Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velkym a uspesnym bude nadavano vzdy, at udelaji co udelaji, at reknou, co reknou, proste z principu, aby se ti mali vymezili a dodali si pocitu sebeduvery. Vzdy se najde duvod, cod je porad stejnej, re, ds nebo ted simcity zase naopak stejny nejsou a odvazili se byt jiny. A nejlepsi je, kdyz se neco nepovede, to je hned olej do ohne.
    • XorxoxTalarius
      No ty jsi to rozhresil :D
      Kdybych nejakemu svemu kamaradovy rekl ze oni za to nemuzou ze chcou byt inovativni, po te co si koupil digitalni deluxe edici, tak asi dostanu pesti :D At jsou inovativni, to vsichni vitame, ale muselo byt kazdemu jasne ze to proste bude prusvih.
      Navic je nas celkem solidni pocet co proste si radi hrajeme samy a nepotrebujeme tyhle online social chujoviny.
      • Jeste dodatek. Kdyz kazdemu muselo byt jasne, ze to bude prusvih, proc si to tedy nekdo vubec kupoval? To nema logiku. Navic se to zbytecne dramatizuje, tak se proste nepovedlo nastartovat sluzbu a ta byla par dni rozbita, to je toho. Stanou se i horsi veci. Hraci jako kompenzaci dostali hru zdarma, proste zadne drama.
        • XorxoxTalarius
          Ta hra byla rozbita dyl jak tyden. Proto davali hru zdarma ... kdyby jim to nefungovalo par hodin, tak to nikdo neresi ;)
          • Tak ciste obecne, dle ceskych zakonu mas na opravu produktu mesic a na zadnou kompenzaci narok nemas, takze jí zadat kvuli par hodinam by bylo ponekud mimozni. A na druhou stranu takova PSN byla plne nedostupna 6 tydnu a taky se svet nezboril - a ze to byl vetsi prusvih, nez jedna nefunkcni hra.
          • Pokud vim, tak ta hra je rozbita stale ... nebo snad uz funguji online zebricky? Takze hrou "zdarma" jen zaviraj hubu lidem, co pro oci nevidel, ze maj pulku toho, co si koupili.
        • Taky mě tohle neustálé řvaní na téma "Ale já to nechci hrát v multiplayeru! A ne a ne a ne a já jsem chtěl offline a já, já, já, jenom já!" leze už krkem. Je to hra vývojářů, oni si ji můžou udělat jak chtějí, žádnému zákazníkovy nejsou nijak zavázáni. Nemluvě o tom že se milionkrát opakovalo že to prostě bude online-only a že ten koncept té hry je na tom postavený od počátku. Co se ale na druhou stranu musí nechat je to, že hra jako taková je dost nedoladěná, neotestovaná a ty online prvky prostě pořádně nefungují. Skoro to vypadá jako kdyby v Maxisu to ani jednou nehráli 4 lidi v regionu najednou a ani nezkusili postavit great works. Nebo rozjet to nejdražší kasíno, které teď není nic jiného než černá díra na peníze.
          • XorxoxTalarius
            No a o tom mluvim. Pokud to delas online only, tak si tyhle problemy proste dovolit nemuzes. A jsme zase u toho co jsem rikal. At si jsou super inovativni, ale musi jim ty inovace slapat.
      • Kdo oni, EA nebo Maxis? Rekni kamaradovi, ze si za to muze sam, protoze kupuje zajice v pytli. Ma si pockat na recenze. Kdyz rad hrajes sam, kup si hru pro jednoho a ne hru ktera by design stavi na sdileni dat mezi hraci a naprosto jasne to verejne deklaruje. Prijde mi, ze si hraci nahodne kupuji hry metodou ruske rulety a pak si stezuji, ze se jim to nelibi a chteli neco jineho.
  • smejki
    Takže něco jako "Kdybych mohl, řekl bych Maxisu, aby offline hru udělali offline. Ale co já zmůžu? Jsem jen prostý človíček."?
    Hmm, seems legit. Spíš "Franku, nějak to uhaš, třeba si vysypej popel na hlavu, lidi to dojme."

    Tak jako tak, kecy nic moc nezmění, činy ano. A kdyby to byly činy přesně v souladu s těmito kecy, budu jen rád. Až bude další SC offline (klidně s nepovinným mulťákem, ať nežeru) a navržené jako SimCity a ne jako FarmVille+Tropico se zbytečnou overkill simulací, která celou hru kazí, klidně si ho koupím, EA , neEA.
  • Robotron3
    Mimochodem, kdyby nelhali, tak by to znamenalo, že nikoho v EA nenapadlo si spojovat online připojení s DRM? Že to má pro ně výhodu? Buďto si myslí o hráčích, že jsou idioti a nebo jsou sami idioti, nevim, co je horší. Z EA už by radši nikdo nic neměl říkat...
  • EA you are drunk. go home
  • Kr.Pa
    Podle me se nechali inspirvat "ochranou" u diabla 3 ...
  • Vááážněééé
  • Panečku, tak to je objev století. *6*
  • Black_Hand
    vyvojari z "Maximu". predstavte si ten casopis a jakou by tam asi vyvijeli hru :D. pekny preklep.

    kooperativni SimCity bych si teda predstavoval uplne jinak. to by ale nesmeli chtit co nejmensi zatez na servery za kazdou cenu a pokusit se o opravdove MMO prvky. ne o ten liny paskvil. treba se podivat na konkurenci? ta to sice taky neumi, ale jsou tam naznaky vetsiho potencialu. pripadne i na veci jako je EVE? a mozna nechat offline mod pro asocialy... a ze nas je :).

    1,1M je docela malo prodanych kusu za 2 tydny pro mainstreamovou hru jako je SimCity. tolik se na PC prodava velkych her bez extra otravne DRM (a SimCity je velka PC hra, mozna vetsi nez zaklinac, ktery DRM nemel krome prvnich par dni a i to nebylo nic tak hroznyho)...

    "a především mělo hráčům být lépe vysvětlena onlinová povaha hry." to mi pripomina narky jedne politicke strany, ze lidi jen nepochopili co delaji a ze chyba je v komunikaci a ne v necem uplne, uplne jinym.

    stavet se, ze nevedeli, ze k takovemu pretizeni muze dojit je naprosto absurdni. oni to vedeli moc dobre, ale sazeli na to, ze tak zjisti kolik budou potrebovat a pak se uzivatelum omluvi a vsechno bude v cajku... jenze ono tak nejak nebylo. a brecet, ze za ten obraz mohou media? diky za to!
    • Robotron3
      Teď když se profláklo, že tu hru dělali v Maximu, tak bych i věřil, že tu zátěž serverů nečekali, pač tomu tam v redakci nikdo nerozuměl *15*
      • Black_Hand
        a nebo chteli mit jen bandwidth zdarma pro stahovani p*rna. coz by maximu taky sedlo.
        • Robotron3
          Hloupí mínuskáři, co nerozumí humoru, že se ale dneska činí... *15*
  • vývojářům z Maximu? :-) A já blbec si vždycky myslel, že hry se vyvíjí v Maxisu
    • Ladislav_Loukota
      Ops, mea culpa...
    • Inquisitor
      Tenhle díl asi právě dělali v Maximu.
      • Ledacos by to vysvětlovalo.
  • Robotron3
    Lež velká, jako babylonská věž. Kdyby to tak bylo, udělali by i offline mod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit