Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stadia by fungovala kdyby to udělaly pořadně  ,  budoucnost hraní vtom určite bude ale  v době kdy se tim streamem neztratí jediny pixel

  • KarelKarel

    Ja se streamovani desne branim uz jen z principu, takze asi stareska demence. Proste me to vzadu v hlave kope, ze ta kvalita je mizerna a odezva a nevim co jeste. 


    Asi za predpokladu, ze bych mel velkou OLED TV, kde by to bylo nejak suprove integrovany a fakt to jen nakopnout a hrat... jako ...


    nebo to nejak takhle vlastne funguje ne? :D

    • Ak mas GeforceNOW a RTX 3080 Tier, tak mas aj dobry obraz aj odozvu. Nie je sa coho bat.

    • TheRKD

      Taky se tomu bráním, radši si hry stále kupuju v krabičce, ale elektronická distribuce už dávno vládne světu. Streaming je nevyhnutelná budoucnost. Už nekupujeme DVDčka a BReye.

      Prostě pustíme Netflix (HBO, Disney+, atd.). Hry jsou jenom náročnější, bude to trvat trošku dýl. Protože oproti filmům (a seriálům) mají interaktivní složku. Ale až se ještě zvedne kvalita internetovýho připojení a zmizí latence. Bude to prostě jen herní Netflix.

      Výhody budou příliš velký. Jak říkám, mám rád krabičky. Ale už i teď dokážu ocenit Game Pass. Brutální knihovna v ceně dvou AAA her za rok? Neber to. Jedinej mínus je, že si člověk stáhne deset games a zaplácne celej disk. Když za pár let dostanu místo možnosti instalace jen tlačítko Play, budu rád. A místo krabičky si dám na poličku postavičku...

      Google to měl ještě pár let přetrpět, změnit tu nesmyslnou politiku kupování her a mohl mít úspěch. Stejně jako Amazonu jim chybí trpělivost. 

  • TheRKD
  • MalyZeli

    Tak to jsem teda opravdu, ale opravdu nečekal.

    • Derp_1337

      Sarkasmus?


      Já bych řekl, že se to dalo čekat. Ten jejich business model, byl dost blbý. Člověk musel koupit samotnou hru přes platformu Stadia, aby mohl hrát. Praktičtější by třeba bylo, kdyby se zohleďnoval nákup třeba přes MS Store nebo Steam (hru si pak můžeš stáhnout domů a hrát klidně i offline) a pak nějaký měsíční paušál za běh streamu Stadia.

  • Nemyslím si, že by hraní přes cloud u MS bylo na okraji. Naopak je to super služba, kterou docela využívám.

  • *suprised pikachu*

    Ten jejich obchodní model byl k záhubě předurčený. Poď mi 1600,- za hru, kterou si jinde než přes Stadii nezahraješ. Zejména v kontrastu s Game Passem, kde v řadě případů hraju stejnou hru večer na PC, ráno přes cloud na mobilu a o víkendu na Xboxu na chatě. Ničemu nepomohl ani track record Googlu zrušených projektů. 

    • honcka

      Navíc, když teď MS přichází s tím family účtem, jsem zvědavej, jak to zamává s Geforce Now

  • Naštěstí budou všechny nákupy refundovat, včetně hardwaru zakoupeného přes oficiální google store. Ale vzhledem k tomu, že to byl můj výhradní způsob hraní her, tak konec této služby oplakám. Žádná podobná služba nenabízí podobnou kvalitu. Nejpodobnější je GeForce now, které ale v bezplatné verzi nabízí pouze hodinu hraní a v placené verzi 6 hodin. Pro příležitostné hráče jako jsem já a mnoho dalších, kteří nejsou ochotní investovat do drahého hardwaru , byla stadia jedinečnou příležitostí, jak se ponořit do světa her kdekoliv, kdykoliv a na jakémkoliv zařízení.  Bude mi chybět

    • Inquisitor

      Hrát 6 hodin v kuse je málo? Navíc hru pustíš hned znovu a hraješ dalších 6 hodin.

    • 0011

      Buď jak píše Veskoslav a pokud nechceš investovat ani do hardware tak game pass ultimate má taky streaming her

    • Veskoslav

      Kup si  nejlevnější Xbox, k tomu Game Pass a hry ti pojedou mnohem lépe než na Stadii...

      • pichpe

        A k čemu by mi ten xbox asi byl, když nemám televizi. Mám ntb na práci a na něm šlape Stadia výborně, stejně tak Geforce Now. GP jsem si jeden čas platil, ale na PC je sice funkční, ale poměrně nepraktický. Ta nepodpora klávesnice byla ze začátku velké peklo. Ale holt co se dá dělat, jsem členem minoritní skupiny uživatelů.

  • uher

    Robotron umřel společně s OnLive...

  • Gulivera84

    Ne, proc, nemohly to zkusit nekak prepracovat tolik zdroju v niveč

    • palcov

      Google si to může dovolit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit