Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • si k***t když za něho neumíš hrát...
  • Jak se zbavím lykantropie od družníků? nechci být vlkodlak, je strasne slabej a k nicemu.
  • 52 Ork
  • už 7 a druhej kočičák
  • Taky si ale uvědom, že Oblivion je už pět let stará hra. ;) A Skyrim je udělaný na úplně novém engine.
  • Skoro každý. :) I když já raději hraju za upíra... Proč hrát za někoho normálního? Člověk má podle mě hrát za postavu, kterou by v reálném životě nemohl být (proto je obyčejný člověk-rytíř nudný) - tudíž hraju za upíra-mága-vyvolávače. Jako rasa jsem Breton, kvůli magickému nadání a odolnosti, jinak bych hrál rozhodně za Argoniana.
  • podobne, vlkodlaci, upiri, zombie som ich fanda vyse 25 rokov a neviem preco ich Lawliet porovnava s romantickou rozpravkou Twilight :)
  • enjoy girls ;)
    http://store.steampowered.com/app/72850?cc=us
  • šest... Nordka *14*
  • BombCZE
    pět.... já za Redguarda
  • čtyři... já klasicky za "kočičáka" Khajiita :)
  • Mechwarrior_bw
    traja :) ... rasa Bosmer.
  • no prece temny elf to je jasny, tusim se to jmenuje dunmer. A co ty? *4*
  • Nastesti tam to presvedcovaci kolo "stesteny" nebude. :)
  • BoB.2
    to jsme dva co za rasu?
  • se promenis jen nekdy
  • ja budu zase hrat stylem stealth a luk jako vždycky
  • mavat mozu, ale aspon tak ako v Dark Mesiah...kde bol celkom pekne prepracovany subojovy system, od oblivionu mohli troska spravit krok dopredu a nie sekas jak blazon a z protivnika strieka krv a on si beha kolo teba ziadna reakcia nic..az zrazu ho sice pekne ale bez niakej naveznosti ne predosle utoky ukoncis!!!no panboh zaplat aspon za tie nove doraziacie animacie!!!!...inak som nemal niake vyhrady ani k oblivionu...ale toto oni nikdy nemali dobre zvladnute...bohuzial *8*
  • konečně možnost zahrát si za Vlkodlaka :-) né že by mi upír nestačil ale vadí mi jak z bezcitných krvežíznivých assasinů udělali emo pubertální modu, takže ted bych radši něco drsnějšího.....
  • tož jo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit