Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sice mě na jednu stranu mrzí, že už to není to co bývalo, ale stejně si to zahraju, už jenom kvůli tomu že Splinter Cell, byla jedna z mích prvních pořádných PC her, a Sam Fisher mím nejoblíbenějším hrdinou :D jediný co bych tomuhle dílu asik vytknul je to, že Sam vypadá tak o 10 let mladší, na to za jakýho staříka byl v Conviction podávanej... :D
  • Hrát vlastním stylem... Výmluva pro každou hru, která měla být stealth. Ten žánr je mrtvý, teď se hraje vlastním stylem.
    • Když to vývojáři umí, tak je výsledek skvělý (Deus Ex, Fallout, Crysis 1), jenže v poslední době to všechno vypadá jak trochu méně akční Gears of War.
      • Pravdu máš, u Crysis jsem slintal nad tím, jak je to podobné starším hrám. Ale přímo tvůj komentář, že když to vývojáři umí, mě nutí se zamyslet. Však oni to umí, ale nedělají to. Prostě aby to žralo co nejvíc lidí tak to dělaj jakoby univerzální, jenže zrovna stealth mixovat s akcí prostě pořádně nejde. U staršího splinter cellu znamenal většinou poplach loading a jedeš znova, a teď? A kurňa, dem je všechny povraždit, ta sranda se schováváním mi nevyšla.
  • Konečně něco jiného než blbé stealth hry
  • Už by mohli udělat zase nějakou hru jako byl Splinter Cell..
  • Sice to uz nieje co byvalo ale i tak si to zahram :)...staci to brat tak trochu ako nejaku inu znacku a nie splinter cell :)
  • Veskoslav
    No myslím, že mě tento díl vesele mine. Sice podle ujištění, tam má být i ta "stealth" akce, ale co jsem měl možnost vidět, tak ji je tam tak 1/1554856516 z celkových videí....
  • Šem Klišer
  • lol
  • fuj!
  • Zpátky ke kořenům série .... jinak nic nekupuju *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit