Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mikrotransakce a p2w v hre za plnou cenu, to miluju. A jeste to homola obhajuje. Btw ze se hra bude hrat mesice ci leta po vydani je jen sen ubisoftu, chcipne to po vydani jako kazda jina hra od nich (v to alespon doufam)
    • Co sa divis? Adam je clovek, co v gamesplayi na TF2 prehlasil, ze sa divi, ze pristup do niektorych modov nie je za prachy a ze by s tym bol uplne v pohode.... U toho cloveka ma uz nic neprekvapi :)).
  • Veskoslav
    Měl jsem předobjednávku ještě za cenu cca 1200. Pak to Ubisoft oficiálně zvedl na 1550, aby se "dorovnala" cena. A nakonec, co definitivně rozhodlo o zrušení je tento paskvil:) No aspoň ušetřím prachy.
    • Morraw
      To jsi objednával někde u nás ? Na ofiko obchodě je 20% sleva a strhnout ti peníze hned, takže další manipulace s cenou nehrozí.
      To samé Wildlands. Konzolové ceny na PC hry. Úplně mimo.
    • Nekdy mas i docela inteligentni nazory
      • ...a na oplatku ta neposlal hajat :)
  • Ubisoft, nebrat
  • Takže pay2win za plnou cenu *11*
    • UbiSoft... what else? *4*
    • To není uplně pravda. Podstatné je, že expení hrdinů a loot k nim bude dávat efekt jen v režimu dominion, tedy 4v4. Když budete hrát 1vs1 nebo 2vs2, tak tam jsou vždy všichni na stejné úrovní, ať máš level 30 zbraň level 60...Teda až na to, jak umíš hrát. A o tom by to mělo být ne?
    • V Rainbow Six to funguje stejně, season pass nemám a nemyslím že by mě to nějak omezovalo.
      • The Divizion taky špale dobře,MM je v klidu a nikdo není zvýhodnění, záleží jen na obsahu, který si chceš dokoupit nebo ne. Takže klasický zobecňování tady. For Honor je pvp takže chápu ty obavy.
        • http://www.kurzycestinyprocizince.cz/cs/kurzy.html
          • *15*
    • bukrr
      Tři dny expů navíc, hrdinové a mapy o týden dřív mi nepřijde jako pay2 win. S hrdiny se stejně musíš učit nová komba atd., expy je vylevlí, takže pokud bude fungující matchmaking, nepotkáš je *1* To bych byl spíš nas*anej jako vlastník season passu.
      • Prej fungující matchmaking XD Právě proto bude ubisoft produkovat ve stejném stylu dál a dál, protože lidé jsou stále naivní stádo a je jedno že už to takle funguje několik let.

        Přeju ti krásné desítky hodin ztrávených v loadingu s peer to peer připojením. A prosím, nechoď plakat do příštích článků až ti dojde oco go
        • bukrr
          Naivní stádo *1* Holt u her jako je For Honor lidi naivní budou. Ukaž mi jinou hru tohohle stylu s takovými kvalitami (neříkám bezproblémový) *1*
      • 30 dní ne 3.. a fungující matchmaking u hry od Ubisoftu? Ty jsi asi snídal vtipnou kaši, viď? *1*
        • bukrr
          Ehm.... v tom případě jsem rád, že mě For Honor vůbec nezajímá
        • Musíš pařit na konzoli. Tam jede vše bez problémů. :-)
    • Krescz
      cos čekal? to je dnes úplně normální :D zvlášť když je to pod Ubisoftem
      • Jake p2w? Odemknuti kosmetickych itemu ti pomuze v bitve?
        • pokud se nemýlím tak itemy zlepšují statistiky
          • Ale jen v jednom modu hry - dominion 4v4, V ostatních (1vs1, 2vs2) itemy ani level neovlivňují.
        • Ne, ale odemknutí nových hrdinů a rychlejší expení jo
          • Nové hrdiny zadarmo a dřív je strašný p2w. Vidím, že se tady pořád hulí dobrý matroš...
            • Ty si toho ještě asi moc nehrál viď? Vydají novýho heru, kterej bude OP aby to natáhlo co nejvíc peněženek a za pár dnů/týdnů ho srovnaj s ostatníma a následně vydaj i všem ostatním.

              Po novém matrošu by ses měl podívat spíš ty, pak by ti to třeba začalo i myslet :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit