Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U jedničky jsem nechápal, proč to nemá komiksovou grafiku, když je to podle komiksu. Dvojka jí má a vypadá konečně jak má vypadat, ale tady se proti tomu lidi bouří? Jednak se to víc blíží předloze a hlavně to vypadá líp, než většina ostatních her, co se snaží o realistickou grafiku, ale ve finále je z toho průměrná mazanice, ve který navíc každá hra vypadá stejně, že je od sebe skoro nejde rozeznat.
    Už si uvědomte, že váš vkus je jen subjektivní a pokud se vám to nelíbí, tak máte na výběr jiný hry. Je tu pořád dost lidí, co podobný věci ocení a líbí se jim :)
  • Masa-san
    Haha tady je dost fandu Borderlands *2* (nic proti *3* )

    Mě osobně se tahle grafika nehodí pro hru, která má být temná a hrát si se stíny a podobně.
    Ale bude zajímavé sledovat, jak ji přijmou hráči všeobecně a taky by mě zajímalo jak k tomuhle rozhodnutí dospěli vývojáři. *5*
    Ne, že by byli representativním vzorkem, ale poměrně dost lidí to tu obhajuje, tak se to asi bude líbit *4*

    Nu třeba hra bude jinak dobrá, no mohla být ještě lepší *2*
  • TVL! Tak oni z jedny z nejlepších her udělaj komiksovou omalovanku. co to je za bordel omg??!!!
    • Mahcake
      Bereš mi slova z úst.
  • Kalper
    Mě tenhle druh grafiky vůbec nevadí. Důležité je, aby tvůrci dokázali vybudovat dobrou atmosféru a postarali se o zajímavou hratelnost.
    • Mahcake
      Tady někdo nehrál 1 jak vidim. *7*
      • teď nevym komu to pišeš :)
        • Mahcake
          Reakce na Kalpera.
    • pravda pravda ale tady ta grafika radši měla být temna z těch par obrazků co tu jsou nepůsobý tak temně ale teď fakt ještě soudit nemůžem
  • Daniell605
    Měli dát nějakej pěknej engine a ne Darkness alá Borderlands.. =(
    Celkem zklamání..
    • Co ti vadí? Hrál si Borderlands? Tam ten Cell-Shading vypadá fantasticky, a dokonce musim říct, že se radši dívam na to, než na nějakou hype střílečku s extra luxusní grafikou.
      • No jo ale tady je to spíš o tom že jednička ho nemá lidi si zvyknou a pak booom dvojka ma jiný grafický styl tak proto takové reakce to je jako když devil may cry ma ve 4 dílech stejně vypadajíciho Danteho a pak v novem by měl být uplně jiný
        • Masa-san
          Taky mě to překvapilo, ale má v trailerech vzadu na kebuli bílej ostrůvek vlasů, takže počítám, že během hry se Dante změní z emo kluka na bělovlasého pizzo-žrouta *1*
          • zajimave :D ale během te doby než se změní ho všichni budou nenavidět :D
        • Mahcake
          Problém je v tom, že v Devil May Cry 5 to je Dante akorát v mládí, Capcom to říkal v interview, koukni se na wiki. "In an interview, Capcom revealed that they knew Dante's new look would be met with negative backlash and that they pressed forward with this in mind: DmC is an origin story."

          Hlavně hráči, kterým tahle grafika vyhovuje,-vsadim se-,že určitě nehráli 1.
          • mlady dante je ve 3 :) nevidim duvod ho ještě omlazovat :D prostě capcom udělal chybu a nechce to přiznat :D de prostě vidět že fanoušci nechcou aby tak vypadal je takový problem ho tak neudělat ani danteho bratr neměl černe vlasy ale ja chtěl jen ukazat proč Cell-Shading je tady v tehle diskuzi tak nenaviděn :)
  • Ten 3 obrázek, jak je tam ten týpek s dualkama a běží na něj ten chlap s tou sekyrou či co to je, mi strašně připomíná Psycha z Borderlands, i ta grafika je stejna :).
  • otras
  • Mahcake
    Taková škoda, že to "cel-shadeli", jednička vypadala tak dobře, tam ta "temnota" doslova "zářila". Takhle tu hru už nikdo nebude brát vážně...
    • Je to fakt škoda 1 jsem hrál a je hodně dobrá je temná a má zajímavý příběh 2 zatím působý hra pro dospělé děti barevná grafika no fuj :D všude světla je celkem nuda je všechny rozbíjet abych mohl odstranit 2 nepřátele z cesty prostě nepůsobý to na mě dobře doufam že aspoň příběh bude dobrý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit