Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Urug
    Idiot....pul hodiny resi jak pouzit ten jeho "flash support" misto aby se naucil cist a vsiml si ze mu od hlavne nejdou pri strelbe zablesky :D
  • no maji jeste kluci co ladit do vydani/bety ... jinak typek co to hral je kvalitni bavic :)
  • Koukám, prezentující maník se má co učit... zkoušet zapnout tlumič výšlehu (flash supressor) je malinko nahlavu... a říkat, že sniper by měl zabíjet na jednu ránu a divit se, že je občas potřeba dát dvě, či dokonce tři! Vrchol *3*. Borec je zřejmě zvyknutý na CSko a AWM *3*, jinak sniper je samozřejmě jednoranka do kebule. A mám takový pocit, že nakonci nám taky lhal... neukázal nám assaulta *1* . Na druhé video nějak nemám kule *2*.
  • Poskodit budovy pujde jenom u tech kde se bude dat vlezt. Jinak tam budou jenom takovy flicky na zdech. A u tech, ktere pujdou poskodit tak pujde znicit jenom vrchni poschodi. Rozumej prvni mozna ale jenom mozna i druhe. Prizemi neznicite. Tedy pocitejte ve meste vzdy maximalne jednu rozni budovu na jednu ulici, u ktere pujde znicit prvni poschodi. Zazracnej Frosbite2, ktery nejde ani modovat jak je slozitej. Nic moc teda.
  • Popravde tohle video me dost vydesilo. Na BF2 se mi velmi libit lehce "spartansky" a velmi efektivni interface. Tohle mi prislo spis po vzoru CoD.
    Kazdopadne se na tom asi jeste maka, tak uvidime kam to povedou...
    • ano, taky jsem si toho okamžitě všiml. mám čím dál tím větší obavy, že to bude jen další klon cod a nic víc. bf2 už se fakt asi nikdy nevrátí. ale uvidíme. ještě neukázali jedinou mapu z modu conquest.
      • Ak myslis kempenie v budovach v BF2, neznicitelne budovy, prostredie, kempiaci sniperi, worm exploit, delphin exploit...tak mas pravdu...BF2 sa uz nikdy nevrati. *5*
        • No tak taky je zalehnuti a nasledny vztyk take pastvou pro oci. A nejefektnejsi je zalehnuti v behu kdy postava skoci sipku na sucho. EA Sports technologie ale furt to vypada jako kdyz upadne pytel brambor. Jako by to CoD z oka vypadlo. *6*
          • Je to alfa....A je to vzdy lepsie, ako zalahnutie pocas behu v BF2...kde sa pocas toho aj striela...

            Haters gonna hate *6* *6* *6*
  • Je tam autoheal, ale léčí jen do cca 60-75%. Pak už je potřeba lékárnička..

    EDIT: sakra, sem jsem to postnout nechtěl :D
    • Mám pocit, že autoheal není ani u BF:BC2. On to sice rozdejchá, krvavá viněta zmizí, ale to jenom aby to hráče neotravovalo, pořád potřebuje medika. Ono pokud nevidíte samotný ukazatel HP, pak jsou diskuze na toto téma liché *3*
      • v BC2 je autoheal - jeden spoluhráč bol ťažko zranený a potom sa ukryl a zrazu sa mu dopĺňalo zdravie a bol tam úplne sám bez lekárničky.
    • ja mam pocit ze je to do 100% ale budiz ale v BF 3 je do 100% a aby sa auto samo od seba opravilo do 60% ked sa ho nikto nedotkne a ani v nom ani blizko neho nie je engineer je absurdne
      • Erien
        Jak víš, že to healuje do 100? Navíc jsem neviděl ještě osobně na videu, z MP že by se tank sam healoval, to jsem viděl jen v SP. No až si to zahraju osobně tak budu hodnotit :)
        • lebo to asi samotne DICE povedalo ne? a videl si ty nejaky MP gameplay z BF 3? pozri si a uvidis ze ked ta porania aj na 35% tak za chvilu mas full HP
          • Erien
            Videa mam prohlídlé to se neboj, ale nejde poznat nic. On jde dostane dávku zmizí červená obrazovka ujde pár metru a po jediné ráně je mrtev, což buď dostal do hlavy, nebo tam heal není. A oficialní prohlašení od Dice, že technika se opravuje sama jsem nikde nečetl, to by mi klidně mohl někdo poslat.
            • Erien
              Třeba to admin serveru může v nastavení vypnout uvidíme
            • "Ground-based vehicles regenerate health too, even without the aid of a Repair tool"
              http://www.youtube.com/watch?v=HB-1TTaOCR4&feature=channel_video_title daj si 720p a daj si 1:30 a pozeraj na jeho zivot a nema tam ziadnu lekarnicku a btw. pekne je tam vidiet ten 3D spotting (WH)
  • Ked ta dokaze "vydesit" prehladny a jednoduchy interface ako v tom videu, tak potom tu hru ani nehraj...a radsej ani nepis...Somariny nikoho citat nebavi.
    • Osobně bych preferoval interface bez interface :) Umocnilo by to atmosféru + lepší výhled + plazmové televize by si odpočinuly od "vypalování". Jen doufám v možnost nastavení globální průhlednosti.
    • Nevim jaky hry hrajes rad ty, ale ja mam nejradsi ty, kde mi vetsinu vyhledu nezabira mapa a obrovsky napis uprostred, ze se nekde pripojil/odpojil/umrel.¨
      Je mi jasny, ze ty by jsi byl nejradsi, kdyby tam jeste vsude skakaly body, za to jaky jsi skvely hrac CoD.

      V BF2 se vsechny informace vlezli do rohu obrazky, nechapu proc se to v tyhle dobe musi vsechno rvat na stred.
      • Nikdy som ziadne CoD nehral a ani som ho nijak nespomenul...Svojou reakciou si akurat dokazal, ze si zadubeny CoD hater...Clovek s tebou nesuhlasi, automaticky je hrac CoD, trpis stihomanom?

        Vies preco sa dnes vsetko hadze na stred? Lebo v dobe, ked sa vysiel BF2, tak mali ludia 15 palcove monitori s rozlisenim 1024x768 ci pouzivali CRT.

        Dnes ma vacsina 1680x1050 ci dovolim si tvrdit, FULLHD....a ovela lahsie sa ti citaju tieto informacie v strede ako v rohu...Keby si mal velky monitor, tak by si to chapal.

        Noze, este mi "nandaj", aky som skvely CoD hrac, lebo s tebou nesuhlasim, decko. Aj keby som hraval CoD 24 hodin denne, tebe to moze byt u riti. Nikdy nepochopim takych ubohych noliferov ako si ty, ktory budu odsudzovat ludi len kvoli hre...Decko hraje BF2, tak si mysli, ze je nieco viac, elita a hc hrac. Haha
        • Pokud mas velky monitor a nejsi schopen sledovat co se deje, dokud ti to nenapisou fontem 50 doprostred monitoru, tak jdi hrat radsi solitaire.

          Neznam vetsiho zabijaka atmosfery, nez kdyz ti cpou na monitor tisice zbytecnych vet.
          • Na to, ze nie som schopny nieco sledovat, si prisiel ako? Opat si pouzil svoj uzasny mozocek ako pri dedukcii, ze som hrac CoD? Nechaj si tie svoje blbe konstatovanie pre niekoho ineho, fakt nie som na ne zvedavy.

            Taktiez si kup mensie dioptrie, nakolko tie tvoje nejak velmi zvacsuju obraz. Nikde nevidim extremne velke nadpisy, ci dokonca vety...Vsetko je krasne umiestnene hore po rohoch a stred obrazovky, resp. tvoje hlavne zorne pole je ciste. Asi si si omylom pozrel ine video, neboj, to sa stava.
            • Nechapu proc do tech postu davas tolik flamu. Kazdopadne jsem rad, ze 99% lidi je jasny, ze to provedeni interface neni uplne nejvhodnejsi.

              Pust si BF2, podivej se, jakym fontem je napsany to, ze nekdo nekoho zabil a pak se podivej jak to vypada tady, myslim, ze rychle pochopis co jsem tim myslel.
        • me by spis zajimalo ktery chytrak prisel na to, ze to hraci cist chteji .. jedine co me napada, ze bych chtel videt je rezim strelby (pokud neni viditelny fyzicky na zbrani) a nekdy se hodi stav munice .. ale to jsou veci ktere bych nechal zobrazit jen pri prepinani zbrani, u zbrani ktere nemaji moznost mireni pres miridla jeste zamerovaci kriz .. a treba mapku s polohou svych jednotek .. jinak vsechno navic prekazi
      • toto je cisto BC 3 tie ich slova ako sa to nebude na BC podobat a bude to pravy nastupca BF.... keci
  • na teto hre jsem to cele natrenoval
    • Fakt? Ja bych spis hadal GTA...
  • Nějak jsem tam přehlédl medika,.. Neříkalo se že tam bude nějaký odtahování zraněných do bespečí, a léčení... Doufám že to ještě dodělaj...
    • Medik neni, kit na leceni bude mit assault a to cool odtahovani zranenych co nam predvedli se do MP nedostane.
    • Za Assaulta budeš moct být Medic a odtahování zraněných nejspíš bude jen v Singlu.
  • No tak po shlédnutí tohohle videa asi místo BF3 koupim BC2. Myslím, že o moc nepřijdu.
    • radsej si kup BF 2 to sa hra stale aj po 6 rokoch a podla toho ako vyzera BF 3 sa to bude stale hrat
    • :D Proč si chceš kupovat hru, která po vydání BF3 půjde do kyteK?
      • Prečo by to malo ísť do kytek ? Veď je to vynikajúca hra a hrá ju množstvo ľudí, budem rád že sa to trochu odľahčí keď vyjde BF3 aspoň nebudú lagy :) - ale tá hra do kytek ešte dlho nepôjde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit