Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Zrada je jen otázkou peněz" - Armand Jean du Plessis de Richelieu
  • RIP ( ale verim, ze to nebude na veky)
  • Jeste porad tady je ten Half-Life,i kdyz kdovi ,kdy se dockame.
  • MMO si strčte za klobouk, nebo třeba mezi půlky! *16*
  • Pro STALKER fanoušky, doporučuju http://www.moddb.com/mods/lost-alpha
    Mělo by vyjít ke konci roku.
  • STALKER srdcovka. Jinak ti hosi vypadaji jak najemni vrazi a ne vyvojari.
  • To je jako fakt "úžasné"!!!! Co jako nás čeká do budoucna za kvalitní FPS tituly, které nejsou prach-sprosté konzolovky??? Hmm že by jen Hard Reset a Metro Last Light hmm asi jo.
  • prudislav
    práva má ten ukrajinskej milonář kterej to studio zrušil no :-)
  • tak toto až zabolí a zrovna v době kdy bude další výročí Černobylu.Prostě nemám zájem hrát ty jejich stupidní hry stylu CoD atd.Prostě S.T.A.L.K.E.R. je hra která mě dostala svou atmosférou a člověk si užíval.Takže už jediná možnost ,jsou modeři,kteří aspon nějak budou podporovat,NEJ hru.Je to hnusná doba,kdy peníze ukazují,že za něj si koupi bud vše a nebo nemáš nic *9* *9* *9*
  • tak ono vesmir a galaxia je rozdiel :-)
  • Stalker jediná trilogie která patří k těm nejlepším pro mě, a oni to skoněj nějakým MMO? kde to sme, nemám slov... Aspoň že si můžu aspoň trochu zpravit chuť METR(O)em 2033 ... *6*
  • V ME jsme doletěli do středu vesmíru...na konci dvojky...eh
  • to je pěkná prasárna
  • To je velice smutná zpráva :((
  • vítej v jednadvacátém století!
  • calwin
    napríklad mne sa táto ponuka hry zdá docela atraktívna jediná vec ... VEĽMI podstatná vec... je tá že MMO vždy dosiaľ ponúklo statický svet ktorý nemožno meniť na základe rozhodnutí tak ako RPG ktoré ponúka docela solídne možnosti rozhodovania a komunikácie postáv (dragon age, zaklínač) faktom je že veľmi rád sa pohybujem v bezpečných zónach a vykecávam dokým sa to dá, ako zapálenému čitateľovi mi tak ponúka tento typ hry úplne iný zážitok a vtiahne ma do sveta ktorý si môžem "ošahať"... veľkú barikádu tomu paradoxne dáva funkcia online... pretože sa do sveta nahrnie naraz veľa vymetených hláv ktoré si vo svete chcú skúsiť úplne všetko a tak môžu zruinovať celú hru... preto narážam práve na zmenu konceptu a iného pohľadu na vec...
  • Nebudeš tomu věřit, ale četl. Já taky samozřejmě žádné soudy nevznáším (četl si vůbec můj příspěvek?)
  • Většinou má práva vydavatel ;) A oni si to asi nevydávali, nebo jo? To nevim, ale pokud ne, tak jim je hold vydavatel nechtěl dát ;)
  • Oni kluci z GSC asi nebudou moc dobri s financema :(
  • life28
    ak sa nemýlim, hru im vydávalo THQ, takže vedenie THQ/GSC vlastní práva stále. Vostok Games založilo niekoľko vývojárov, nie majiteľ práv

    PS: GSC Game World štúdio bolo dnes zatvorené.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit