Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan_Klobouk
    Docela prekvapeni, zadne DLC, ale stary dobry datadisk. To uz se dnes moc nevidi. ;)
  • Skoda jak tam ten jonni ghat umre zezacatkju , já nechal umryt šandy .......
    • masa Bob spadnout kun?
  • debilni hra prestal sem ji hrat hned jak sem se dostal do mesta zacalo se to pri jizde s autem sekat. gtx560ti, i5 2500k tak ze u me chyba nebude
    • Shenkster
      Btw to že se ti to seká neznamená že je hra debilní :) Já třeba nerozjedu Battlefield 3...a je proto debilní ? Příště počítej do deseti než něco napíšeš *3*

      A abych nebyl OT...Těším se na to fakt moc ! Základní hru jsem dohrál 2x, jednou sám a podruhé s kamarádem přes LAN...k datadisku jsem se bohužel ještě nedostal, ale budu to muset napravit než vyjde tenhle... *14*
      • taky se mi to sekalo stacil stahnout 1,5gb update a uz nebylo jedine seknuti *3*
    • Shaker
      nikdy sem to nehral, ale chyba je urcite u tebe :)
    • XorxoxTalarius
      Hraju to na E8400, s G460GTX v DX11 a na nejvysi detaily bez jedineho seku ... kup si originalku ;)
    • Hrano taky na i5 2500K zakladni takty a gtx560ti, vse na max naprosto bez skubnuti! Chyba ju urcite u tebe.
    • Ahoj gtx560ti taky, ale slabší procák - jede bez jedinýho škobrtnutí - chyba je u tebe.
  • Cypri
    SR2 byl na PC že jo?
    SR3 je teď taky.
    Ale co SR1? Navazuje to na sebe nějak příběhově? Docela o těch hrách uvažuju, ale bojím se, že když si nemůžu zahrát jedničku, protože nemám PS, tak že přijdu o nějakou důležitou část příběhu.
    • Navazuje, ale o nic moc důležitýho nepřídeš ;) Vesměs se ten příběh z jedničky dozvíš ve dvojce ;)
      • Cypri
        ok díky.
  • XorxoxTalarius
    Mam obrovskou radost, doufam ze herni doba bude v hodinach a ne ze dohraju vsechny pribehove DLC za jeden vecer jak se mi stalo ted. :)
    Kazdopadne drzim palce at to za to stoji.
  • MickTheMage
    Ach moja oblubena hra... do dnes netusim ako sa to stalo :) Rozhodne za to moze dvojka, ktora mala par veci lepsie vymyslenych, na druhej strane treti SR dostal lepsi PC port :)
  • SR:TT je povedena hra,ale DLC k ni jsou spise ulet.
    Nastesti nas nikdo nenuti je kupovat.
  • prudislav
    Tohle snad dokážou jenom Volition udělat z aprílovýho vtípku datadisk :-D
    • Tak rozhodně ještě Arrowhead, Magicku Vietnam taky každý považoval za vtip ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit