Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V některých prvcích mi to připomíná Starbound, kdyby to mělo velmi podobné principy (procedurální světy, crafting, možnost vstoupit a vystoupit z lodi apod.) jen řekněme v next gen grafice, bylo by to úplně epické.

    Na tuhle hru se těším nejvíc z celé E3
  • Smůla že neprojevili větší kreativitu při vymýšlení druhů zvířat. Na můj vkus všechno až příliš "pozemské". Jen teda tráva a stromy s naprosto nesmyslnými barvami.
    • Na jednu stranu všechno moc "pozemské", na druhou stranu "nesmyslně nepozemsky barevné"
      Co bys vůbec rád?
  • Jo kdyby zde šlo stavět vlastní lodě a základny jako ve Space Engeneers... To by byla pecka... *5*
  • Přemýšlejí i o PC? nebo jen na konzole ... *16*
    • walltar
      Je to jen časová exkluzivita ... Původně to myslím bylo vyvíjené na PC, ale Sony jim přispěl na vývoj, aby to na PS4 vyšlo dřív.
  • Připomnělo mi to Precursors. Lukáš Grygar možná vzpomene.
    • Žádné postupné doplňování , vzlétne k obloze a za chvíli je v kosmu , žádné čekání na bojový modul ... letí a útočí na celou flotilu .
      Ach ano Elite,Frontier,Battlecruiser 3000AD, Parkan ,Precursors a teď No Man's Sky... jednou se to konečně musí podařit v celé kráse ;)
  • Kozy
    Vypadá to kouzelně, barevná paleta je moc fajn a celkově ta stylizace taky.
    Tak alespoň další hra kromě Bloodborne kvůli který beru ps4.

    Ví se kdy to vyjde?
    • ringmancz
      2015 momentálně. PC verze u tebe nefrčí?
    • To už je sezóna houbiček? nebo na čem frčíš?
      • Kozy
        Na ničem ale v pořádku, tisíc lidí, tisíc chutí. Mě zase přijde ošklivej Star Citizen.
  • walltar
    Celkem zajímavý koncept ... akorát absolutně neoriginální zpracování.

    Stíhačka 1 - Star Wars
    Stíkačka 2 - Elite

    A potom celkově barvy jsou na mě až moc ... no já si radši počkám, jak Elite bude mít průzkum planet. Myslím, že to bude v každém ohledu zajímavější.
    • Běž radějí střílet do Star Citizen, tohe nech hráčům...
  • může mi jen někdo v rychlosti říct... co se bude dát dělat na nějaké planetě kromě chození a hledání nových druhů?
    • ucho
      Dobrá poznámka. Ono to bude s tou herní náplní trochu problém. Hru postavili na generovaném vesmíru prakticky nekonečné velikosti, který se má objevovat a vypadá to, že největší potenciál tam bude v tom multiplayeru. A kromě toho střílení a objevování tam už toho asi moc nebude. Jinak na záběrech ukázali řadu unikátních staveb, nějaké monolity a tak. U hry s generovaným obsahem je však jasné, že těchto věcí tam bude konečný počet. Až hra vyjde, klidně může dojít k vystřízlivění, že ono to sice takto vypadá hezky, ale všechno se bude poměrně dost opakovat a bude si velmi podobné. Lidé by od té hry neměli čekat zázraky...
    • Podle všeho tam ještě můžeš střílet do asteroidů a do jiných lodí...fakt bomba *11*
  • ucho
    "z konzolích" - nemá to být spíš "z konzolí"?
    • Overwatch
      Má. Díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit