Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SS mel vzdycky nejlepsi coop, tak doufam ze to bude stale slusnej narez
  • No přiznám se, že jsem taky poněkud rozčarován výsledným zpracováním. Grafika mi příjde úplně v pohodě, ale animace a kolize s výsledným dojmem docela zamávají. No uvidíme.
  • Jsem především hráč FPS akčních her i když některé povedené tituly z jiných žánrů si dám také když mě zaujmou. Ale "Serious Sam 3" ? Podle mě brak který by neměl být označován jako akční hra ale bezduchá mlátička... *11*
    • Nekteri maji ocividne problem pochopit podstatu teto hry.V takovem cod taky hrac kosi stovky nepratel jak na bezicim pase,ale rozdil mezi temi dvemi hrama je ten,ze cod se u toho tvari smrtelne vazne zatimco SS si dela srandu sam ze sebe a spousty dalsich.
      • ucho
        navíc SS má skvěle vyvážené zbraně a nepřátele. na různé potvory se dají dělat různé strategie a je to skvělé odreagování.

        jinak na Steamu už je předprodej. 25 eur není na novinku špatné :)
        • tak to ani nahodou, super cena, za dufajme super hru, dalej by som reagoval k Vasekovi, fakt ti vadia tie hordy, ved ako uz aj predomnou kolega hovoril, jednoducho to patri k SS, a ked si vsimnes prave aj battlefield ci cod ci moh, ci skratka podobne strielacky aj bulletstorm, kosis a kosis a kosis, nepriatelia na teba idu ty ich zabijas, priznam jednu vec, zabijas ich inak, hm, pomalsie a zdlhavejsie, krijes sa a skrytu ich das, pripadne sa zahras na ramba, ok, takze tu to nemusis robit tu si nonstop rambo a drtis potvory a drtis a nestaras sa o nic len o rubanie nepriatelov a ako som vo videu videl tak ten masaker z nasobili oproti predoslym dielom, takze sa tesim na toto, komu sa to nepaci tak, musi ist hrat iny masaker, napr. spominany COD, pred tym nez my napises ze som asi COD nikdy nehral, mylil by si sa hral som vsetky, a vo vsetkych zabijas na 10 a stovky nepriatelov, ok mozno tu ich je o niekolko 1000 viac ale o to tu v tejto hre ide, tak to ber ako parodiu a ked si to kupis pripadne pozicias od kamarata tak si to aj tak uzi, nemysli na to z nejak vazneho uhla, ber to len ako srandu a ked to dohras budu ti vlasy dupkom stat a budes sa skerit ze praskne monitor
          • Navíc pokud Serious Sama člověk hraje na Serious obtížnost (podle je mě je skoro hřích ho hrát na jinou), tak si užije i nějaké té taktiky, protože jen tak pobíhat a střílet kolem sebe proti stovkám potvor najednou bez umírání nejde, musí pobíhat a střílet kolem sebe s rozmyslem - preferovat určité cíle, volit k tomu správné zbraně, plánovat si sbírání lékárniček a to všechno často za situací, kdy je na obrazovce několik stovek potvor mnoha druhů. Kdo nehrál asi nepochopí. *4*
            • Pro: Romla
              hmm... no možná to testnu ještě jednou, nevím...
              Hrál jsem to na obtížnost 4. z 5.
            • Tak jasně, každému to sednout nemusí, ale já jsem se u SS vždycky bavil, alespoň na serious obtížnost mi to tolik repetitivní nepřišlo, protože člověk se musí opravdu snažit, aby přežil, třeba na tourist se to dá projít i se zavřenýma očima, ale to bych si úplně zkazil požitek ze hry. Jedině na serious obtížnosti máš dvojnásobek nábojů do zbraní než na všech ostatních, protože je kvůli velkému počtu potvor budeš opravdu potřebovat. Podle mě obtížnost v tom taky hraje docela roli. A nejlepší díl série je The Second Encounter (HD), ve kterém je hodně variabilní prostředí a pár zábavných nových zbraní a potvor + v HD verzi i spousta zábavných MP módů.
            • pro: Kinet1c, Romla
              Souhlasím s vámi oběma víceméně. Hrál jsem Serious Sam 1 + SS 2 demo... to co mi na ne této hře opravdu nesedlo je děsná monotónnost, jakoby tvůrci hry nepromýšlely spawn monster ale spíš to jen flákali v editoru na střídačku. Horda monster A, horda monster B, horda monster C... atd. jediná taktika je vnímat jejich pohyb, rychlost a jak rychle zatáčí když mě minou... je to pro mě za chvíli nudné a znovuhratelnost nulová... a znovuhratelnost je pro mě hodně zásadní věc.

              Té hře by určitě pomohlo kdyby hordy monster byly více promíchané, víc typů monster pohromadě aby se vzájemně doplňovaly... jenže to vyžaduje o dost více práce na té hře a to asi tvůrci neudělají. *9*
              Trochu o tom něco vím, dělám modifikaci pro DOOM 3, Quake 4 a Half-Life 2... přidávám do originálních map víc nepřátel přímo nebo skriptem. Je jednoduché naklikat spawn velkého množství nepřátel ale když to má být promyšlené aby to bylo co nejméně stereotypní tak je to dost pracné.

              v Serious Sam mě přepadně stereotyp dost rychle *13*
              Tak asi tak...
      • presne
  • ucho
    těším se
  • hudba z epic meal time (youtubeři vědí :D )
    • good for you :D
  • Třeba mě ten trailer nadchl. Sice ten bič vypadá jak z bulletstormu, ale mě je to fuk. Je mi úpně jedno co hra okopírovala, protože to bude brutální řežba. Říkejte si co chcete, ale pro mě to bude hra roku (jestli to nepos*rou). Mimochodem, nevím co se vám nelíbí na grafice, vypadá úžasně
    • Možná ti to tak nepřijde, ale podle mě to už posra**
      • Nepřijde no :) Ale každému se líbí něco jiného :P
  • co to je? Grafika jak za totáče a nepřátelé s bombami na rukou a místo hlavy. Na to že o Serius Samovi všichni tak básní, je to docela brak. Pár věcí zkopírované z Bulletstormu a Duka, přetavených do totální slátaniny, co bude dělat problémy strávit i vítězi soutěže v pojídání hřebíků. Tohle je dámy a pánové zkrátka děs (na hru z 21. století).
    • Jde videt,ze eru prvnich dvou dilu serious sama si nezazil,jinak bys takove kraviny nevypotil.
      A ze grafika neni nic extra?Uvedom si,ze tam jsou na scene desitky a nekdy i stovky nepratel a musi to utahnout dnesni pc.
  • MishKonn
    Ehm...kam se poděla ta úžasná grafika? A ty animace z roku 2000, nezměněné? Ugh, tak tohle mě posadilo zpátky na zem.
    • Pokud hledíš jen na grafiku tak si zahraj FAR CRY a nedrbaj do SS 3 , vypadá to výborně až nato vyrvávání očí gnarům brrrr
    • co mate proti grafike OMG, grafika vyzera super, a neviem, mne je to v pohode, pozri si hru z roku 2000 potom uvidis co je to grafika, tam to sa len ako tak zacinalo skraslovat, nebolo to este nic moc, taky deus ex, nic moc, ale na tu dobu uzasne, a hratelnost mega, atmosfera dychala s kazdeho kuta, a predsa ked si to dnes nainstalujes a nedas tam texture pack, tak to ani radsej nespustis pretoze je tam hnus grafika, fakt nerozumiem ludom ako si ty clovece, grafika je sice pekne ze existuje, ale niekedy sa hrali este textovky a ludia sa pri nich nesmierne bavili, ba este sem tam si niektory zaspominaju aj teraz, a tam mas grafiku akurat vo svojom mozku, neviem ako obmedzenom, ked tak strasne potrebujes uzasnu grafiku v hre, tak by si mal hravat tech dema, aby si sa mohol kochat, zbytocne nehraj hry, nema to zmysel, ked ti v hre ide v prvom rade o grafiku, daj si 3D mark a ides
    • kdy ses narodil? At vime, jak stare animace mas ty. Ty ze hry naprosto jiste budou novejsi, jak ty tvoje
      • MishKonn
        Nevím, k čemu ti to bude, ale narodil jsem se 1. 3. 1990 a hrál jsem všechny Serious Samy, včetně remaků... *7*
    • Zase jen Grafika.Lidi na Grafiku tak přísně nehledte.
      Ta grafika je dostačující podle mne.Důležitější je Atmosféra,hratelnost,atd ale ne Grafika
      Samosebou nesmí bejt jak Serious 1 ale stačí aby byla jako třeba u Serious 2. Ta by mi ani nevadila.
      • On má ale pravdu, ten starý trailer mal dosť pôsobivú grafiku, na rozdiel od tohoto. Niekde sa objavil názor, že toto sú zábery z nejakej starej Alfa-verzie... Dúfajme. Mne sa napríklad grafika SS2 vcelku hnusila.

        http://www.youtube.com/watch?v=LbY24cvelFw
        • Vždyť obě videa vypadají naprosto totožně.
  • Ale opravdu nemuseli kopírovat ten bič z Bulletstormu... *6*
    • Spades
      podle me je to schvalne - jako parodie :D
      • Taky mi přišlo jako jednoznačná parodie(viz. začátek traileru ala ME).
        • Myslím tohoto. http://www.youtube.com/watch?v=N0sVUFwc9e8
      • Také bych to tak viděl - přecejen vodítko z Bulletstormu působylo spíše jako bič, a tohle je vodítko, jak se patří :).
    • V dnešnej dobe sa kopíruje všade a všetko. Zvykaj si *3* Lepšie to už nebude... A netýka sa to zďaleka len hier.
      • Nevieš, prečo ti to hovorím?
    • rancor1223
      Taky mě to napadlo, ale tady mi přijde líp využitej :D
  • God-of-War
    Zdá se mi to nebo tam občas ještě doskakuje textura na zbraních? Jinak to bude stopro šílenej masakr *1* už se těšim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit