Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víš co, strašně se mi líbí, jak vždycky nejmladší a nejchytřejší říká ostatním děcko *3*. Můj pubertální syn to také často používá..... Spíš si dávej pozor na hry 18+. Ještě na ně máš spoustu času *1*
  • Tak ještě jednou, svůj názor mám, tady jsem ho ventiloval a tím to hasne :) .... vyslechl jsem si názory jiných, hlavně bez urážek a jedeme dále. Diskuze jsou o názorech. Já splitscreen nepotřebuji, trávíme čas na teamspeaku a lokální wifi síti. Když se navštívíme nehrajeme na jednom počítači, ale grilujeme a ožráváme si papule na zahradě. Splitscreen je přežitek *1*. A klidně si hrajte na jednom PC, je to váš čas a vaše zábava.
  • Raziel_cz
    Na židlY určitě ne. *1*
  • Sakra 4 lidi se mi na židly nevejdou *3*

    Zůstanu u MP po netu. *3*
  • No vzhľadom na to, že to bolo pod záťažou, by som to tipol na nejaký vetráčik s vymláteným ložiskom, ktorý sa začal točiť naplno...
  • A taky Split/Second :)
  • Já se jen přidávám k seznamu těch se třemi gamepady. Doom pro 4, Micromachines V4, Atomic Bomberman...
  • Takže ešte raz pre tých pomalších... Hráči split-screen chceli, dostali ho a sú za to radi. že sa to nejakému odutému decku nepáči, je vážne každému jedno *3*
  • Raziel_cz
    Nikdo neříká, že tam nebudou další nápady. Tohle je prostě příjemný bonus.

    Mimochodem, k těm ovladačům - copak musíš nutně mít doma tři? Když se sejde parta lidí, nemůže si každý přinést ovladač svůj, nebo co?
  • No říkejte si co chcete, na splitscreenu jsem také vyrustal. Začal jsem na ATARI 800 XL, ale v dnešní době to je fakt tragedie. LCD mám 27" 3D, ale splitscreen už je nepovedená nostalgie. 3 gamepady má asi jenom ten tvůj kámoš v celé ČR :) U téhle hry by bylo lepší nápadama hyřit někde jinde, aby to nedopadlo jako Serious Sam HD ....
  • A nebylo to náhodou počtem současně stisknutých kláves?
  • XorxoxTalarius
    Tak tuhle novinku beru vsemi deseti ... jen doufam ze se mi nebude stavat to co v prvnim Serius Samovy, kdy pri hre 4 lidi na jednom PC a kvantu nepratel a vybuch zacal pocitac, prapodivne piskat :D
  • este Rollcage - paradne zavody :)
  • Jj, lan party, a noční paření v herně za sníženou cenu, to byly časy...

    Mně šlo spíš o to jen vysvětlit že u splitscreenu nejde jen výbornou grafiku a vlastně ani o hru. Spíš o kolektiv kolem a náladu...
  • 470x240? :D:D žiješ v době 15" monitorů? nechtěl si napsat 960x540? v tom se dá normálně hrát :P
  • Hairy_Ass
    Ještě existuje možnost se doma sejít s PCčkama či noťasama a hrát LAN...ale to chce přípravu, a hlavně zajištěnou dopravu (tahat se s PC přes město není jen tak *4*), Split screen pařbu je přece jen snazší zorganizovat, ale není to jediná alternativa, když si chceš hrát s kámoši u piva. *15*
  • Ja jsem na splitcreenu vyrostl a jsem si zcela jisty, ze nikdy jsem si u PC neuzil vic zabavy, nez u splitscreenu s kamosema.

    Navic te ti nikdo nenuti vyuzivat a myslim, ze je porad lepsi to tam dat a pripadne nevyuzivat, nez u novech her, kde se nas vyvojari snazi "ochranit" a radsi nam vsechno zakazou.
  • Ještě mne napadla plošinovka Trine
  • škoda, že takových her není více, i když jejich konzolové verze to mají.. na PC jsem zatim hrál Left 4 Dead, Kane and Lynch, Blur, Dirt 3, Dungeon Siege 3.. je to fajn
  • Raziel_cz
    Tohle nemá být převratná novinka. Tohle je pěkný odkaz na původní hry pod značkou Serious Sam. A že ty nikoho takového neznáš - například já osobně ano, protože není nad to se sejít u někoho doma (nejlépe pokud má adekvátně velký monitor) a pořádně zapařit. To je pak o něčem úplně jiném než tvoje WiFi/LAN.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit