Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele, jak říkám, vím, že lidi tam nakupují a to nejen z okruhu mých známých. Přitom já osobně na tu stránku mám podobný názor jako ty, ale třeba jsem jen "vůl", který zbytečně nakupuje draze. I když prostě raději sázím na jistotu a osvědčené věci a za co nejnižší cenou se až tak neženu.
  • Mato1987
    Tie ceny a hlavne tá stránka je určite legitimná? Lebo sa mi to nejako nezdá, tie ceny...
  • Mrkni na g2a.com . Znám pár lidí, kteří přes tutu stránku nakupují a jsou spokojeni, já se přiznám, že jsem kupoval z klasického obchodu za 1200,-, měl jsem takové malé herní sucho, jinak by mi k tomu seděla spíše cena tak do osmi stovek. Myslím, že dost přestřelili prodávat to za takové peníze, když teď vím, co hra nabízí.
  • Mato1987
    Hmm tak buď taký dobrý a poskytni linky prosím ťa...lebo ja vidím, že v kamennom obchode stojí hra 29.99 a season pass na steame 24.99 euro, čo je spolu asi 1500 českých korún, to znamená, že keď si hru niekde videl vrátane season pass za 900 KČ, čo je v prepočte 32 euro, tak poskytni link, vďaka.
  • I tak dík. Dělám trochu zvuk, tak mě to zajímá . )
  • janchor
    To si bohužel nevybavuju.
  • hardli
    Na hrbitove by mohl byt kazdej dil *16*
  • Sanken, Sennheiser, AKG nebo něco takového?
  • janchor
    Na klopák.
  • Hra se dá včetně Season Pass sehnat za zhruba 900,-. Pak už jen musíš sám posoudit (pokud se ti hra líbila z recenzí a videí), jestli ti to za těch prozatimních 20-25 hodin potřebných na 100% dohrání stojí.
  • Už jsem se ptal na twitteru, zkusím to ještě tady: čím v exteriérech nahrátáve zvuk? #zvědavý

    Jinak vážně fajn díl. Možná jsem teď pár dílů neviděl (snad až od prvního), ale spisovná čeština k projektu sedí daleko víc. Jen tak dál!
  • Co se v Level TV naučíš v Games TV jako když najdeš
  • Mato1987
    Vydarený diel, konečne takmer úplne vymizla otrasná roztrasená kamera, ktorá kazila a občas aj stále kazí dojem z videa. Som rád, že neberiete pripomienky divákov na ľahkú váhu.
    Kratučká videorecenzia na shadow of mordor ma tým správnym spôsobom navnadila na to aby som si hru aj zaobstaral, no po zistení, že hra má season pass v hodnote 25 euro, tak som dal ruky od nej okamžite preč a radšej si počkám na kompletnú goty edíciu.
    Len tak ďalej, mimochodom tento diel ste natáčali na Hradčanskom cintoríne?
  • Mart9
    Napřed všechno postupně dohraj a pak si kup Mordor za hubičku. *3*
  • Jack1947
    To není pravda na Gamesplaye kouká dost lidí, pochybuji že jsou to jen školáci co neví jak naložit s časem.
  • up_er
    Lukasovi to jde, dobrej dil...asi ten Mordor fakt vyzkousim...
  • JOP — takhle nejak (plus to jak dela adventurni specialy Petr Tichacek) si predstavuju videoobsah na GAMES. Zadny hodinovy gamesplaye (ktery beztak realne sledujou nejspis skolaci nevedici co s casem).

    PS — Behem dvoustyho podcastu Lukas zminil jak moc ho MORDOR chytnul a me napadlo, jestli se to chysta rozvest v nejakym textu, protoze co jsem cetl doposud me nijak nezlakalo. A vida(!) — games.tv mi budiz odpovedi ☺ Mit ja cas, prachy a nemit silene dlouhej seznam her, ktery si chci zahrat spis nez MORDOR, tak bych se do toho i pustil.
  • Jack1947
    Brabce.
  • Kdo ma ruce v kapce,
    ten si honi vrabce...
  • BoB.2
    Co ten hřbitov?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit