Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U mě to rozhodne existence dema a kvalita jízdního modelu. Nejsem pravoslavnej fanda Ferrari, ale pár kousků bych si tam stopro našel. Když už nic jinýho, tak 288 GTO a F40 jsem zahlídnul *4*
    • Kvalita jizdniho modelu bude - hodně arkádová. Můžes se tedy rovnou rozhodnout .)
      Bojím se že to samý se stane s Project Cars, který už mají hromadu obsahu v krásným provedení ale stále s hodně tupou fyzikou... A to že za tím stojí v podstatě stejný studio jako u tohoto mi na klidu nepřidává :) Naštěstí už se rýsuje Assetto Corsa.
      Každopádně tohle bude arkáda jak vyšitá :)
      • Cars jsou momentalne mnohem dal s jizdnim modelem nez vetsina polosimulatoru typu need for speed shift, grid apod. a to je to stale pre-alpha. Nevim co se ti na tom tak moc nezda a uz vubec proc vsechno hned bude muset bejt hodne arkadovy...
        • protože to hodně arkádový je :) tak pokud nazyvas NFS polosimulatorem je veskera debata zbytecna .) héh...

          NFS - whipeout (převlečenej za auta) ale jinak to s "racingem" nema snad nic společnýho už dnes:)

          Dál se nevyjadřiju :) u tohodle titulu je mi fyzika ukradena, reklamni hry tohoto typu me nevzrusujou... U cars ktery prve prezentovali jako pure sim mi ta arcadove lehka fyzika opravdu vadi.. Dnes se proste musi zavdecit kazdy vsem hlavne proto aby tim zvysili zisk.. tohle je mor temer naproste vetsiny dnesnich her, ale co uz, ukaze li se Pr. Cars jako dalsi Shift, sáhnu po něčem jiném :) Grafika je u Cars ta nejlepsi co jsem mel moznost u zavodni hry kdy videt... pojmou li to jako HC SIM (což se nestane) budu v sedmém nebi.
    • Mechwarrior_bw
      tiež nie som fanúšik Ferrari ale za mňa Ferrari 250, Ferrari 288 alebo Ferrari599 by som rozhodne neodmietol... ale stačí mi Enzo, podla mňa jedna z najkrajších a najcharizmatickejšich aút ake boli kedy vyrobené.
      • Pro mě design automobilový design umřel někdy v 70. letech, čehož důkazem může být zrovna 288čka. Poslední hezké Ferrari se mi tak zdá 250ka.

        Obávám se ale, že tahle hra kvality Test Drive: Porsche nedosáhne. To už ani nikdy žádné TD. Škoda.
      • Pro me je Enzo naopak jedno z nejosklivejsich. Libi se mi 288 GTO 250 GTO nebo Dino ty maj ladny krivky na rozdil od technickyho Enza
        • Mechwarrior_bw
          samozrejme záleží od vkusu ... ja mám radšej správnu kombináciu ostrých hrán a ladných kryviek (okrem enza napr. L. murcielago 650 )
    • RakeW
      Mě zase zajímají ty ještě starší modely. Ta historická kariéra by mohla být fajn.
  • pekne modely pro konverze :)
  • Aspirant na nejhnusnější box cover roku?
  • http://www.katalog-automobilu.cz/inzerce/?filter[manufactory]=16
  • Krtecek-GT
    Graficky to nevypadá zle a hlavně mě láká počet tratí a hlavně, že budou i verze tratí tak jak byli v minulém století.. Bohužel ve zbytek nevěřím, jízdnímu modelu a dalším věcem.. Demo zkusím ale dost by mě překvapilo kdyby si na hru někdo půl roku po vydaní ještě vzpomněl
  • Zavodni hra s tilt shiftem ? :D
  • Pokud chcete, mrkněte na pár zajímavých informací a fotek vozů Ferrari, které jste možná ani nikdy neviděli, z naprosto úžasného zábavního parku Ferrari World v Abú Dhabí: http://www.zivotnacestach.cz/ferrari-world-abu-dhabi/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit