Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechápu tu vysokou známku. chybí obsah, na servru skoro nepotkáte hráče a hra stojí 70 €
    • Ke zbytku se nebudu vyjadřovat, nru nevlastním, ale dle diskuzí na tom něco bude.

      Kde jsi ale viděl tu cenu 70 eur? Vždyť se to dá dle heureky koupit za cca. 1200kč/47eur.
      • Tu cenu jsem videl na MS store. Kradené klíče z Ruska mne nezajímají.
        • Tak na heurece najdeš normální a legalní krabicovku, která určitě z ruska pocházet nebude.

          I když teďka si říkám, jestli nekoukáš na PC verzi hry, která je opravdu nesmyslně dražší., to by pak vysvětlovalo.
          • Jo, PC verzi.
            • Je ale možné zakoupit Xbox game pass, kde pokud je hra Play Anwhere, což SoT je, tak v rámci ceny (150 měsíčně) je možné jej i zahrát takto a nemusíš dát těch 1700 kč. Třeba by tě tato alternativa zaujala více.

              Navíc bys mohl odehrát i:
              Gears of War 4
              Halo Wars 2
              Halo Wars: Definitive Edition
              ReCore
              Riptide GP: Renegade
              Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection
              Super Lucky's Tale
  • Základem této hry je hraní s kamarády. Jestli to hrajete sami nebo se k někomu připojujete, tak to nepochopíte tu pravou podstatu a potenciál této hry. To však neomlouvá nezáživné PvE.
    • Ale co tam chces s tema lidma delat. Jednou za hodinu uvidis jinou lod, tak ji napadnes, a muzes dalsi hodinu cekat, nez nekoho potkas. Jako videl sem stream kde se dve posadky nahanely asi hodinu, ale to je tak max co te to bude bavit. Protoze jediny PROC je sysleni oblecku, a ty si nasyslis za 2-3 hodky i sam. Neporidis si zadnou lepsi vybavu, lod, nepostavis nejakou zakladnu, proste NIC.
      • No jestli to bereš, že se s kamarády musíš na hru 100% soustředit, tak ano, za chvilku tam nemáš co dělat. Ale pokud bys to hrál odpočinkově, tak se nádherně vyblbneš.
        • jabbo126
          To se vyblbneš i zadarmo a jinde...
          • Ve všední den v 9 hodin večer? Hospoda není možná a na ten večerní pokec to je parádní background.
  • spoock
    teďto testuju v rámci 14 denního trialu gamepassu na win10. Móc pěkná, prázdná hra, možná ještě prázdnější, než jiné MMO, Elite Dangerous jsem v základu odložil po dvou týdnech. Tohle je fakt na víkend. S jedním maníkem jsem se dal náhodně dokupy, fajn akce, ale jestli je krom ježdění z ostrova na ostrov nějaká zábava, to fakt ne. Jsem zvědav na Skulls and Bones, ale tam mi bude chybět ta možnost chodit po lodi. Tohle kdyby někdo vzal a udělal z toho explorativní hru, to by bylo větší vzrůšo. Si říkám, kdyby Warhorse udělali hru na lodi s jejich NPC, brázdilo se moře, objevovalo se, plnily nějaké rozvětvené questy v tichomoří a mělo to Cryengine. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit