Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18

    ja ani neviem ze som to vobec prešiel, 7/10 , nezazivne ukecane linearne , typicka konzolovina, zlata trilogia god of war , jasne ze hra chcela zmenu ale nie z toho spravit bojové last of us . 

    O ktorom mam tiez krive slovo , ale nechcem hejtit zbytocne , dufam ze dvojka last of us bude lepsia, otvorenejsia lebo ten tupy qte koridor ma bavil len pri prvom hrani 

  • Majkl

    k tomu level designu, to jdete krajinou a najednou je tam pod skalním převisem obří truhla s pokladem, jenom tak uprostřed lesa, tak si říkám, kdo jí tam dal, k čemu asi slouží, kdo jí používá a jaký má smysl, proč jí ještě nikdo nevybral, kde se vzalo všechno to zlato ale hlavně, co sakra dělá obří truhla uprostřed lesa a o 30 metrů dál další, jj, super promyšlený level design 🙂

    a ten backtracking, lahoda...

    • PCMR

      Jo truhly uprostřed lesa - to je "design" konzolových her už minimálně 2 dekády...

    • Knifer

      Tak to samé máš ve všech hrách kdo sakra zapaluje a mění ty pochodně 😁

      • Majkl

        přijde mi, že v poslední době se game designeři docela snaží dělat úrovně, aby v rámci možností působily logicky, ale ty truhly jsou fakt jako pěst na oko.. ve starších dílech byly samozřejmě taky, jenže God of War 1-3 jsou takové over the top arkádové mlátičky, že to nikomu nepřišlo divné, asi jako divit se proč v Super Mariovi sbíráš mince co levitují ve vzduchu, jenže tady to tvůrci pojali na vážnější notu a najednou to působí divně 

        • Knifer

          Je pravda že v rámci logiky by byli přijatelnější nějaké mrtvoly ne něco podobného ale zas bys musel řešit jak je udělat nápadné aby je hráči našli. A jsi zas tam kde jsi teď když jsou tak výrazné proč je ještě nikdo neobral. Třeba Metro to řeší tím že jsou všude batohy nebo skříňky na nářadí nic originálního ale není to jak pěst na oko

          • Majkl

            Jak píšeš, jsou i jiné cesty, ty odměny z truhel klidně můžeš dostávat třeba za zabití tužších nepřátel, nebo dokončení nějakých částí hry nebo úkolů. 

            Já mám osobně trochu problém s tím soft rpg a crafting systémem co tam dali, přijde mi zbytečn´ý, nedotažený a místy dost nepřehledný, kdyby celou tuhle vrstvu vypustili, moc by se nestalo, jenže teď je v módě dát do hry alespoň lehké rpg prvky, Ve starších dílech ti truhly zvedaly počet životů, teď je to zbytečně překombinovaný guláš 

            • Knifer

              To mi zas moc nevadilo na moje poměry to bylo až moc jednoduše pojaté. Mě spíš mrzela ta malá variabilita nepřátel a málo bossů.

              • Majkl

                Reakce na příspěvek:

                to rozhodně, proti epickým bossfightům z God of War 3 to byla slabota, tady je jeden a ten samý obr pořád dokola :/

                • Knifer

                  Reakce na příspěvek:

                  A přitom je severská mytologie neskutečně bohatá na monstra ale přijít z drakem a obrem....meh. 

                  • twicer

                    Reakce na příspěvek:

                    nebyl to poslední díl, dej jim čas

                    • Knifer

                      Reakce na příspěvek:

                      Jako jasný ale hral jsem to xx hodin a jen jeden pořádný boss + a ještě jedno velké plus za Valkýry

                      • twicer

                        Reakce na příspěvek:

                        Jojo, taky mě ta malá různorodost vadila a i díky tomu zatím nepovažuji novou inkarnaci god of war za kdoví jakou pecku.. Ale pokud to má být začátek trilogie, tak to byl začátek vskutku vtahující. Přistupuju ktomu trošku jak k novým star wars, dokud neuvidím všechny díly tak to komplexně neposoudím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit