Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CrocoRay
    Kura, to nas*re *10*
    Teď na to zrovna nemám peníze a pak jdu na rok do zahraničí a pochybuju, že tu sběratelku půjde ještě někde sehnat. A přitom za tuhle sběratelku, jako snad opravdu jednu z mála, bych byl ochotný vypláznout nějakou tu větší sumu. No každopádně chválím a ten sud opravdu vypadá dobře.
  • A bude to sud co v sobě udrží tekutinu , nebo bude rozkládací a bude mít v sobě max. tak obsah sběrtatelské kolekce ?
    I podle toho se budu rozhodovat ..... muniční bedýnku ze sběratelky Flashpointu jsem mohl leda tak vzít rovnou na podpal :/
    • Uziel
      Taky bych byl rád, kdyby to byla funkční věc, to každopádně, ale spíš v to nevěřim.
  • Uziel
    Hele navazuje to nějak na 1. díl Risenu ?

    Gothic je moje oblíbená hra, ale po zklamání Arcanie jsem ho přestal sledovat.
    • Příběh je 10 let po prvním dílu a potkáš i staré známé, takže ano navazuje.

      Btw ArcaniA není Gothic:)
      • Arcania je Gothic, bohužel.
  • Co takhle velikost toho sudu? A opravdu dřevěný? Ne že bych levisovým odosobnělým překladům nevěřil....
  • Sud? To si vážně může koupi jen malý ditě. Teda říct rodičům ať mu to koupí. Teda ale pořád lepší, než si jen stáhnout, jak je to na PC běžnou praxí.
  • Bral bych to raději bez sudu s cenou do 1500,-.
  • Předobjednáno, ale dosti by mě zajímalo, zda k tomu bude to DLC a bonusové ingame přetměty jako je tomu v zahraničí.
  • Což o to, bohatá sběratelka, aj bych bral, ale vzhledem k dojmům co jsem četl, si nejsem jistý. Škoda, že se nemůžu kouknout do budoucnosti jestli ta hra bude opravdu parádní.
  • Core
    Je to krása, o tom žádná. Kdyby takhle vyšel Gothic, beru všemi deseti. Nebo první Risen. Ale z toho, co jsem si přečetl se mi udělalo drobet nevolno, protože druhý Risen jde cestou velkého zjednodušení ála nedomrle-konzoloidní Arcania a dávat za něco takového 1.999,-Kč... tak to fakt ne. Když už takový výdaj, tak to raději sběratelku Diabla III. Velká škoda. První Risen byl sympatický a byl to skutečný čtvrtý Gothic, ale Piranha Bytes bohužel dvojkou sklouznou do mainstremových vod... Všechna previewčka tomu nasvědčují.
    • Ano....Diablo 3 vůbec nebude trpět zjednodušováním, stupidními nápady a potřebou z té hry vymlátit co nejvíc peněz za každou cenu....
  • Mám to předobjednané na www.gameshop.cz , ale soudek mě zlákal *14* Kde se to dá sehnat?
    • Core
      Co třeba X-zone?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit