Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MishKonn
    Velmi se těším, jednička mi přišla jako naprosto geniální hra gameplayem porovnatelná se StarCraftem, dvojka mě sice bavila, ale moc sympatický mi nový herní systém nebyl.
  • zepperin: Spíše naopak, byl to hodně originální přístup k žánru RTS.
    • Black_Hand
      zas tak originalni ne. ALE do ted s kamosema davam multak. kde jinde najdu tak zabavnou RTS, ktera ma rozumny 3v3?
  • super zpráva děkuju! Jednička je jediná rts co mě kdy bavila a hraju jí doteď
  • Co bude mít lepší prodeje? Homeworld, který není pro každého nebo hra z Warhammeru 40k, která má prodeje zajištěné už díky zasazení? Myslím, že je to jasné a jsem za tu volbu rád.
  • Hry s mikrotransakcema automaticky vypoustim, nesnasim tento novej trend.
  • oprava: ten kdo stal za H2 tam uz ani neni...

    bivali zamestnanci GD relicu:

    H2 = Moragn Jaffit (neni v relicu ma vlastni studio)
    Dow1 = Jay Wilson (neni v relicu je ted v Blizzardu a dela na D3)
    CoH = Brian Wood (neni v relicu, je mrtev)...
    DOW datadisky - DOW2 = Jonny Ebbert (neni v relicu je v Blizzardu a dela na SC2)
  • Tak já mam zase o něco radši dvojku, což ze mě asi tady dělá menšinu. U dvojky mi přišla tak nějak lepší atmosféra a s jednotkama sem se víc ''zžil''. Navíc sem nikdy neměl rád tu mechaniku průběžnýho doplňování modelů v boji, co je v jedničce.

    Ale nevadí, obě dvě jsou skvělý hry a na trojku se velice těšim. I když Company of Heroes 2 by taky nebylo vůbec k zahození.
  • ja celkem pohybuju jestli by Homeworld III dokazaly udelat tak jako ty predchozi, mam takovy pocit ze ten kdo stal za H3 tam uz ani neni.. neni to o tom jestli Blizzard, Bioware nebo Relic je to vzdy o tech lidek a pokud odejdou tak jejich talent odejde s nimi...
  • super slyšel jsem že budou vetší mapy a znova stavba zakladny. Jen doufam že startovaci rasy nebudou znova klasicky sm atd. ale daji tam hned od zacatku tau, necrony a dalsi na ktere se zatim v DoW 2 nedostalo.
  • Fajn, dvojka sice nebyla to co jsem cekal a bylo to vicemene zklamani, ale i pres to to byla dobra hra... takze lze ocekavat, ze to zase nejak dopadne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit