Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takováhle ironie je mi vlastní :-)
  • IWKYN
    Kvalita! Zvuky kulometů z SC II a rakety z Command and Conquer 1??? To už vás omrzel Wilhelm scream nebo co?
  • morik
    To mě pobavilo asi jako dnešní zácpa ( a nejen dopravní )
    • Myslim ze zacpa je o nejakych 12,6 % zabavnejsi....
    • To jsem rád, že to vím. ==)
  • Tesim se jak malej, dvojka byla luxusni... jen doufam, ze neco udelali s tim dojebanym enginem.
  • dokonce i SR3 si z CoD dělá prdel, tak jako většina, btw už se velice těším. *1*
    • hm ja zase znam hodne lidi co se smeji BF3... :D:D krome realisticke priznavam pekne grafiky tam totiz neni nic. Se divam ze lidi nadale nechapou rozdil mezi temato hrama a neustale budou argumentovat jen DLC a grafikou ale hratelnost porad zamerne prehlizi :D analitici sami rekli ze s fanousky je to hodne podobny na obouch stranach a kazdy tato hra je jiny herni styl...
  • fixcz
    Začátek mi připomněl Dick Figures http://www.youtube.com/watch?v=dXauV32kSrI
  • Když se dva perou, třetí Saints Row se směje. *1*
    • přesně, aspoň se trochu pročistí ten hypem ztěžklej vzduch. Nedá se tu dýchat:)
  • Grafika a efekty jsou dost nízko na to aby si utahovali z BF3 a natož z MF3. Zvuky taktéž, pěkná chrastítka. Jediný v čem se to může vyrovnat je humor, to je tak vše.
    • facepaln.bmp (pre teba specialna kvalita)
      • To teda hodně speciální. A co je to ten facepalN? *1*
        • GlaDOS
          Proto je to speciální :D
    • BF3 a NATOŽ MW3? To jakože MW3 bude mít lepší grafiku? O.o
      • ty voe vy uz fakt necumite na nic jinyho nez na grafiku? :D tohle je fakt smesny, btw a proc by nemelo mit lepsi grafiku? kazdymu se libi jiny styl a nekdo zase preferuje perfektni hratelnost a vyvazenost. Proc je asi u MW porad stejny pocet fanousku neli vyssi nez kdy driv? vedi co chteji...
    • ono má MW3 nebo BF3 nějakej humor???
      • Maji,ale nechteny *1* .
      • Mají, já se smál docela často :)
    • To jsem nevěděl že na parodii musí být na větší úrovni. Asi ani nevíš o jakou hru jde.
  • super, mnohem lepsi nez originaly
  • já se jen bojím, ať to hratelností nedopadne jak dvojka.. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit