím to shodit... Osobně mi to připadne velice zábavně na zabití času v noci před spaním, na celodenní sezení u PC to nevidím a sem rád, narozdíl o vás urejpanech honičů se umím zabavit i jinak....
    • Nikdo nechce zadne zazraky.Ono by uplne stacilo,kdyby udelali klasicky BF ,kdyz uz to tak prezentuji a nebo to maji prezentovat jako BFBC3.
      Jo a vscihni jsme moc radi,ze ty se umis zabavit i jinak,zatimco my jsme tragedi co sedi u pc od rana do vecera.
      *3*
    • ty si myslis ze my tu vsetci len sedime u PC a honime si hej? tak potom az moc rychlo posuczujes ludi o ktorych nevies vobec nic a viec ked DICE povie ze to bude pravy nastupca BF serie a ze to s BC nebude mat nic podobne ale ono to nakoniec je naopak tak to je uplne normalne ze?
    • jesteze si to vsem vysvetlil ty zoufalce. :)
      ale snad tomu uveris aspon ty sam.
  • Battlefieldy sú pre deti! Pre porádnych chlapov je tu Red Orchestra *5*
    • Uz to tak vypada.Cod jde mimo me,novy BF asi nebude to co slibovali,takze jedinou jistotou zustava jen ta Red orchestra,kde opravdu nebudou zadne kompromisy.
      • Jistě, že budou. Viděl jsi volání letecké podpory, nebo minometné palby v RO2? Takřka instantní reakce sotva zvedneš sluchátko rádia. Stejně tak budovy nepůjdou zničit úplně, protože by to pak "nebyla zábava".

        Všude jsou kompromisy z důvodů hratelnosti. I přebíjení zbraní je v těch nejvíce realistických FPS stále moc rychlé. Zkus pod palbou bezchybně vyměnit zásobník (a ještě v zime u Stalingradu bez pořádného oblečení).

        Jde o zábavu a všude byly a stále jsou kompromisy. Jenom někteří vývojáří mají v těch kompromisech větší soudnost, než jiní.
        • Ale tady prece nejde o to,aby ta hra byla naprosto realna.Samozrejme,ze kvuli hratelnosti dochazi ke kompromisum.Navic kdyz si chcu zahrat hru,ktera je aspon trochu verna realu,tak sahnu po arme pripadne starem flashpointu.
          Ale neni kompromis jako kompromis.Ja nemam problem s arkadovymi hrami,pokud se to neprehani.Stary dobry bf1942 je arkada jako remen,ale urcitou hranici neprekracuje a bavil jsem se,coz se o poslednich cod a bfbc rict neda.
          Jde o to,ze RO2 zatim pusobi,ze nepujde cestou totalniho mainstreamu jako cod a bohuzel i posledni dily battlefieldu.
          A to,ze by RO2 mela byt kdovi jak realna ,me opravdu ani nenapadlo.
      • oprava: kde snad opravdu nebudou zadne kompromisy
  • Komu sa nepaci nech nekupuje. Komu hej tak nech kupuje. Jasne ako facka. Kazdemu sa vyhoviet neda. Co je aj dobre lebo potom by to nebola hra ale bordel.
    • keby to spravili ako starsie BF hry a ako navrat ku korenom tak myslim ze by vyhoveli kazdemu BF veteranovy a urcite aj tym ktori zacali az pri BC serii ale nechce sa im kupi nejaku tu BF hru (kedze najnovsie BF 2142 je 5 rokov stare) a pre novacikov ktori chcu tymovu akciu by to bolo tiez riesenie ale ked to urobia takto tak vyhoveju len tym ktori z toho chcu mat rychlejsiu a lahsiu akciu a kedze uz teraz to vyzera ze bude stacit len par ran na zabitie tak v HC mode na trafi do prstu a ja zomriem? to by asi nevyhovovalo nikomu
      • Erien
        ty už víš jaké to bude, i když si viděl jen videa, že však nekupuj nikdo nikoho nenutí. :)
        • Vis,ty videa dokazi napovedet,jakym smerem se zhruba ta hra bude ubirat.A to,ze je to alpha verze na tom nic nemeni,protoze koncept hry se uz menit nebude.
          Ucelem aplha a beta testovani je vychytavani bugu a celkove vyladovani hry,ale rozhodne ne zadne velke zmeny natoz zmeny v celkovem pojeti hry.
          • Erien
            Tak mi napiš, co se ti teda přesně nelibí?
      • tuto staznost som uz posul aj na inych forach. ze po troch ranach z automatickej si death. Toto je ako staznost????? Ak chces aby tvoja postava zniesla 5-10 ran tak si zahraj Crysis 2 a nie FPS kde sa snazia ako tak byt realny aj ked to stale este od reality je daleko. Ale bolo by to voec hratelne ak by to bolo uplne ako real??? Ani neviete co chcete :(
        • no minimalne na 3 rany a smrt se v pripade dragunova rad postezuji :)
        • lol ja som nepisal o ziadnej staznosti na 3 rany precitaj si to znovu ja som napisal ze uz teraz to vyzera na par ran (to neznamena ze je to zle, dobre?) ale v HC by ma trefil do prstu a ja zomrem to som napisal a teda neviem ci ty mas v prste srdce ked je podla teba realne na to zomriet ale budiz hlavne som pisal o tom ze ked je to BF 3 tak nech to vyzera ako BF a nie ako BC to je vsetko a este k tej realite tak BF je arkada a vzdy bola ale BC je este vacsia keby som chcel simulator a realitu zahram si armu
          • Erien
            "v BC 2 su medici celkom neochotny a nepotrebujem ich moc casto lebo sa sam vyliecim" To se teda velmi pleteš to že se ti červena obrazovka změní na normalní neznamená že si vyléčen. To je jenom proto aby si lépe viděl, ale jinak ti zůstanou HP tak jak tě postřelil a vylečí tě jenom lekarnička. Pokud někoho postřelí jeho HP vidíš nad ním a můžeš si všimnout, že bez lékarničky se nevyléčí. Tedy Pc verze možná, že konzole to mají jinak, ale na PC žádný autoheal v BC 2 není.
            • Erien
              Ale tak to je extremně pomalý autoheal.
            • Erien: Je tam autoheal, ale léčí jen do cca 60-75%. Pak už je potřeba lékárnička..

              A mimochodem, v BF2 měli Technici autorepair ve vozidlech...
            • Erien
              A proč když se podívám na kolegu ma ubrané a nic ho nehealuje. Měl by ses na to pořádně podívat. ;)
            • to nie je pravda v BC 2 JE autoheal tak ako aj v CoDe a je robeny formou bloody screenu iba v HC mode autoheal nie je
          • Presne tak,Bf serie byla vzdy arkada a na nic jineho si ani nehrala.Jenze rozdil mezi klasickym BF (1942 a 2) a novodobym bf(bc serie,bf3) je ten,ze u klasickeho bf ta arkadovost neprekracovala urcite meze.
            Myslim,ze vetsina lidi,kterym se bf3 nezamlouva,nechteji z bf nejakou realnou hru.Od toho tu je napriklad arma,ale chcou battlefield v klasickem pojeti a ne tenhle bc krizeny s codem.
          • No to mas pravdu. Ospravedlnujem sa ale ta, ved nemusis hrat HC ak to bude az tak nerealne ale zase verim ze to bude skor jedna rana do tela alebo do hlavy. A ruky nohy dva zasahy.
            • np :) ale to je prave to ze ked oni daju do normal modu autoheal tak to straca ten nadych a tu nutnost spolupracovat v BC 2 su medici celkom neochotny a nepotrebujem ich moc casto lebo sa sam vyliecim a v BF 3 to nebude inak a ked bude HC taky hardcore ze ma raz trafi z gulometu a ja lahnem tak potom ten medik uz bude uplne nepouzitelny ale keby to spravili ako v starsich BF tak ziaden HC mod by tam nemusel byt lebo BF bol vzdy taka "zlata stredna cesta" medzi HC a casual
    • keby vyhoveli mne vyhoveli by vsetkym a mali by tak najlepsiu fps strielacku vsach dob.
      • Erien
        Mně vyhověli i bez tebe. :)
  • Pokud tam nebude HC mod, tak nevidím důvod ke koupi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit