Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se zbavím lykantropie od družníků? nechci být vlkodlak, je strasne slabej a k nicemu.
    • si k***t když za něho neumíš hrát...
  • konečně možnost zahrát si za Vlkodlaka :-) né že by mi upír nestačil ale vadí mi jak z bezcitných krvežíznivých assasinů udělali emo pubertální modu, takže ted bych radši něco drsnějšího.....
    • ja budu zase hrat stylem stealth a luk jako vždycky
      • BoB.2
        to jsme dva co za rasu?
        • šest... Nordka *14*
          • 52 Ork
        • BombCZE
          pět.... já za Redguarda
        • čtyři... já klasicky za "kočičáka" Khajiita :)
          • už 7 a druhej kočičák
        • Mechwarrior_bw
          traja :) ... rasa Bosmer.
        • no prece temny elf to je jasny, tusim se to jmenuje dunmer. A co ty? *4*
  • Pro mne ma Skyrim zatim jedinou vadu na krase - a to je pristup lokalniho polskeho distributora pro Polsko, Cesko, Slovensko a Madarsko.
    vysledek je ze tady neni mozne si hru plne legalne koupit jako digital download ac to v kterekoli civilizovane zemi kolem jde.
    Komu se totalitni praktiky lokalni distribuce - tedy "bud to prelozime do cestiny a vy to zakazete prodavat na steamu, gamestopu atd a nebo cesky/polsky... preklad nebude" muze si nastesti hru objednat z civilizace coz ale znamena ze si ji tento vikend nezahrajete.
    Dalsi varianta je napriklad "http://www.dlcompare.com/games/tesvskyrim-219" coz je obycejny kamenny shop kde Skyrim zaplatite, oni rozbali krabicovku a poslou vam jen klic a vy si hru zaregistrujete a stahnete na steamu.
    Uvedena totalitni politika nejmenovaneho ceskeho distributora me vede k jedinemu rozhodnuti a to pouzit prostredky k tomu, aby moje penize rozhodne nevidel.
    • kdo by chtel stahovat nekolik hodin ze steamu a zaplatit o 20€ vic, kdyz si to za par minut muzu nainstalovat z cd. Navic tes hry maji jiz v zakladni verzi docela hezkej manual
      • Treba ten, kdo pak chce mit pristup k patchum, datadiskum a dlc pote co vyjdou? A ne cekat pul roku az je lokalni distributor prelozi do cestiny? Nebo - jako v pripade Mass Effectu 2 cast DLC neprelozi nikdy?
        At si klidne prodavaji o 20euro krabicovku levneji, do toho jim nikdo nekeca, ale PROC ZAKAZUJI v cesku prodej pres DLC? No oni vedi proc. Spousta lidi se uz parkrat spalila a radsi by zvolila drazsi ale spolehlivejsi sluzby?
        Jinak si vas dovolim upozornit - piratska verze je jeste o dalsich 30 euro levnejsi nez krabicovka. Pokud jsou pro vas nejdulezitejsi penize. Ja jsem ochotny si za jistotu bezproblemoveho pristupu k DLC, patchum atd. priplatit tech +20 eur. Jenze diky naprosto cilenym obstrukcim ze strany lokalizatora tuhle volbu nemam.
        Do prace taky muzete jit pesky nebo autobusem. Pesky je to levnejsi ale pro nekoho je vhodnejsi ten autobus a jinej si zaplati jeste vic a pojede taxikem. Hlavne si muze vybrat. Tady mame narizeno - pojedete traktorem a bude vas to stat 30 eur a my na tu silnici dame proste zakaz vjezdu cemukoli jinemu at nam nahodou neutikaj zisky.
        • enjoy girls ;)
          http://store.steampowered.com/app/72850?cc=us
  • misho8723
    Vlkolakov a upírov milujem, nech sú zobrazení vo svete World of Darkness (V:M Redemption, V:T Bloodlines) alebo ako bytosti vyššej vrstvy (ako vo filme Interview s upírom).. takže ma potešilo to, že vlkolaci idú byť v Skyrime
    • podobne, vlkodlaci, upiri, zombie som ich fanda vyse 25 rokov a neviem preco ich Lawliet porovnava s romantickou rozpravkou Twilight :)
  • BoB.2
    Neví někdo jestli tam bude takoví to přesvědčování jako v oblivionu?
    • Nastesti tam to presvedcovaci kolo "stesteny" nebude. :)
    • Ne, je tam procentuální šance přesvědčit nebo zastrašit vyšší skill speech = větší šance.
      • BoB.2
        dik
  • já to vidim takhle, ta hra se musí rozehrát povinně několikrát, jinak si to neumim představit.. jako RPG fanatikovi, který lpí v TES serii na RP je tohle zbožné přání.. vidim prostě toho travelera nějákého Imperiala, kterého Nordi nemusí a stane se z něho krvežíznivej vlkodlak, který jim to dá sežrat, nebo spíš sežere on je.. pak bych mohl pokračovat za assassina a být třeba upír a lovit vlkodlaky.. tuhle tématiku už jsem miloval v Oblivionu tak i v Morrowindu ten vlkodlak byl doopravdy něco, takže jsem rád, že se vrací
  • tohle je rpg, čili hráči se do toho chtejí vžít a s postavou se stotožnit. Upřimne, kdo by se chtel stotožnit s nejakym vlkolakem, ja tedy ne *11*
    • Skoro každý. :) I když já raději hraju za upíra... Proč hrát za někoho normálního? Člověk má podle mě hrát za postavu, kterou by v reálném životě nemohl být (proto je obyčejný člověk-rytíř nudný) - tudíž hraju za upíra-mága-vyvolávače. Jako rasa jsem Breton, kvůli magickému nadání a odolnosti, jinak bych hrál rozhodně za Argoniana.
  • Lawliet
    Vlkodlaci X upíří = líbí se mi (ne že bych byl nějakej nadšenec do twillight)
  • sidi
    http://www.youtube.com/watch?v=HxNtfSwLAeg
    • BoB.2
      Dá se to léčit?
      • sidi
        detaily nepoznam ale ak sa da liecit vampirimus tak si myslim ze by sa mala dat liecit aj lykantropia
        • BoB.2
          Už si nepamatuju jak se dalo v oblivionu lečit ,ale jako vlkodlak si asi do města nebudu moct jít koupit lečivej lektvar *15*
          • se promenis jen nekdy
  • werewolfem se stát můžete při plnění Qlinu a lze se přeměnit na určitou dobu jedenkrát denně
    • půjde to i víckrát http://i39.tinypic.com/209ogwg.png

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit