Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, mám orig. SBK 2011 na PS3 a hra je moc super!!! Ale nemůžu se dostat do Multiplayeru na on-line hraní.... Nevíte prosím někdo co s tím??? píše to tam něco, že online hra není k dispozici *16*
    prosím případné rady na email: abos1@seznam.cz

    Moc vám děkuji!
  • Ahoj, mam nainstalováno sbk 2011 spustim vše v pohodě. Jsem v garáži pořád pohoda. Jdu na trať a jak jedu na trati bliká to a grafika je celá poblázněná, že ani nevidim kam jedu. Hrál jsem to asi před pů rokem a dobrý, tak ted nevim co to vyvádí. Neměl někdo stejnej problém? nevíte co s tím? díky
  • Zdravím, prečítal som všetky dostupné recenzie a nikde som nenarazil na zmienku o problémoch s ovládaním hry. Chcem sa spýtať, čím túto hru vlastne ovládate? Už som skúšal tri ročníky SBK a všade mám rovnaký problém - ani na jednej hre mi nefungujú oba analógy súčasne - buď mi ide len jeden - plyn a brzda, alebo druhý - klopenie doľava a doprava, nikdy mi nefungujú oba súčasne. Mám gamepad Logitech F510, s ktorým by teoreticky nemali byť najmenšie problémy. Táto hra je tým pádom pre mňa úplne nehrateľná, lebo zmysel to má len vtedy, ak sa dá plyn, brzdy aj klopenie do zatáčok dávkovať postupne - teda analógmi, nie ostatnými tlačítkami. Poraďte niekto, lebo inak to vyzerá zaujímavo
  • pamatate si na super hru sbk challenge? to bola zabava zajazdit si s moto znacky akej chcete a prejst sa po alpach ako spominal rafa.Koho bavi jazdit dookola ako ... navyse dlhy loading time na sbk2011 *10*
  • stale to iste dokola tieto superbike a pritom motorky milujem.nech spravia novu hru,model jazdy ponechat,a proste to vrhnut do krasnych alpskych trati s premavkou plus karierny postup a budem spokojny..
    • M.Habarta
      To by teda bylo něco! Pdobný problém mám i s autama.
  • Pan_Klobouk
    Kdepak, porad se nic nemeni. Dve posledni MotoGP jsou porad o nicem a nepovedeny, kdezto SBK serie zustava i nadale na trunu a daleko vepredu.

    Uz ale chapu, proc to autor zdejsich recenzi nevidi a tak moc chvali MotoGP 10/11. Kdyby totiz hral i ty starsi a zaroven mel poradne najezdeny italsky superbiky, bylo by mu to jasne. Snad. ;)
    • M.Habarta
      Teď jsem tě moc nepobral..
      Pokud chápu správně: podle tebe je tady MotoGP 10/11 dobře hodnocena kvůli tomu, že nemám naježděné předchozí díly obou sérií?
      • Pan_Klobouk
        Da se to tak ric. ;) Samozrejme ciste muj nazor, ale MotoGP 09/10 byla priserna. 10/11 je o neco lepsi, ale nad hranici prisernosti se posunula jen trochu. Naproti tomu SBK serie je posledni 3-4 roky uplne jinde. A nejde jen o simulaci a propracovany jizdni model, i kdyz si ji nastavim na arkadu, prekonava MotoGP.

        Proto jsem byl prekvapeny tou chvalou, vetsina recenzi (a nevidel jsem jich moc) to MotoGP nalozila. Novi vyvojari v tom proste dost plavou, driv na MotoGP delal Climax, coz byla jina kava. Kazdopadne ani to najezdeni obou serii tam a zpatky by asi nepomohlo ;) neshodneme se treba ani v grafice. SBK jiste neni uplne spickova, ale IMHO low-poly a barevne preplacanou MotoGP hrave prejede.
  • Koupil bych si jí ale pořád nevím jak by vypadalo to řízení páč nejlepší motorky byly Tourist Trophy na PS2 od výrobců Gran Turisma. To řízení bylo nádhera řekl bych skoro jako vodit po dráze skutečnou motorku. Hrál jsem Surerbike 2008 a model řízení se mě vůbec nelíbyl tak kdyby někdo mohl porovnat tyto dvě hry TT a SBK 2011 tak sem napište dík.
  • "... přinesla řadu nenápadných, ale výrazných změn... " Jak může být něco nenápadného a zároveň výrazného? :) Řekněme že třeba významných...
    • asi to autor myslel tak, ze si jich na prvni pohled nevsimnes/nevsimnete, ale daji se ocenit po delsim hrani
    • M.Habarta
      Výrazných z hlediska významu. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit