Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím že tahle reklama je hlavně chybně udělaná. U všech videí dávám přeskočit okamžitě, jakmile to jde.
    Tím pádem jsem se nikdy nedozvěděl, co že je v té reklamě propagováno a peníze za ni tak byly podle mě utraceny zbytečně *4*
  • Hej rytier schlaď si falus. Tento chudák za tú námahu nestojí.
  • ucho
    trol diskuzní ale nepíše své názory... dělá si z diskuzí jen srandu...
  • Tragéde, když někdo napíše svůj názor, tak si za to zaslouží sprostý nadávání?
  • Až nadejde ten správný čas, tak se s ní hodlám porvat v SS2.
  • "...a nadávám si do pitomců. Zatímco investoři hry z úspěšné kickstarterové kampaně si už brzy budou moci vyzkoušet alfa demo hry, já utřu. Tak dopadají všichni šetřílci a nevěřící Tomášové."

    Nechápu, proč si nadávat do pitomců a nazývat nepřispívající šetřílky a nevěřícími Tomáši. Proč bych proboha měl chtít vidět alfaverzi hry? Co bych z toho měl?
    Pro kvalitní herní zážitek je potřeba hotová a vyladěná verze. Alfa je pro ty, co rádi hledají chyby. Pokud nejsem do nějakého projektu natolik zamilován, že bych v něm chtěl dobrovolně dělat testera a ještě za to autorovi platit, tak to neznamená, že jsem šetřílek a nevěřící Tomáš.
    Prostě si počkám na výslednou kvalitu produktu a pak se rozhodnu, jestli ho chci, nebo ne.
  • Magister_Peditum
    Tak na divokým západě taky stavěli ze dřeva uprostřed pastvin, kde stromy nerostly na míle daleko, ale tady bych to tipoval na nějakou přírodní katastrofu, která vytvořila poušť až potom, co tam to město postavili.
  • DeDy
    hlavně by mě zajímalo, kde vzali tolik dřeva v poušti
  • Tak hra vypadá skvěle, aspoň co se týče mého gusta *1* Akorát ta "western bouda" mě docela šokovala. To bych si nechal jako překvapení při hře. Doufám, že to vydají co nejdřív.
  • Ty chorý k0k0t, kedy ti už dôjde že tie tvoje vývevy NIKOHO nezaujímajú...
  • MidnighT91
    Na stáří nesejde, klidně si zahraju textovku. Colobot určitě zkusím vypadá moc dobře...
  • and again and again... not single plus was given...
  • USER47
    Zdálo se ti to:).
  • Divotvurce
    Může být i starší? Doporučil bych Colobot.
  • Zdálo se to jen mně, nebo opravdu byla na koci videa SHODAN?
  • Mě to připomíná Colobot.
  • Trisska
    Koukla sem na video a co vám budu nalhávat, moc mě to teda nenalákalo... Na ovládání umělohmotnejch panáčků vám doporučuji spíše jakýkoliv díl se série LEGO her. Občas si s bratrem kooperativně zahrajem LEGO Pána prstenů a je to fakticky děsná bžunda. *15* A na prozkoumávání prázdnejch světů a chození od ničeho k ničemu sou dobrý zase Skyrim s Oblivionem. Ty maj aspoň hromadu zábavnejch bugů... *15*
  • Zkus Capsized.
  • MidnighT91
    Ten už mám za sebou :)...
  • MidnighT91
    Oh to vypadá parádně škoda že nění víc takových...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit