Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • J.V.Stalin

  Myslím, že aktuálně by právě bylo víc kontroverzní kdyby se tam ta moderní politika vůbec necpala 😀

 • Nevěřím, že recenze budou špatné, pokud to totálně neselže i v jiných oblastech než v tom, že tam hodí pár černých hobitů. Že se to bude hejtit v diskuzích, je věc druhá, ale na prodeje to až tak velký vliv nemá. Navíc se tím dá docela pěkně zamaskovat, že jsou tam zásadnější chyby (třeba v Zaklínači se to celkem povedlo).

  Pokud se o tom lidi nedozví, tak si předplatné tuplem nekoupí. Další možnost je reklamní kampaň za $200M. Amazon nějak potřebuje vytroubit, že vysílá seriál založený na legendární předloze, která na rozdíl od jiných nebyla zfilmovaná už padesátkrát.

 • Tim spis...proc by si nekdo zacal predplacet sluzbu kvuli produktu na ktery jsou negativni recenze ?

 • To je ještě v pohodě. Zaklínače znají fanoušci knih, kterých moc není. A hráči. Těch už je víc, ale pořád ne tolik jako těch, co znají LotRa (po Jacksonových filmech). Tady bude zajímavá spíš jiná věc: Není to na Netflixu, který předplácí skoro všichni, ale na Amazonu, který nemá skoro nikdo. Tipuju, že sledovanost jako takovou to nebude mít nijak skvělou. Otázkou je, kolik to přitáhne nových předplatitelů. Tady bych řekl, že vstoupí do hry to, že se informace musí šířit virálně, protože: "Hele, možná je to dobrý, ale není to na Netflixu, tak na to kašlu." To si řekne většina z těch, co o tom budou vědět tak jako tak. Jediná možnost, jak to prodat, je rozšířit o tom povědomí a tímto způsobem je to v podstatě zadarmo.

 • Na tom něco je. Na druhou stranu tady bude na rozdíl od čtenářů Zaklínače negativní reakce i od lidí co maji rádi filmovou trilogii Pána Prstenů a to je hrozně moc lidí.

 • No jasně. Ale když máš normální špatný film s nízkým hodnocením, tak o něm všichni nemluví a všude se o něm nepíše. Na takové člověk nekouká. Pokud o tom ale najednou mluví a píšou snad všude a cítíš z toho, že všichni mají potřebu ti vysvětlit, aby jsi na to jakože nekoukal, tak ti to fakt nedá. To se běžně u špatných filmů neděje :-D

 • Jenze prvni sezona Zaklinace stala cca 80M, ale prvni sezona Lotra stoji 470M.

  A lidi se na to divaji, ale takova pecka to neni...ostatne nova serie Cobra Kai ma vetsi sledovanost nez Zaklinac 2. 

 • Derp_1337

  "Proto sem si i teď rozečetl knížky, že si spravim chuť a že pozdější díly budou určitě lepší, než v seriálu"

  Pozor! Ono je to právě naopak. Čtenáři knih chválili seriál, že v seriálu je to udělané lépe než v knižní předloze.

  Bohužel autorovi knih došel dech a ty poslední knihy měl klesající kvalitu... Prostě scénáristé seriálu vykřesali z předlohy maximum a dokonce v některých ohledech to bylo lepší než samotné knihy (to platí pro poslední 3 knihy a seriálové sezóny. Např první kniha je perfektní).

 • Zaklínačský seriál Netflixu to taky schytal a finančně je úspěšnější než tvůrci čekali. A to má mnohem víc chyb než jen nějaké ty černé elfy a dryády. Ale mluví se o něm, jsou ho plné diskuze a lidi na to evidentně koukají, tak to asi funguje. Že si to spousta lidí stáhne nelegálně? No, streameři videa už se poučili z toho, že pirátství v rozumné míře podporuje jejich obchod. Někomu se to po upirátění líbit nebude, někomu jo a pro větší komfort si další řadu pořídí oficiálně => profit.

 • No nevim, treba ja osobne nekoukam na filmy, ktere maji nizke hodnoceni. Spousta filmu prodelala kalhoty diky spatnym recenzim. Mozna to lidi upirati aby se podivali, ale do Lotra vrazil Amazon 400M ? a to se spatnou reklamou nezaplati.

 • Asi tak. Říká se že není špatná reklama.

  Nebýt toho šíleného hejtu na woke popelku, tak ani nevím, že existuje. Jen díky tomu mi to nedalo a musel jsem se podívat o co se jedná.

  Tohle bude kdyžtak podobné.

 • Tak to se pleteš. Tedy ano, lidi to budou bojkotovat a bombit, ale bude se o tom mluvit a spousta dalších se na to podívá (a zaplatí) jen ze zvědavosti nebo proto, že jinak by se o tom vůbec nedozvěděli. Fanoušci Tolkiena strašně malá skupina proti počtu diváků, kteří autoři potřebují, aby se jim to zaplatilo. Špatná reklama je taky reklama a dnes se prostě nevyplatí vytvořit něco, co je prostě jen dobré. Pokud to není kontroverzní, tak to nevydělá dost (nebo aspoň ne dost rychle). Tedy nejde o nic jiného než o peníze.

 • Tomu se mi radši nechce ani věřit, pokud mluvíme o Expanse. Místy to vypadalo, že se někdo jen podíval na video z youtubu (bez disliku :D) o čem byly první tři a jaký charakter mají postavy a podle toho napsal další scénář pro Amazon.

  Proto sem si i teď rozečetl knížky, že si spravim chuť a že pozdější díly budou určitě lepší, než v seriálu. A abych se dostal na konec příběhu :).

 • Anon-ym

  Na všech sériích u Amazonu dělali autoři knih a bylo faithful knížkám jak jen to šlo. Hlavně nebýt Amazonu, tak ani žádné další série nejsou.

 • Hodně lidí předlohu miluje a budou to bojkotovat a bombit tomu skóre kvůli tomu, že do toho Amazon cpe moderní politku. Je to děsivý vidět, že i korporaci jako je Amazon záleží víc na politický agendě než na penězích.

 • Vogon

  Zlo nedokáže tvořit, pouze pokřivit už vytvořené.

 • Vogon

  Natočit skutečnost takovým způsobem, aby vypadala jako špatné CGI, to už dá hodně práce.

 • Tak zrovna posledná 6. séria Expanse bola veľmi dobrá, aj keď to mohlo byť skôr napriek Amazonu.

  Viac irituje to, že zbabrané sci-fi seriály ako The Foundation  alebo Vychovaní vlkmi dostali odklepnuté pokračovanie a Expanse miesto toho končí

 • Maxianimal

  Tohle bude velký špatný, bohužel :/

 • Nevěřím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit