Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz tech socialnich nesmyslu mam fakt dost, uz by zas mohla prijit doba kdy se "socialni" bralo skoro jako sprosty slovo...
  • zx_spektrum
    "Když bychom se podívali za deset let zpátky, viděli bychom tento okamžik jako zlomový pro vývoj průmyslu." Jojo, za deset let uvidíme, kde se to zlomilo a šlo pomalu ale jistě do kytek.
  • jj přesně tak dnešní hry nejsou ono, technologie máme jaký sme vždycky chtěli a místo aby se využívaly a vycházeli samý pecky, tak každá je větší a větší blbost. Člověk který chce kvalitu, stejně sahne po tradicích zpátky do roku cca 2000 a zpět... Holt asi tomu už odzvonilo, nebo aspon ja mam ten pocit...
    • helgi
      Právě jsem nainstaloval Vampire - The Masquerade: Bloodlines a potom se chystám na Deus Ex a Deus Ex: Invisible War. Pochopitelně to proložím System Shockem 2... jo, to bude parádní začátek školního roku... jen ten konec asi nedopadne dobře *1*
      • Hanzales
        Krásné na tom je, že třeba ten DE1 a SS2 si člověk může okořenit lepšíma texturama a modelama, nicméně si toho pak stejně pomalu nevšímá, neboť ujíždí na samotné hře :) SS2 jsem dojel před týdnem, a DE:HR si zapařím asi až ve čtvrtek :/
        A k článku. Vzhledem k tomu, že třeba FB nemám a mít nehodlám, tak mně taková budoucnost také neláká. Samotný PSN Home v současné podobě moc nechápu. Chvíli jsem se nutil tam pobíhat, ale přišlo mi to dost, no....
        PS3 mám vlastně jen na exkluzivky, které jsou hratelností špičkové, ale multiplatformní hru bych na nic jiného než na PC asi nevzal. Výjimkou jsou opravdu hodně moc sprasené konverze konzole>PC, ale naštěstí jsou to opravdu velmi ojedinělé situace.
        • smejki
          mohl bys mi doporučit ten retexture mod na DE1? nedávno jsem si ho pořídil a poprvé chvíli zahrál. A rád bych ho i dojel, ale moje neznalé oko skutečně trpí. nemám moc rád early-3D hry.
          • Nove hi-res textury pre DE1 su tu:

            http://www.moddb.com/mods/deus-ex-new-vision
            • smejki
              do kelu, to je velký *8*
              dík!
          • hm :/ pouze na SS2, tam to mám pokoumaný s češtinou a všemi dostupnými mody.
            Ten texture project na DE1 jsem zatím nezkoušel, hodlám ho znovu zahrát až po dohrání DEHR :) Každopádně bych začal asi tady: http://imbacore.blogspot.com/2011/07/deus-ex-1-graphics-textures.html
    • A nebo sáhne po konzolích, kde je důležitá hlavně hratelnost.
      • tak to rozhodně ne, hratelnost je nejlepší prave na zminovanych PC
        • sice sou konzole dobry na nejaky ty fighty ale fakt jen na par žánrů, na většinu je PC nej
          • sterba : D
            • Hanzales
              ...ty dělaj jízdní kola ne? :) či co to je zase za nový slovní obrat? *8*
          • Aha :D
  • Sony je pro herní průmysl moc důležitá společnost. Hledá slepé uličky.
  • Myslim ze se tomu rika zacatek konce, pay to win system je vysmech vsem hracum. Doufam ze tyhle projekty krachnou a poradne *12*
  • Hairy_Ass
    Výmluvný Cimrmanův epitaf: "Budoucnost patří aluminiu." *1*
  • Kecy kecy kecy a zase jenom kecy. Pokud by tohle měla být pravda, tak jsem tím tuplem rád, že jsem se zbavil PS3. Sociální cipoviny nikdy hrát nebudu, to radši nic.
    • Nikdo te ale nenutil to hrat
  • Free-to-play model funguje jen tehdy, pokud je hra schopná zaujmout hráče natolik, že jsou ochotni "pustit nějaký ten dolar navíc".
    Nemyslím si, že je tento model použitelný pro všechny hry. A rozhodně nebude tak lukrativní, pokud bude využit pro armádu podobných hříček v prostředí lépe vypadajícího Second Life.
    • Ale samozřejmě souhlas s tím cos napsal.
    • Ale jistěže tenhle systém může fungovat, ale dejme tomu u MMORPG za předpokladu, že peníze vybalancují strávený čas ve hře. Příklad: Hraju a chci meč +5 "Stínač údů" Mám dvě možnosti. Buď si nafarmit goldy, což potrvá dejme tomu několik dní nebo si ho rovnou za real money koupím. Nebo stejně jak je tomu ve WoWu, chceš speciál peta či mounta, kup si ho za real money. A můžu říct že člověk pak ve hře potkáva velmi hodně hráčů, kteří toho využili = nezanedbatelné množství financí. A hlavně tenhle systém vývojáře nutí přidávat do hry stále nový obsah.
  • ...no vacsina ludi si samozrejme kupuje konzolu, aby mohla sadit mrkvu na farme...
  • No, až budou všechny hry stejný, jako dnešní free2play, tak aspoň konečně budu mít čas dospět a přestat se hrám tolik věnovat :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit