Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle obrazku je to spis fantasy.
  • No určitě si drží prvenství v nejdražší MMO na trhu, to je pravda. Ale i tam už začíná být problém.
  • Nerikam, ze tam bude malo deti, ale rozhodne se to procento drasticky snizi oproti f2p. K tomu Riftu - byl hodne dlouhou dobu na mesicnich poplatcich.
  • Uz to ma lepsi combat system nebo je to porad zabijak klavesic ?
  • Rift je f2p. A ma asi najlepsi f2p model medzi mmorpg. Ked som to asi pred rokom aj nieco hraval, nejake velke obmedzenia som nepocitoval. Akurat clovek nemohol davat veci do aukcie, ale to sa dalo za jednorazovy poplatok, myslim ze 5 dolarov, napravit.
    Wildstar som hral jeden beta vikend a zdalo sa mi ze je to super hra. Potom prisiel dalsi beta vikend a po pol hodine hrania som to uz viac nezapol. Ale uvidime v praxi ako bude ten ich f2p model fungovat. Clovek si moze aspon zadarmo vyskusat a potom ked chce aj nieco zaplati.
    P. S. To ze ma hra mesacne poplatky neznamena ze tam bude malo deti.
  • Ja nekdy nechapu vase pojeti neuspechu. To ze prechazis na jiny platebni modely nejsou neuspechy, ty hry porad jedou dal a funguji. Pokud by ta hra skoncila uplne, ano tehdy by to nebyl uspech.

    To o cem mluvis muze byt maximalne tak mira uspechu, tedy zda na tom nechutne zbohatnou jako na WoW protoze tam budou mit mrte lidi a kazdy mesic jim pujde neco do kasicky rovnomerne s jistotou a nebo mas vykyvy v prijmech diky mikrotansakcim.

    Z meho pohledu SWTOR, ESO, Wildstar nejsou neuspechy, pouze zmena platebniho modelu, ty hry funguji dal. A mnohdy lip nez do te doby..
  • FF14 ma trochu jinej pribeh, který nemá na hernim poli obdoby a to ze se vyvojari chytili za rypak uznali ze to skurvily a udelali hru tak jak ji chtěli hraci a za co byli ochotni platit a navíc velice silne universum, tam kde WoW a jim podobni hazi klacky pod nohy tam FF14 naopak pomaha a je pristupnejsi, pro me je FF14 aktualne nejlepší themaparkove MMO, ale bohužel uz nemam tolik casu na hrani a platit mesicini poplatky za něco co nevyužiju se mi nechce, az sem jednou konecne prijde asijsky model s moznosti kupovat a platit jen opravdu odehrany cas tak toho rad využiju.
  • Jacku... snaž se víc ;)
  • Není Rift náhodou F2P?
  • WS jsem si užil. S pěti lidma probíhat ty krásné a brutálně težké (v porovnání k ostatním hrám) instance bylo super. Bohužel nikdy nebylo dost hráčů na rozumné raidování v České komunitě. Mnoho hráčů odradila obtížnost a nároky kladené na hráče. Ve WS se nic zadarmo nedávalo. (alespoň na začátku) Z mého pohledu to bylo wow na druhou a tak jsem tomu odpustil i spoustu chyb.
    R.I.P. WS
  • To ja si naopak rad zaplatim za dospelejsi komunitu. MMO zalozeny jen na mikrotransakcich nikdy nevesti nic dobryho, protoze devs si tak s ekonomikou mohou delat prakticky co chteji a ridit se jen podle aktualnich vydelku z jejich produktu. Posledni kvalitni MMO's jako AOC, Rift, WoW, byly pay2play, coz se ale nesmi brat jako placeni za herni cas, ale placeni za pristup do hry kdykoliv na mesic v pripade napr. kuponu.
  • Jack1947
    Zase jeden co nepochopil, dealovat je s tím že stále Wow si drží prvenství v poplatkách. Ne a ne ho shodit z trůnu.
  • myslím, že nikdo se v dnešní době ani nechce WOW podobat, takže asi není s čím se "Dealovat"
  • Lidi v dnešní době nechtějí pay2play. Raději si hru koupím a smířím se s mikrotransakcemi než s placením každý měsíc. Nechci platit za čas, který možná nebudu schopen využít, například ve zkouškovém, pokud mám víc práce, nebo jedu na dovolenou. Přesto si chce člověk něco zahrát a proto je F2P prostě vhodnější, alespoň k dnešnímu datu. Co se týče samotného Wildstaru, tak jsem se do bety bohužel nedostal a jako jedno z mála MMO jsem ho neměl možnost vyzkoušet. No alespoň je na co se těšit. Ono konec konců po přechodu SW:TORu a TESu se není co divit, že i tato hra potká svůj F2P osud
  • Jack1947
    Kdybych napsal já "Nevyděl" dostal bych takovej kkotel mínusů že by... ste se posraali!
  • Ono by bylo také zajímavé zjištění kolik hráču FF14 je z Evropy, Ameriky a Asie (hlavně Japonska). S tím počtem Evropa/Amerika bych to nevyděl tak sluníčkově.
  • Další neúspěch na poli MMO. Už by se měli poučit a dělat originální MMO a ne kopie kopií. *7*
  • Hru som v hral ked bola BETA a zdala sa mi celkom OK a vsak nehral som ju prave preto, ze nemienim mesacne platit za hru. Mozno sa toho chytim, ked uz je teda F2P a vsak to este potrva... Lebo Zaklinac.
  • Wildstaru přeju hodně štěstí! Sám jsem ho sice nikdy nehrál, ale z videí vypadal docela dobře. Zkusil to trochu jinak a to se počítá.. Myslím, že F2P model přinese nějakej dolárek navíc a že se to tvůrcům vyplatí...
    + ten model vypadá velice přátelsky pro neplatiče (rozuměj pro mě, pro socku :D)
  • Jack1947
    Celkem sranda tohle ... holt WOW je jen jedno . Deal with it! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit