Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • coze?dalsi nova strilecka ve stylu call of duty?uz se nemuzu dockat!
  • Škoda té střílečky, strategie by to nemusela být špatná, něco jako Earth 2160
    • Earth 2160... sakra na tu mám fakt dobrý vzpomínky, ale mám pocit jakoby se od vydání na tu hru okamžitě zapomělo.
  • XorxoxTalarius
    Hele, zda se mi to nebo ten borec vypada jako by utekl z Gears of War? Dokonce i zbran ma skoro stejnou :D
    Ale proc ne, uvidime kolik si panove za 14 levelu reknou :)
  • Zase jeden hezkej tuctovej příběh,to maj v těch palicích fakt nasr*no? Jo vim že to je střílečka, ale zatim pro mě nemá nic čim by mě zaujala.
    • cistokrevnych strilecek zas tak moc není, navic sci fi, pomineme li cod
      • Přesně tak, bože, jak rád bych si zahrál něco ve stylu Singularity, Prey nebo TimeShift.
      • Kozy
        Zas tak moc není? Counter Strike, Team Fortress, Far Cry, Bioshock, Battlefield, Crysis, Metro, Killing Floor, CoJ: Gunslinger a tak dál. Já si prostě myslim, že tahle hra hrozně zapadne, neni ničím zajímavá.
        • counter strike je stara multiplayer zalezitost, far cry a bioshock nejsou cistokrevne strilecky, battlefield nekomentuju, crysis je moc komerční, gunslinger je western
          proste poctiva linearni strilecka se zabavnym strilenim, navic sci fi ma sanci a nezapadne.
          • XorxoxTalarius
            Souhlas s Joe *8*

            Ale je tedy nutne o sobe dat nejak vedet, demo na Steamu by udelalo dostatecne promo, jelikoz jinak zapadnou
  • Kr.Pa
    Trailer by mel byt tvoreny ze zaberu ze hry. Tohle je spise teaser.
    • Kinet1c
      co na slovu CINEMATIC je tazke pochopit ?
  • Mozna hra roku.
  • megasulinek
    Chlápek na konci vypadá jak Dwayne Johnson. :D
    • tak nejsem jedinej koho mi ta postava připomíná :D
  • BoB.2
    Nemam rád trailery kde není ani jeden záběr ze hry.
    • Tak většinou přímo ve hře titulky jsou, někdy prostě na "in-game" videa zapomenou.
      • BoB.2
        *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit