Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Libi se mi, ze jde treti dil az do absurdna. Druhy dil bylo vicemene pokracovani GTA SA kdyz GTA4 slo vic do vazna (a spousta fanousku GTA to tezko rozdychavala), ale tady vyvojari prichazi se svym vlastnim, silenym vytvorem. Uvidime.
  • fallout
    Myslím, že Saints Row 3 bude hodně milé překvapení... rozhodně se nedočkáme stereotypu. *4*
    • Jo, překvapení to určitě bude, doufám, že né podobné jako u předchozího dílu, kde jsem ten hnus musel po půlhodině vykopat z disku. *11* Staré dobré GTA (jakýkoli díl na PC) FTW!!!
    • no jak pro koho *5*
  • Nooo sice nepobavilo a moc vtipný mi to nepřišlo, ale jinak se mi to jako trailer i s tím MW stylem líbil :)
  • MishKonn
    Pobavilo.
  • To je takova bzunda! Oni maj klobouky a kralici prevlek, tak to se povedlo HA HA HA. Njn proste uroven humoru hry ve ktere muzete nepratele umlatit obrim dildem....
    • Nebreč chlapče. Redakce se ti nebude omlouvat za to že urazili tvoje CoD ;)
      • Tim co vytvorili urazili jen sami sebe a to plati jak pro CoD tak pro tenhle trailer :D
    • Skoda, ze nehovoria s madarskym prizvukom, to by bolo dokonale. Aspon teda na Slovensku to je najpopularnejsi humor.
      • Což taky o něčem svědčí *1*
        • Tak hej, Tele Tele a Novotny to nie je, uznavam.
          • Vy mátě Maďary, my zase cikány. Ne počkat - ty vy máte taky *1* *1* *1*
            • si zabil...ale kludne vam ich dame vsetkych :D
    • Ty máš nadhled a smysl pro humor asi jako parta Amišů.
      • Rekl bych ze muj smysl pro humor pokryva vsechny mozne styly humoru a neboji se ani hodne cerne temnoty a nekorektnosti ale tahle uroven ala Scary movie 2 jde proste mimo. Ale jak se rika proti gustu zadny disputat.
        • Tak to se u 99,9 procent všech her asi moc nezasměješ, co? *1*
          • Nahodou takovej Rage of Titans me dokaze rozesmat svym jemnym humorem o nedostatku kavy...
            • ja som sa dobre zasmial aj pri Portal 2 :P...podla mna ziaden prehnany humor ale taky osviezujuci :)
            • Mas recht. Zasmeju se rad a hodne ale u her to zrovna nebyva protoze tech opravdu vtipnych je asi malo nebo co...
            • Tak tos vyjmenoval právě tu jednu desetinu procenta *1*
    • Ringwraith
      To můžeš i v GTA: SA.
  • Bravo! *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit