Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz som raz bol sam sebe za kkta ze som si predobjednal Diablo III.
    Netreba mi znova. A fotku Aponeho teda v penazenke nenosim.
  • Tak asi večer pustím Aliens Directors Cut ve full HD na big ass plazmě. Tuším to bude po 78, co ten film uvidím.
  • Nevim proc mi porad tyhle "predobjednej a dostanes tohle" pripada tak trochu jako vydirani.
    • Zakázané je akorát nucení k současnému nákupu jiného produktu (tzv. junk-time obchody). Tj. prodej A je podmíněn současným nákupem i B, o které zákazník většinou nestojí. V současném případě by teoreticky mohl být problém ve chvíli, kdyby hlavní produkt (hra) nebyl bez předobjednávkového contentu způsobilý k řádnému užívání. Ale to by musel být hodně extrémní případ, aby to šlo hnát k soudu. *4*
    • Magister_Peditum
      Jako v teleshoppingu: "Když zavoláte do pěti sekund, tak k našemu tupému noži dostanete čtyři role toaletního papíru navíc. A to se vyplatí! Tak volejte a objednávejte!"
  • Ale zase je od nich hezky ,ze alieni budou ve hre i bez predobjednavky...i kdyz jeste uvidime..do vydani nejaka doby zbyva...:p
    • Hehe dobre napsano. Predobjednej abys mohl ve hre potkat vetrelci kralovnu! A prvni DLC bude "Through the eyes of the facehugger" !

      p.s. tajne doufam ze hra jako takova bude povedena. AvP 3 mi prisel dost slaby a tak bych strasne nerad videl dalsi Alien hru v zapomneni.
  • DangerousDave
    som sa z nudy rozhodol urobiť remake avp1 (hry za mariňáka) v cryengine 3... pulska je hotová, na alienoch sa pracuje a prebieha výstavba Derelictu...http://is.gd/gVoiXJ http://is.gd/9JTgkw ... prvé krátke ingame video bude o nejaké 2 týždne (zatial bez alienov, ako ciele poslúžia vylepšený vojaci).
    • Fakt moc hezký, pošli do GBXu, třeba si tě najmou :) Jsem zvědav na video.
    • GlaDOS
      Vypadá to pěkně. Popravdě řečeno, jestli to dotáhneš do nějaké hratelné verze, tak si to zahraji raději než to, co tvoří Gearbox, protože mi to ze všech videí připomíná spíš přeskinované CoD, než opravdu atmosférickou a dobrou Alien hru.

      Btw. zkoušel někdo z vás arkádovku Alien vs Predator (teď nemyslím 3D FPSku, ale tu z arkádových automatů, např. na Mame emulátoru) nebo Alien Trilogy? Spolu s AvP1 a 2 jsou to dle mého názoru nejlepší hry s Aliení tématikou (Alien vs. Predator na SNES taky není špatná).
      • Alien Trilogy na PSX byla skvělá hra
        • rami.cz
          Presne tak! Byla vyborna!
  • Přidávám se ke výše zmiňovaným AvP/AvP2. Obě hry jsou výborné, obě dohrány za mariňáky a vetřelce. Živě si pamatuju, jak jsem v AvP couval ve větrací šachtě se smartgunem (pro mě dlouho nejlíp udělaná zbraň ve hře vůbec :) a lezly po mě vetřelci za podkresu výborné hudby. Nebo, když jsem honil v jedné malé místnosti facehuggera, který mě nakonec dostal. Nahlas jsem vykřikl, pustil myš a v momentě vypnul natvrdo comp (a šel se uklidnit do obýváku). No tak tohle se vzhledem k věku už nevrátí, ale bylo to fajn :)
    Škoda, že se tady nevykašlou na gamepad a hru (vetřelce) nezrychlí, což by nebyl problém. Uvidíme, jak to bude s obtížností. Hru sleduju s intervalem jednodenním :) a musím říct, že se neustále zlepšuje. Akorát nechápu, proč třebas nedávno vycházely trailery typu Tension apod., kde ukazovaly alpha gameplay. Hra opravdu vypadá čím dál líp, takže GBX prosím, nepo*erte to.
    • Zrychlit? hlavně z toho udělat hup hup sračku! ala Counter strike kde se dvacetkrát za vteřinu otočíš a sjmeš dvacet lidí. Nejlepší díl byl AvP 3 ty ostatní vypadaly fakt hnusně a tak jsem je ani nehrál
  • Neodolal jsem a znovu si zahral AvP 2 a to za marine team..zíral jsem, jak i přes ty léta si hra o sobě zachovává tak dokonale propracovanou hororovou atmosféru!!! Sofistikovaný pohyby vetřelců (žádný plížení rychlostí slimáka 50 metrů před hráčem, aby měl dost času jej zaregistrovat), člověk se opravdu furt otáčel a nedej bože, aby zhasla baterka - jediný oko v celý hře, protože je tam opravdu kupa tmavých zákoutí, který bohužel v colonial marines nevidím. Všimli jste si někdy z gameplaye, aby se v colonial marines hráč zběsile otáčel a střílel na všechny strany, jen aby se k němu vetřelec nepřiblížil ani na půl metru (to v avp znamenalo při větším štěstí půlka healthu v čudu, ve většině případech smrt - kyselina se v posledním případě vždy postarala o své). Je pravda, že na hře tvůrci dost zamakali - zvuky zbraní, desing atd., ale výše zmíněný body, který dělali z titulu opravdu filmovej a hororovej zážitek, mi tam pořád chybí. Čas ještě mají, doufejme, že jej tvůrci opravdu využijí a my se dočkáme znovu zážitku, jakej jsme zažili naposledy v AvP 2 *3*
    • DangerousDave
      súhlasím ale okrem zvukov zbraní, tie sú stále mimo ... jediné čo som rád, že nerobia experimenty ohladne modelov zbraní ako v avp 2010.
    • Udělal jsem totéž a naprosto souhlasím. Videa mě zatím nepřesvědčila a bonus za předobjednávku už vůbec ne takže počkám až to vyjde a až to zhodnotí nejen recenzenti, ale hlavně hráči pak to možná koupím v nějaké slevě jako AVP3, který za plnou cenu nestálo.
    • Omlouvám se za pravopisný chyby..psal jsem ve spěchu *4*
  • stoupeek
    tak podoba tam je, malá, ale je. Jestli dávaj jako bonus k předobjednávce herní obsah, tak bych chtěl demo. Vzhledem k tomu, že tý hře zas tolik nevěřim, tak mi bonusový postavy budou k ničemu, když mě to nebude bavit:).
  • a co vasquez, je tam vasques? ta jedina tam mela koule *1*
    • řekli vetřelec, ona slyšela ilegální vetřelec a podepsala ... :D
  • rami.cz
    Pokud se nemylim, tak vyvojari tvrdili, ze jdou po stopach filmu Aliens (2. dil). Tyhle "postavy" by mely byt, v tomto pripade, jiz automaticky implementovany do hry, ne?
    U predobjednavky bych radsi chtel videt neco jineho *7*
    • MishKonn
      Jelikož to má navazovat na Aliens, tyhle postavy jsou mrtvé.
      • Tak proč je nabízí jako hratelný postavy?.. Chápu jde jim o prachy, dokud neuvidím v akci kvalitní singl nebo coop tak nehrozí že bych si něco předobjednal
    • Lawliet
      No on tam je uplně automaticky implementován.. *15* Už při vydání..jen si to musíš předobědnat *1* , ale máš pravdu v předobědnávce by eventuelně mohlo být něco, ikdyž je to "jen" předobědnavka, což znamená plná pálka no..
      • Obvykle to nedělám, ale tohle už nejde, když to vidím třikrát v jednom příspěvku. Je to předobJednávka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit