Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vegen
    Děkuju, konečně rozumný slovo :D Každej má možnost si to zahrát podle svýho gusta. Přidali možnost rambo style, pro mě to nic nemění. Stále si to projdu opatrně a nepozorován :) A akční cestou šla hra projít z velký části už od Chaos Theory :D
  • Ne, srovnávám stealth akci přešlou do akce se stealth akcí přešlou do akce, jen jedna tu má silnou fanouškovskou základnu :)
  • Možno je to tým že Clancy sám je velký patriot. Mal by to chápať každý kto cíti niečo podobné k svojej rodnej krajine ;)
  • srovnáváš jablka a hrušky
  • všeho s mírou
  • Je pěkný, že když Kojima udělá trailer na stealth akci, kde si uprostřed nepřátelskýho tábora zavolá vrtulník a zastřelí každýho po cestě, nikdo neřekne ani popel. Ale to je Kojima, já vím... Njn, holt někdo má dobrej PR a někdo ne :)
  • A věčný omýlání husitů, kteří taky jen plenili a hrabali pro sebe, ti nevadí? Nechápu co lidem tak vadí na tom, že si amerika, která je největším trhem, dělá hry o americe. Když ti to vadí, tak to nehraj :) Nemyslím si že by sis tu hru koupil i kdyby to bylo o český spojce v zahraničí, která chrání zájmy naší ekonomiky v bruselu tím, že uplácí všechny kolem :)
  • Já chci zpátky starého dobrého Splinter Cella a ne tyhle tuctové akční sračky..poslední díl mě šíleně sral, tohle ani hrát nebudu. *11*
  • mám rád Splinter Cell, ale chce sa mi grcat z toho Amerického patriotizmu..save us country..only ona man can save it a bla bla bla..do tejto pozicie spasitela, pre Americké vypatlane deticky by ho stavat nemuseli fakt..
  • Jako nová značka by to působilo velmi dobře, protože se mi tenhle svižný akční styl moc líbí, ale jméno nejlepší stealth série si to rozhodně nosit nezaslouží. Tenhle díl (i minulý) kompletně schází z cesty skutečného Splinter Cell... *9*

    A navíc, když není Ironside, tak už to nemůže být jako dřív, holt má jedinečný hlas *4*
  • Ach jo, akce-akce-akce a stealth nikde, plus bych dal království a půl princezny za dabing Ironsida ...........
  • to je přesně ten typ her, který nemusím... americký špionážní, akční, agenti, vše uber-vážné, zachraňování světa tou starou dobrou amerikou atd... hra jakoby z oka vypadla filmovým shitům typu Air Force One... a to jsem kdysi první díl hry vyhrál v nějaké soutěži, zapnuté jsem to neměl asi ani 5minut

    něco takového je škoda času i pirátit
  • You is bad anglish
  • strasna sr*cka
  • USER47
    Uh...příšernej trailer.
  • Nevím, jak to těm amíkům dát najevo, ale každyý pokračování přes číslo 2 je BAD !!
  • Nevím, jak to těm amíkům dát najevo, ale každyý pokračování přes číslo 2 je BAD !!
  • Když už samotný trailer nudí tak asi bude něco špatně.
  • He are not Splinter Cell ... Michael Ironside was and is only Splinter Cell

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit