Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja tu minule psal že se treba učit buildordery naspamet a všichni me vysmáli a ted tady rikate 10. minuta, 2. minuta, 6pool 10 pool. Lol. Fakt "super" hra. Proste když neznate BO nebo neklikate jak blazen jste nahrani
    • SURPRISE! V strategii potrebujes vediet build order! Nova doba! Ani nahodou to vobec takym sposobom nefunguje uz od cias BW...
      • možna jen v strategiich ktere hrajes ty
        • Je mi tě moc líto :( Takhle se zbytečně omezovat
    • Veskoslav
      Proboha Joe, nevyjadřuj se k něčemu, čemu naprosto nerozumíš. To, že jsi ulhaný hlupák, to víme už dávno.
      • cemu konkretne nerozumim? 6pool je buildorder pro zergy a kdyz to nenaklikas v urcitem case tak jsi prohral
        • Spades
          Jenze to je jeden z mnoha build orderů...

          Vůbec nevíš o čem mluvíš... SC není o tom naučit se BO a pak ho naprosto přesně dodržovat. BO je dobré se naučit, ale je to jen pro začátek. V průběhu hry musíš měnit taktiku a hlavně zvládat mikro...

          Pokud se perfektně naučíš BO, tak to neznamená že vyhraješ a naopak pokud máš luxusní mikro, a dobrej start, tak se na BO ,můžeš vykašlat, jenže to jsou 2 extrémy. BO k SC patří tak jako Teorycraft k WoW.
          • to vim ale pokud nezvladnes start tak te nepritel zniči rushem a do další fazy hry se ani nedostanes. vim ze bo je jen takove otevreni
            • No pokud vím, tak v každé budovatelské strategii musíš mít dobrý start, pokud nechceš být v "late game" pozadu *7*
        • No vždycky můžeš hrát proti AI když to nedáváš (jako třeba já) a rozpleskávat zergy jen tak ze srandy *4*
    • smejki
      Ta hra se dokonce musí nejdřív spustit, pak hrát a nakonec vypnout! #newworldbuildorder
    • nepsal jsi pred dvema hodinami, ze se ke Starcraftu uz nebudes vyjadrovat?
  • taky by mohli pridat moznost sledovat zapas proste 2 by hrali 1v1 a ostatni pozvani by je mohli sledovat ostatne na zapasech se to to tak deje ne?
    • tohle uz funguje - pokud se domluvis s hraci a dostanes invite tak jsi observer a jsi jako pozorovatel v zapase
  • Zerathus
    Tohle je skvělý nápad.Na chvíli se můžu vžít do hráčů jako Stephano a White-ra.S mým top 8 bronze bych se jinak mohl jít vycpat *1*
  • Já se jen modlím, aby tým, co dělá na SCII dělal poté na Warcraftu 4.
    • MinisterOfSillyWalks
      a ja se modlím aby war 4 zustal radši u ledu. jak se říká kdo nic nedělá nic nezkazí
    • Veskoslav
      No tak to dříve jak 2015 nezačnou *1*
      • Vždyť říkám poté. A tím "poté" je mi jasný, že až cca rok po Legacy of the Void ohlásí vývoj W4. Nebudou si přece konkurovat vlastní hrou.
      • spíš 2016
  • uz me unavuje diskutovat o hrach od blizzardu tak reknu jen : lol. a tohle je asi muj posledni prispevek na temu starcraft
    • super! a plati to i na Starcraft 2 a datadisky? ;)
      • Veskoslav
        To je Joe. Něco jako Cody a GGG, ti se vrátí.
        • jj, klasicti attention whores :)
  • Tak je opravdu chytré využití replaye, on je to vlastně taky takový save game, takže teď tak bude i fungovat. Dobré *4*
  • Tak tohle fakt chválím! Výbornej nápad!

    Jen mi pořád dost vadí te celkovej balanc jednotek, u kterýho mi připadá že je Blizzard pořád s něčím nespokojenej a hráči, kteří neustále tvrdí že Terrani jsou OP...
    • N7N7
      Proboha, to snad ne. Vymažte tu nacistickou svini.
    • Nic není dokonalé, ale vybalancovat tři rasy fungující na totálně odlišných buildech je mazec, a Blizzard to dělá moc dobře.
      btw, když jsem před lety s SC začínal, myslel jsem, že se na soutěžích hraje pouze random, nebo že je dáno, kolikrát kdo za kterou rasu může hrát..... *4* , prostě jsem nevěřil, že je v tom takový balanc, že i profíci si prostě můžou zvolit za koho se jim nejlépe hraje, a nebude je to diskvalifikovat *1*
      • no jako já jsem třeba s balancem docela nespokojený. Infestor byl OP jak sviňa a furt je hodně silný, zergovi chybí páteřní jednotka po 12 minutě (roach je nemožný kvůli tomu kolik stojí supply), protosský stalker je šíleně levný na supply vzhledem k síle, terrani jsou OP v nižších ligách kvůli MULEám a rovněž mají jako jediná rasa možnost mít v end game bonus 60 supply (obětují SCV). Do toho mapy jsou příliš orientované na macro, kolikrát jdou tři báze chránit z jedné jediné přístupové cesty, přičemž druhá je zavřená rampou kterou i zerg zablokuje queenama (Ohana). To vede k tomu, že poslední dobou hra začíná po 10. minutě a nebo na 200/200 což zvýrazňuje další prvek na balancování a sice supply cost jednotek, když k tomu člověk vezme ability jako forcefield nebo fungal, tak hra je pojata strašně defenzivně. Jakýkoli midgame se od diamantové ligy prostě nevyplácí. To, že by hra zasloužila líp vybalancovat podporuje i fakt, že lidi v 9/10 případů chodí neustále tu samou strategii protože je prostě nejúčinější. Btw, jsem Zerg, proti terranovi mám tak 75% win rate a proti tossovi tak 25%
        • Veskoslav
          Roach je jedna z nejlepších základních jednotek, navíc cenově více než dostupná. Stalker je silný jenom ve větším počtu a s portem, jinak slabá jednotka, ve srovnání se stejně drajou Hydrou. A ti, co jezdí jednu taktiku pořád dokola, ti jsou maximálně ve zlatých ligách, protože výšše je už to nepustí kvůli stylu hrání, kdy už musí být přizpůsobení. A ani jednou se mi nestalo, že bychom šlo 200 na 200. To už je extrém a to v 1 vs 1 nikdy, maximálně 4 vs 4 či 3 vs 3. Ve zbytku to ani nejde, protivník by mě zničil dřív než stihnu říct Gg.
          • No já hraju diamond a protoseové jezdí buď immortal sentry all in a nebo colosi 15min push, nic jiného, žádné viod raye, 4 gate, phoenixy ani nic jiného, vždycky jen toto. Stejně tak všichni terrani jezdí hellion opening s banshee, vždycky, žádné 2rax nebo fast expand nebo cokoli jiného a i když začínají hru agresivně (hellion + banshee) kolikrát nedají žádný dmg takže hra stejně začíná tak od 10-12. minuty. Zerg proti protosovi hraje vždycky fast 3 hatch + roache. Pamatuju si doby (půl roku zpět) kdy ZvP nikdo z casterů nekomentoval protože to byly hry jak přes kopírák.
            Roach se super, to jo, ale jakmile začneš maxovat armádu tak je nechceš mít protože tě stojí moc supply. Stalker je sice vzhledem k ceně tak akorát, ale jelikož stojí stejně supply jako roach tak si ho můžeš dovolit stavět i v lategame, roache ne. A stalkeer že je slabá jednotka ve srovnání s hydrou? Imho lol, hydra - nejnepoužitelnější jednotka v celém SCII :-(
      • Shania
        tri ruzne rasy, navic musi byt vybalancovane na nekolik urovni skillu hrace.
    • Veskoslav
      Terrani rozhodně nejsou OP;)A každý bude s něčím nespokojený. Když upravili čas na 4Gate, tak taky spousta lidí byla nasraných, taky se už opustili taktiky 6pool a 7pool, protože se to nevyplatí.
      • Pokud říkáěš že Terrani nejsou OP, tak vsázím své levé varle na to že nejvíc hraješ za Protoss :)
        • Veskoslav
          No jo:) A je pravda, že tohle většinou říkají hráči Prottosů. Ale poslední dobou hraji Radom, větší sranda. Překvapení pro mě i pro nepřítele. Tolikrát už se mi stalo, že poslal dronu a po zjištění, co jedu se vzdal *1*
          • A jak jsou na tom u tebe Zergové? Mě na nich vždy fascinovala jejich "technologie" ale stejně když to za ně zkouším, tak dostanu klepec v 9 z 10 bitev :D
            • Veskoslav
              V pohodě. Když jedu 1 vs 1 a vím, že to ní Terran, tak jedu 10pool, když neprorazím prvním útokem, přecházím rychle na Roach+Hydra, přestavba trvá cca 3 minuty, takže než dorazí on, tak to chviličku trvá, to už mám tak 4-5 rouchů+2-3 hydry a stavím druhou base. Jako na platinu to stačí. A když mám hodně času tak 3krát Spine Crawler kvůli Rush, rychle další base a jedu na Mutalisky. A když mě odrazí, jedu na Ultra+hydry.
  • bomba, to navazani na pro replaye zni neuveritelne.. jeste by to chtelo zlepsit broadcasting replayu primo v hernim enginu, neco ve stylu ze kdyz to clovek zaskrtne v options, objevi se obcas okenko ve stylu " TLO vs HuK, starting in 5 minutes" a kdyz na to kliknete, prenese vas to rovnou na cumendu do jejich hry :)

    ps: vtipalek captcha mi k tomuhle prispevku vygeneroval PVZ :D
  • Nejlepší RTS pod sluncem , a stále se vylepšuje, ... no paráda *4*
    • No jak pro koho u me je treba number one serie TW a uz ted se tesim na RTW2 to bude neco :-)
      • TW je taky boží *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit