Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wire je nejlepší seriál, který znán. No a Shield je druhý nejlepší seriál :-). To by byla dobrá inspirace.
    • druhý nejlepší je The Sopranos :)
      • A jo Sopranos. Já zapoměl na Tonyho. Nedávno jsem to dokoukal a je to další z mých srdcovek. Spolu s Oz
        • Dik za tip o Oz jsem do ted neslyšel. Vypadá to hodně zaímavě !
  • @Leatham: Já bych moc Shield a Wire neporovnával. Oba jsou nadgeniální ale prostě... Jiný. Jinak doporučím (pokud už není známo) Breaking Bad.
    • braking bad prestava byt zajimave od druhe serie, kdy je jasne videt nastavovana kaše... Wire je zatim to nejlepsi na co se da v serialove forme narazit-...
    • Mimochodem, toto je snad první Tiscali diskuse bez flamu a nadávek v historii *1*

      Way to go, guys!
    • Na Breaking Bad se chystám už pár měsíců a teď, když kamarád sjel za víkend 3 série, už na to asi konečně kouknu. Jinak osobně jsem se Shieldem přestal v 5té řadě (už jsem to nedokázal trpět). The Wire jsem viděl pár měsíců předtím a jelikož ho suveréně považuji za top5 seriál historie, tak mi Shield (podle mě až moc vyhypeovaná) připadal strašně povrchní, až téměř fádní (chyběl mi tak zkrátka ten pohled z několika stran, ne pouze policie) a vyjma onoho "hlavního" případu také příliš epizodní.
  • Slotermeyer
    Kdo nezná The Wire, tak by si měl rychle doplnit vzdělání! Sheeeeeeeit!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=70eU840lc38

    *1*
  • Já chci hru na motivy Walker Texas Ranger.Nezničitelný hero cop, který rozmlouvá z duchy když nemá páru jak dál, ve svém pickupu jezdí jak v need for speed.Kop s otočkou by byl megamaxisuper fatality jeho pohled likvidující zlé myšlenky.Plně zničitelné hospody při rvačkách apod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit