Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fordzy
    Proč? Není to áčková hra, tak proč by měla stát 50e. Piraně mají jen 25 zaměstnanců a v posledních letech prodávají vcelku předražené budgetovky rozporuplné kvality. Až mi nabídnou Gothic 4 s 100h herní dobou, tak jim za to klidně dám 100e.
  • Tak se nad sebou zamysli.
  • misho8723
    A čo z toho, keď väčšina tímu, ktorý robil na pôvodných Gothic hrách už je dávno preč.. súčasný tým proste nemá tu kvalitu nato, aby sa aspoň priblížili kvalitám týmu, ktorý stvoril legendy Gothic I a II
  • Já bych elex i zkusil. Jen se mi osobně vůbec nelíbí RPG z budoucnosti. Vždycky z nich mám takovej divnej pocit. Byl bych mnohem radši kdyby zůstali u fantasy než tenhle divnej mix scifi + fantasy. Ať sem viděl jakýkoliv video, vždycky sem z toho měl pocit, že se to vůbec k sobě nehodí a je to neuvěřitelně nepřirozený. Držím jim palce a snad se vrátí k fantasy. :)
  • KrPa
    jenze dnes jde nekterym firmam primo o preziti a nemuzou si dovolit delat hry pro HC hrace a fanousky, verim, ze by se k gothicovi vrateli ale v te dobe se hralo na pribeh a hratelnost, dnes kdyby nevystrcili hru s 12K grafikou a podporou 4D, tak si nezaplati ani vyvoj hry, ovce by to proste bez vizualu nekoupili

    bohuzel je v dnesni dobe jak herni tak i filmovy trh hnusne pokriven
  • KrPa
    gothic 3 je hratelny jen s komunity patchem a datac neni hratelni ani snad s nim, dva dny jsem to sprovoznoval
  • Gothic 3 mi trhá i teď :D
  • To vypada jak tort od pejska a kocicky. Asi maji kvalitni matros.
  • Firingo
    S animací mají boužel Piraně dlouhodobý problém. Zatímco v Gothicu se jednalo v tehdejší době ještě poměrně o standart, doba v tomhle ohledu extrémně pokročila, zatímco jejich technika animace je boužel stále na téměř stejné úrovni a s každou jejich další hrou to více trhá oči v porovnání se zlepšující se konkurencí.
  • bukrr
    Yop, za to jim 50e nedám.
  • bukrr
    O tom právě mluví....
  • XorxoxTalarius
    ???
    To je single player hra.
  • morokura
    Když se tohle objevilo, tak jsem byl nadšenej. Originální a osvěžující nápad, první concept arty, obrázky nebo detaily od vývojářu vypadaly a zněly suprově, ale čim víc se blíží vývoj tim víc jsem skeptičtější. Gameplaye, který jsem viděl mě vůbec nepřesvědčili o tom, že by se mělo jednot o něco víc než Bčko, který po chvíli omrzí. Přitom prostředí vypadá hezky a různorodě, ale tragický animace, generická hratelnost a slabší grafika ukazují na určité produkční hodnoty, přesně jak zmiňuje autor.
  • Mno z hlediska vybalancovani asi zbran na blizko muze byt lepsi jak laserova puska. Kdyby udelali uz jen to ze sniperka laserova nebo plasmova nebo jakeho certa je nejsilnejsi, pak by asi moc nemelo smysl hrat za typka co nosi mec, a bylo by to narocnejsi. Takze balance tam nejaky musi byt.

    Dle zaberu z gameplaye me to stejne prislo ze je to zase neco jako MMO style, nejake potvore dame urcity armor a zivoty u bosu o to vic. A to jak ho zabijes bude jen zalezet na parametrech na zbrani, zda je to dreveny mec +1 nebo dreveny mec +10 :D Nebo ze melee bude missovat min jak range attack.

    Co me osobne se na Gothicu libilo byl samozrejme pribeh a moznost si vybrat stranu, ktera ti sedla a dalo se to vazne hrat za jakoukoliv. Takze jsem jednou hral s obourucakem za mercenary a jindy zase za magy, pac se me zase magie vic libila atd...

    Nyni bych to vzal rad lukem nebo magii, a je me fuk, ze me po me budou strilet plasmovyma zbranema nebo supermega granatometem :D
  • Arcanii nedělali Piraně...
  • No možná to bude pecka. Každopádně chce to oživení MMO světa. Na ty omalovánky co vychází se nedá už ani dívat na tož to hrát. Problém spíš bude aby to bylo vybalancované :). Ono jedna střela sniperkou nejde asi porovnat ze střelbou z luku :)
  • Uz nejaky patek maji. Byvalemu Jowoodu ji prodali pouze na urcene casove obdobi. Jestli se nepletu,tak to vedlo k prejmenovani Gothic:Arcania na Arcanii,ale jisty si ted nejsem.
  • Na gothica nemají práva bohužel
  • Prostě mají udělat restart Gothic série, stejně to chtějí všichni. na nějaký sci-fi srandy se můžou vykašlat. kdyby aspoň risen 2 a 3 byli tak dobrý jak ten první tak bych byl spokojenej..fakt nechápu co Piraním běhá v hlavě. G2 absolutní legenda a potom takový ****
  • Nic bych si nepřál víc, než návrat Piraní ke Gothicovské slávě, ale zatím neočekávám žádný zázrak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit