Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale pri hrani her nikoho nevrazdis, kazdy snad chape ten rozdil
  • To znamená, že ostatní jsou zlí a nedělají to tak. V jádru je jakási pomatená komunistická úvaha, že lesbě se nemůže líbit Pán Prstenů, protože tam nejsou lesby nebo tak něco...
  • jamar28
    Však to nikdo nekomentuje, jako by šlo o novinku. Ta grafika byla pro řadu lidí hnusná odjakživa. Je to btw důvod, proč jsem nikdy ani nepřičichnul ke hrám jako Wowko.
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    Sakra, na non binary gender fluid pan sexuálov sa zas zabudlo.
  • Necetl jsi clanek? Je pro vsechny, to jest aziaty, lesbicke belosky, cernochy atd. Proste zadna diskriminace
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    Vychádza sa z jaskyne, nie z jaskyni. Tiež si ráno nekupujem 2 rožky a vlašák, to však neznamená, že nemôžem napísať, že je mi z tých omaľovaniek, neónových mečov a fialových zbrojí zle.

    Niekomu možno tá štylizácia nevadí, niekomu sa možno aj páči, nepopieram, ale keď sa to kopíruje už viac než 10 rokov dookola, a nie len v rámci Blizzardu, začne to trochu nudiť a iritovať, nemyslíš?

    EDIT: predsalen, keď som mal 14 rokov v dobe vidania W3, tie pastelky mi nevadili tak, ako teraz. Ale ktovie, možno je to mierené na určité publikum?
  • wenceslaus
    Pro me WoW starne rychleji nez HL2 a netuším, co myslíš tou rozmanitosti.

    Nekoupím. Jen mě zajmá, čím je ta hra teda "pro všechny".
  • Pak sis všiml těch zadků a výstřihů? *1*
  • Presne proto jsem u Diabla 3 nevydrzel > chybela atmosfera.
  • Nechapem ten hate ohladom "kreslenej grafiky" pre deti. To ako niekto teraz vysiel z jaskyni ? Okrem Diabla 1 a 2 Blizz vzdy robil kreslenu grafiku kde vsetky farby svietili a nejde len o HS, OW, Wow a SC, ale aj starsie hry The lost Vikings, Warcraft adventures a aj samotny W3 niesu vynimkou...

    Nehovoriac o tom ze, takyto typ grafiky starne omnoho pomalsie a praca na skinoch je omnoho rozmanitejsia...

    Komu to nesedi, tak nech si to nekupi, piece *3*
  • wenceslaus
    Co znamená to "hra pro všechny" nebo "nerozlišuje na základě rasy, barvy pleti"?
  • Podle mne je nemoralni stylizovat hru, kde jde primarne o zabijeni a valceni, do vesele polohy. Navic ten prvni trailer, kde Tracer v tom muzeu potkala ty dve deti, byl vylozene cileny na detske publikum. Treba v Team Fortress byl taky odlehcenej humor a tam mi to nevadilo. Nevim proc ale mam dojem ze Overwatch jde uz za nejakou caru.
    Vzdyt se nad tim zamyslete co vlastne rikaji: Delame hru aby jste se pri tom zabijeni mohli citit prijemne jako na dovolene a vrazdit vsechny bez rozdilu barvy pleti, pohlavi, orientace atd. a nemeli pri tom deprese. Neni to chore?
    Jako dospely clovek to vezme s nadhledem ale decko to muze ovlyvnit. Nastesti dostal OW rating T.
  • Nahrál jsem v Overwatchi až děsivé množství hodin a přesto naprosto chápu to co píšeš...

    Moje první hodiny v OW byli příšerné, a hrozně jsem na hru nadával. Nedávalo to smysl, pořád jsem umíral a nechápal proč. A celkově jsem neměl pocit, že by byla hra nějak vybalancovaná...

    To všechno se pomalu změnilo v momentě kdy jsem začal hrát Competitive, kde se lidi už aspoň snaží kooperovat, snaží se přemýšlet nad kompozicí týmu. Hra pak vypadá jinak, než totální chaos jménem Quick Play...

    Ale i tak, Overwatch nemusí sednout každému, proto jsem ho já kupoval až po vyzkoušení bety a jednoho free víkendu, kdy jsem cítil, že i přes věci co mě s*rou, si tu hru dokážu užít...
  • Ja uz od W3!
  • jamar28
    Když se mi na Overwatch na youtubu pustil první trailer, tak jsem zprvu myslel, že jde o další animák pro děcka
  • Kozy
    Souhlas, ze všech novejch stříleček mě tahle přestala bavit nejdřív.
  • Blue.Shark
    Zajímavé. Osobně se mi přístup Blizzardu k budování univerza líbí a ani ta stylizace mi vůbec nevadí. V rámci grafiky u mě nastává problém, když tenhle "veselý koncept" protlačí do her, kam úplně nesedí a kde byl v minulosti použit koncept jiný - mluvím o Diablu. On třetí díl vypadá naprosto krásně, ale ta syrovost, temnota a deprese druhého dílu mu prostě chybí, ačkoliv vím, že jde pouze o zvyk.

    Stejně tak Starcraft, kde bylo v jedničce použito ztvárnění posouvající hráčovu představivost spíše do toho drsného a syrového stylu. Druhý díl se rovněž vydal jinudy a třeba slizkost a hmyzí vzhled Zergů ustoupil spíše generickým tesákům.
  • ano Irák báječné místo na dovolenou....
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    Mne je úprimne z tej infantilnej farebnej palety Blizzardu zle už od čias WoW.
  • Popravdě, nevím co na této hře hráči vidí. Já si hru koupil, odehrál asi dvacet her a odinstaloval. Za mě je to dost nudná hra a lituji vyhozených peněz. Např. takové R6:Siege je mnohem zábavnější.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit