Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omlouvám se.

    Reakce na:

    "skaven123

    150$ = 150€
    biz jak svina"
  • jj pár kaček tam lítá :D... je to hnus, není divu že pak nějaký amík z marketinvého tvrdí jak jsou hry levné a že by ještě zdražil, když jen tím že přeletíš oceán se z $ nějakým zázračným způsobem stane € .... Neříkám zas že jde o něco extra drahého ale co si budem povídat, za polovic by se nám to všem líbilo víc. Na jednom webu jsem našel např. cenu za jakou se origoš Xbox 360 tady Skyrimu bude prodávát v US - from: $40.00, změníme jen .COM za .UK a hle najednou - £43.50 (us - 680,- // uk - 1200,- + poštovné *1* )
    co dodat je to funny.. a sprostý slovíčka tu nejdou psát tak jak jsou.
  • Preed
    Bieda a to som si tu zberatelsku ediciu chcel kupit,ta socha je celkom v pohode ale okrem toho akurat kniha s artworkmi a making of DVD,je toho malo a este za 150 euro co normalne stoja zberatelske do 100 euro a samozrejme 150$=150e,no vyzera to na klasicku ediciu pre mna.
  • Myslel jsem obsah sběratelských edicí :) u Zaklínače máš napěchovanou krabici nejrůznějšíma věcičkama a u TES jsou jen 3 věci (když nepočitám hru) a to za ještě větší cenu.. Technickou stránku si netroufam hodnotit když jsem to ještě nehrál ale vypadá to zatim suprově...A ten koridorovější styl u Zaklínače mi vyhovuje víc (prostě cesta je daná a kolem jsou kulisy co tvoří ten "velký" svět) než obrovské světy kde můžeš na každej kopeček ale je ti to naprosto k ničemu, Oblivion mě k vůli tomu hrozně nudil, taky proto, že ten svět byl naprosto holej a mrtvej, Skyrim už vypadá o dost líp..
  • Hairy_Ass
    Sorry, asi to bude tím, že jsem se simultánně díval na video z předváděčky Skyrimu na Eurogames. A tak jsem si nějak (neptej se mě jak) spojil s tím. *9*
  • Duuku_cz
    Tak jestli si tohle koupis digitalne tak ses borec a rad ti to pak zaplatim *1* *1* *1*
    Ale kdyz vemu jen ciste hru napr. pres Steam, VAT ti neco rika? *3* I pak ta cena odpovida chte nechte $ = € a komu to vadi at hry proste nekupuje a nic nehraje.
  • Duuku_cz
    Naprosty souhlas a ti co davaji minuska absolutne nic nevi a nechapou o co jde *2* (to samozrejme plati o tom silenym poctu s + body u puvodniho prispevku)
  • montatatana
    Ano, u novinky o sběratelce myslí "po technické stránce" :))
    Naznačuje to, že sběratelka Skyrimu je chudá oproti nacpané a levnější sběratelce Zaklínače.
  • Core
    Teď by mě MOC zajímala reakce Dana Vávry, který (alespoň v podacstu) tvrdí, že ho mulťák absolutně nezajímá a do mnoha her se vůbec nehodí.
    Pod což se mohu naprosto s klidem v duši podepsat. Osobně multiplayer považuji za naprosto zbytečnou pložku v menu. Čili ne každej je nadrženej na hromadné hraní nebo na sdílení se apod.
  • Core
    Tak to souhlas. Zaklínače II mám také v "collectorce" a je to ultimátní záležitost, jejíž cena v porovnání s touto byla rozhodně smysluplnější... To je fakt.
  • Hairy_Ass
    * oprava - s tím, že sběratelka od Zaklínače 2 byla bohatší, souhlasím. *4*
  • No tak proti Zaklínači je to hodně slabej odvárek a navíc ještě dražší......
  • no po shlednuti unikleho 30 minutoveho videa konzoloveho gameplaye z QC je stejne volba PC verze jasna ..
  • zx_spektrum
    Jojo, z netu si digitálně stáhneš sošku draka *7*
  • a jeje další CoD, WoW, CS a buhvi cojakej ještě cvok :D mě osobně v dnešní době kvalitní SP hry se silným příběhem opravdu chybí. MP má smysl jen tehdy když jde jak si napsal o kooperaci s nějakým smyslem a hře s kamarády. hry vypsány na začátku nemám rád a je to nuda připojit se k nějakymu serveru a jen umírat a střílet. Kdyby měl skyrim MP např. třeba pro 2-4 hráče, možnost spolupracovat, obchodovat a podobně by bylo samozřejmě vynikající, ale u takovéto hry by to bylo asi velice náročné naprogramovat aby to fungovalo jak má. U Oblivionu jsem ztrávil 150 hodin na PC a asi 130 hodin na xboxu a za takovou hru se vyplatí platit!
  • http://www.brloh.sk/figurky/draci/mcfarlanes-dragons-5-the-fall-of-the-dragon-kingdom-komodo-dragon.html?page_id=61493

    drak za 22 EUR
  • Hairy_Ass
    Když se chceš tak nutně setkávat s ostatními, tak si zahraj nějakou fantasy MMORPG hru. TES je SP titul. Navíc, tohle zrovna není hra dělaná na nějakou honbu za lootem, takže k čemu by to nějaká srovnávání s ostatními bylo? + celý příběh je v téhle sérii vždy one man show, takže hordy hrdinů by ani nedávaly smysl.
  • jaki celnici když si to stahuješ z netu digitalne
  • zx_spektrum
    No zkus si to objednat z USA za 150 dolarů a celníci ti k tomu hned napaří CLO a daň, takže se na těch víceméně 150€ dostaneš taky.

    Grifus: Ne, Valve s jejich Steamem s tím nezačalo. Zaprvé, ceny na Steamu určují distributoři sami. Zadruhé, takové "kurzy" existovaly už předtím, důvodem je a vždy bude přidaná daň.
  • Podle me single player v dnešní dobe je fail, kdyby to bylo alespon jako Diablo že se k vám do hry muže nekdo pripojit a treba delate neco společne (kooperativni multiplayer) . Vim ze by s tim byli problemy protoze kazdy by mel ten svet rozehranej jinak, ale to by urcite slo nejak vymyslet. Clovek ma chut se potkavat a srovnavat s jinyma i kdyz hraje takovouhle hru a pak to nahrazuji ruzne diskusni fora.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit