Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kočka musí být hodně "powerful pet" *3* do toho bych možná i šel... po dloubé době nějáké mmo co bych si zahrál. Jak to myslí no level no class? Jaký systém váš bude držet při hraní zbraně,doplňky?
    • Jestli jsem to pochopil správně, tak se postupně budeš moct naučit všech nevím kolik 600 skillů, který tam mají. A během boje se dají celkem snadno přepínat právě používaný skilly. Na oficiálních stránkách je myslím video.

      Ale je možný, že to nepopisuju úplně přesně.
  • Doufám že tam nebudou samé klišé postavy já bych si třeba zahral za něco originálního jako japonce s katanou nebo velkýho černocha s rotačákem
    • To mi zrovna zní jako celkem klišé postavy...
      • nepovídej *1* *1*
        PS měl by sis přeměřit vedení
  • Ach jo... samé MMO se na nás valí... kdyby raději udělali TLJ3, určitě by se zavděčili více lidem... navíc, v dnešní záplavě MMO, kdo ví kolik lidí si SW zahraje a kolik u něj zůstane. U TLJ3 by měli jasno, že to bude hrát snad každý, kdo kdy hrál předchozí díly a nebo má rád adventury *13*
    • Ja jim zase preju aby jim zrovna Secret World vysel, protoze pak budou mit penize na to udelat dalsi dil The Longest Journey. Jde o to, ze mmo ma potencialne mnohem vic zakazniku nez adventura (jakkoliv dokonale kvality). Proto udelali Age of Conan, ale s tim nedopadli dobre. Kdyby jim Age of Conan vysel lepe, uz mohli bejt na stole mozna dva nove dily TLJ.
  • konecne nekoho napadlo dat tlacitko na reklamu jinam nez prekryt tlacitko na full screen
    • a ja myslel, ze to bylo schvalne
      • i to je mozne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit