Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frank.horigan

    """To, ze nieco funguje dobre v hre, neznamena, ze bude fungovat aj na filmovom platne."""


    To souhlasím.. :)  Ale celý příspěvek vyznívá poněkud zmateně, jakože si protiřečíš.

  • V com konkretne by Last of us v ramci filmovych kvalit zaslapal do zeme 95% vsetkych serialov ? 

    Po scenaristickej stranke ide o tazky priemer. Hra sa hrala dobre, a dobre vyzerala.

    To, ze nieco funguje dobre v hre, neznamena, ze bude fungovat aj na filmovom platne.

  • Maxianimal

    Áno, stejně jako jsem z několika záběrů z "Halo" vydedukoval, že to bude hnoj, a jako ze spusty a spousty dalších. Když má člověk nakoukáno a nahráno to, co já, leccos z pár záběrů pozná.

  • MalyZeli

    😂😂😂 To teda jo...

  • spoock

    To jsi vydedukoval z několika záběrů? já bych soudil nejdříve až z oficiálního traileru, kde toho bude víc. Mám tam pár výhrad, ale neřekl bych, že zrovna tenhle seriál bude prů*er.

  • Chadzi

    Jelikož u toho je i Neil Druckmann, tak bych se nebál. 

  • frank.horigan

    Rovněž tomu absolutně nevěřím. Navíc ještě dělat seriálový počin na motivy hry, která by svými filmovými kvalitami zašlapala do země 95% všech podobných seriálů....

    Ptaám se proč?? ... by tohle měl fanoušek her byť jen minimálně ocenit.. :) 

  • Deywik

    vypada to strasne 😂😂😂

  • MalyZeli

    Prvni 2 serie TWD byly skvele, tohle nevypada ani na uroven tech poslednich serii.

  • Jevo83

    Na mna to posobi produkcne ako Walking dead (to nie je pozitivum :) ale s lepsimi hercami

  • Maxianimal

    Nikoliv, vypadá to lacině až hanba, na úrovni televizních seriálů z přelomu tisíciletí. To mají lidi opravdu tak malý nároky a spolknou každý .....?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit