Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli si nechcete kupovat předraženou sběratelku tak si kupte jenom skyrim já tu hru mám a jsem s ní velice spokojen je to nej hra.
  • To jsou pěkný buzny, tak do Ameriky do té nejvíc ubohé země omezených lidí to půjde za 2600 Kč a k nám do Evropy za 3700 Kč ??? To teda za hru co nemá multiplayer nejsem ochotnej dát a jestli do bude jak z oblivionem, že nebudu pomalu ani vědět co mám dělat a na češtinu se bude čekat ještě 2 roky, tak to ať si strčí do ..... a to nemluvím o tom že ta hra bude zase spíš benchmark než hra *16*
    • Nutí te to nekdo kupovat ? ne.. omezenej tady budes asi jenom ty chlapečku.
      Jestli ti vadí,že tak dlouho trvá překlad nauč se anglicky a přelož si to sam.
    • MishKonn
      Zajímalo by mne, kdo je tedy omezený, když musí dva roky čekat na překlad.
  • Na to, že tam v prezentaci říká, že ta edice bude hodně limitovaná je dráček z pvc celkem síla a za tu cenu by mohl bejt aspoň z polystonu. Když si vemu co jsem za ty prachy měl v Nano edici Crysis 2, tak je to docela rozdíl.
  • Na tuhle edici jsem čekal ale v porovnání s CE Zaklínače 2 je to bída a za 150 euro je to zlodějina.
  • Zlatá sběratelská edice Starcraftu II, kterou mám doma a ve které je opravdu stylová flashka s bytelným kovovým provedením :) Kam se na to může hrabat nějaký plastový krám, i když na obrázku ta soška nevypadá úplně zle :)

    http://www.youtube.com/watch?v=t17EwIGAY-w
    • Zrovna Starcraft bych zde nevytahoval, protože to je za tu cenu také hodně ubohé.
      • Taky si dovolím nesouhlasit, ale je to nejspíše otázka názoru, já jakožto velký fanoušek Starcraftu jsem při zjištění obsahu téhle edice neváhal ani chvíli s koupí, kde jinde bych získal takhle skvěle zpracovanou flashku jako futuristické psí známky hlavního hrdiny hry, krásný a taktéž dobře zpracovaný artbook (až mi srdce pláče když vidím kolikrát exkluzivní vydání knížek na papíru snad určeném původně pro noviny nebo nějakou beletrii, o vazbě ala lepidlo a balík papírů ani nemluvě), dále komiks a klasický soundtrack + DVD ze zákulisí, nemluvě o samotné hře, kterou už ten rok od vydání hraji pořád a nezdá se že by mě to mělo přestat bavit :) Já osobně těch peněz nelituji a koupil bych si to znovu, ale jak říkám, nejspíš otázka názoru *3*
        • Za 3 tisíce, že je tohle krásné? Já za 2 tisíce měl sběratelku Warhammeru Online, kde sem dostal krásnou krabici naplněnou hardback artbookem a hardback komiksem, který byl obsahem lepší, než komiksové omnibusy - jejichž cena se pohybuje kolem 500 - a figurku do klasického stolního Warhammeru, to vše za 2k, ačkoli v samotném prodeji by pouze komiks a figurka stály kolem 1 000 korun. Starcraft měl flashku - cenu kvalitních flash disků jistě všichni znají - artbook, jeden usmolený komiks a soundtrack, to vše za 3 000. Ne, to není kvalitní CE.

          EDIT: Co vlastně obsahuje navíc, oproti Skyrimu? Má flashku (která je díky jejímu zaplnění vlastně na ozdobu), Skyrim figurku (která má větší hodnotu), obě hry mají artbook v pevné vazbě, starcraft má komiks - cena kolem 60 korun - a soundtrack. Obě hry mají cenu kolem 3 000, ale obsah mají hodně chabý.

          Další, například Zaklínač 2 - za cenu kolem 2 000 (1900-2200) dostaneš krabici plnou zajímavých a dokonce i použitelných věcí. Kostky, karty (moc pěkně ztvárněné), bystu, která by stála odhadem kolem 300 korun, mince, artbook, soundtrack... Ta sběratelka je nabušená a má luxusní cenu. ..
          • MishKonn
            Nechci ti kazit rafinovaně vykonstruovaný post, ale já dal za SC2 CE 2000,- Kč. A mimochodem, Witchera 2 v CE mám taky. A nevím, jestli to nebylo patrné, ale sběratelku Skyrimu tady nikdo neobhajoval.
            • MishKonn
              No, asi bych zůstal u - tvůj názor. Nevím, čím se cena za kterou jsem to bral, lišila od běžné ceny, když to byla standardní předobjednávka. Ale, whatever.
            • Beru cenu, za kterou se to běžně prodávalo, což bylo kolem 100 liber - cca 2700-2800. Skyrim jsem pouze přirovnával ke Starcraftu, protože Starcraft je na tom obsahově také bídně.
      • MishKonn
        Nesouhlasím - mimo skvělou hru člověk dostane už jmenovanou flashku; krásný, velký a bytelný artbook a spoustu dalších maličkostí.
  • MrSanta
    Kdyby byla nějaká light verze sběratelky bez té sochy a za rozumnější cenu, tak to beru. Takhle zůstanu u "obyčejné" verze a za ušetřený peníz pořídím Oblivion 5th Anniversary Edition, Kingdoms of Amalur: Reckoning a za 5 let Skyrim 5th Anniversary Edition *1*
  • tady je te zbran z dead space 2, proste kus hnusnyho plastu.
    http://www.youtube.com/watch?v=TptYhSXCOy4
  • fuj plastovy drak. proc to neudelali keramicky (napodobenina kamene). stejne jak u dead space 2 edice kde byla zbran, kdyz sem videl na internetu videa tak sem si rikal ze to je obycejna hracka pro deti
  • jj pár kaček tam lítá :D... je to hnus, není divu že pak nějaký amík z marketinvého tvrdí jak jsou hry levné a že by ještě zdražil, když jen tím že přeletíš oceán se z $ nějakým zázračným způsobem stane € .... Neříkám zas že jde o něco extra drahého ale co si budem povídat, za polovic by se nám to všem líbilo víc. Na jednom webu jsem našel např. cenu za jakou se origoš Xbox 360 tady Skyrimu bude prodávát v US - from: $40.00, změníme jen .COM za .UK a hle najednou - £43.50 (us - 680,- // uk - 1200,- + poštovné *1* )
    co dodat je to funny.. a sprostý slovíčka tu nejdou psát tak jak jsou.
    • Omlouvám se.

      Reakce na:

      "skaven123

      150$ = 150€
      biz jak svina"
  • Preed
    Bieda a to som si tu zberatelsku ediciu chcel kupit,ta socha je celkom v pohode ale okrem toho akurat kniha s artworkmi a making of DVD,je toho malo a este za 150 euro co normalne stoja zberatelske do 100 euro a samozrejme 150$=150e,no vyzera to na klasicku ediciu pre mna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit